Op. Dr.

Bülent İnce verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Konum: Ankara Tandoğan Magnet Tıp MerkeziHizmet: Morton Nöroma Çıkarılması

  Bulent hocayi ayagimda olusan ani agri sonucu tesadufen buldum.Ayagimda olusan iyi huylu tumoru aninda teshis edip mr ile dogruladiktan sonra harika bir ameliyatla aldigi icin ona mutesekkirim. Hastasina yaklasimi ve cerrahisi 10 numara bir insan. Iyi ki tanimisim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi'nde  görev yapmaktadır.

  Hastalıklar

  Hizmetler

  Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi

  Anıt Caddesi No:12 Tandoğan, Çankaya

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  15 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: Ankara Tandoğan Magnet Tıp MerkeziHizmet: Morton Nöroma Çıkarılması

   Bulent hocayi ayagimda olusan ani agri sonucu tesadufen buldum.Ayagimda olusan iyi huylu tumoru aninda teshis edip mr ile dogruladiktan sonra harika bir ameliyatla aldigi icin ona mutesekkirim. Hastasina yaklasimi ve cerrahisi 10 numara bir insan. Iyi ki tanimisim.

  • Konum: Ankara Tandoğan Magnet Tıp MerkeziHizmet: Ayak bilegi kireclenmesi

   2014 yilinda bulent hocayi bir abimiz araciligiyla tanidim ve ameliyatimi oldum gercektende isinin ehli bir doktor ilgisi alakasi ve guler yuzuyle herkesin umudunun bittigi yerde mutlaka bulent hocaya gitmesini siddetle tavsiye ederim allah razi olsun kendisinden

  • Konum: Ankara Tandoğan Magnet Tıp MerkeziHizmet: Diz Problemleri

   Doktor kibrinden sıyrılmış, hastalarıyla yakından ilgilenen, onları ve mesleğini çok seven, işini en iyi şekilde yapmaya çalışan, sabırlı, mütevazi, işinin ehli bir hekim arıyorsanız kesinlikle Bülent hocama gidin. Yaklaşık 6 aydır dizimden rahatsızım ve bu süreç boyunca hep yakından ilgilendi, şuanda ameliyat oldum odamdan yazıyorum. Sanki hastası değilde kızı gibi muamele ediyor. Hassas olduğum bütün konulara benden daha duyarlı davrandı. Ne güzel memleketimin böyle hekimleri olması, Allah arttırsın.
   Beni ve ailemi onunla tanıştıran Rabbime hamdolsun.
   Biz sizden razıyız, Allahta sizden razı olsun hocam.

   Şifa Allah'tandır

   Allah'a emanet olun

  • P

   Bülent hocam işini severek yapan merhametli,vicdanli,çalışkan ve çok başarılı aynı zamanda hastalarına karşı çok sevecendir.Tüm sorularınıza ders anlatır gibi açıklama yapmaktan asla kaçınmayan moral ve güven veren mütevazi bir doktordur.Ömrünüzün sonuna kadar Ortopedi bölümüne ihtiyacınız olduğunda kendiniz ve çevrenizdeki hastalar için randevu alacağınız tek doktor kendisine sonsuz teşekkürler.
   Bahri uyar

  • merhabalar.2015 yılı aralık ayı içinde eşimin ayağındaki bir rahatsızlığı nedeniyle sayın Dr.Bülent İnce beyefendiye müracaat ettik.Muayene sırasında problemin ne olduğu hususunda doğrudan teşhis koydu.Bu bizi şaşırtmıştı. Ancak gerek çekilen filmlerde gerekse operasyon öncesi yapılan işlemlerde doktor bey adeta çıplak gözle problemi teşhis etmiş,alınacak kistin neredeyse rengini ve gramajını bile söyleyecek gibi.olmuştu.Operasyon sırasında aynen dediği gibi oldu.Tam da teşhis ettiği ve bize anlattığı gibiydi her şey.Kisti aldı ve 2 saat sonra eşim yürümeye başladı.Muayene anından operasyonun bitip taburcu olduğumuz ana kadar geçen süredeki hal ve tavırlarıyla doktorluğunun yanı sıra beyefendi kişiliği de ona yakışıyordu.Hatta hasta yakını psikolojisini de çok iyi biliyor olmalıydı ki bizlere de öyle davrandı ve destek oldu.Sayın BÜLENT İNCE beyefendiye gösterdiği ilgi ve başarısından dolayı teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Ömer-Serpil ATMACA

  • B

   Yıllarca sağ dizimde problemle yaşadım,birçok doktora gittim, menisküs, eklem deformasyonu vb. birçok teşhis konuldu ama tedavi ve önerilerden bir sonuç alamadım. Sadece Bülent Bey sorunun dizimdeki (diğer doktorların da görüp önemsemediği) kitleden kaynaklandığını söyledi, kendisine güven duyarak ameliyatla yaklaşık ceviz iriliğindeki tümörü aldırdım ve sağlığıma kavuştum. Nitekim pataloji incelemesi sonucunda alınan tümörün kanserleşme ihtimali olan iyi huylu bir tümör olduğu anlaşıldı. Ben çok ortopedist gördüm, birçoğu mesela MR incelemesinde sadece radyolog raporuna bakıp, kendisi pek değerlendirmede bulunamıyor. Bülent Bey tüm tetkiklerimi tek tek inceleyip (rapordan değil, CD'den) bana da olanı biteni anlatarak bu konudaki yetkinliğini gösterdi. Hastalarıyla da son derece ilgili, sevecen, insanı et değil, insan olarak gören güvenilir bir doktordur.

  • E

   Dr. Bülent İnce hem insan hem hekim olarak ülkemizin yetiştirdiği nadide değerlerden. Ablamın iki diz kapağına uyguladığı protez ameliyatları neticesinde ablam yatalak olmaktan kurtuldu ve şimdi gayet güzel yürüyor. Ayrıca benim de iki dizimdeki menisküs yırtıklarını operasyonla tedavi etti. Ne ağrım ne de sızım kaldı. Bülent İnce oğlumuza teşekkür ediyoruz.

  • M

   Gerçekten mükemmel bir doktor.Çok iyide bir insan.Ben Bülent beyin kendisini amcam gibi çok seviyorum.Amelıyatım kusursuz geçti çok şükür.Gerçekten her keze önere bileyeceğim bir doktor.Bülent beyin üzerimde çok emeyi var.Her şey için teşekkür ederim.

  • M

   Bülent INCE doktor harika bir insan,hastaları ile ilgili ,müthiş teşhisleri var.Beni menisküs ameliyatı yaptı,çok memnun kaldım elleri dert görmesin hocamın. Allah ona sağlıklı uzun ömürler versin. Cihat ÖZEN

  • M

   Çok İyi İnsan , Çok İyi Hekim ve Çok İyi Cerrah ....Hastasını ailesinden birisi gibi kabul ederek kusursuz tedavi etmeye çalışıyor.