Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

S. Burcu Üçok Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi
Emek Mahallesi, Çankaya, Ankara


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 4 yaşındaki çocuklar
Nakit, Banka Havalesi

Randevu


Online Görüşme


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 17 yaşındaki çocuklar
Banka Havalesi

Online Terapi

Randevu

Aile Danışmanlığı +21 daha fazla

Aile Rehberliği

Aile Çiz Testi

Ağaç Testi

Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online GörüşmeEmek Mahallesi, Ankara

S. Burcu Üçok Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi


Online Görüşme

Diğer Hizmetler


Online GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline GörüşmeOnline Görüşme

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Psk. Dan. S. Burcu Üçok Ankara da yüz yüze ve onlıne danışan kabul etmektedir. Türkiye'nin farklı şehirlerinden ve Almanya, Hollanda, İsveç gibi ...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Boğaziçi Üniversitesi- Okul Öncesi Öğretmenliği ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık çift anadal (Lisans, 2006)
  • ODTÜ- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Yüksek Lisans, 2009)
  • ODTÜ- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Doktora, 2019)

Deneyimler

  • ODTÜ KKK- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü öğretim görevlisi (2019)
  • Ordu Kök Danışmanlık ve Eğitim Merkezi (sahibi, 2017-2019)
  • MEF Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü- araştırma/öğretim görevlisi (2014-2017)
Tümünü göster

Bilinen Diller

  • İngilizce

21 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Z
Doğrulanmış
Konum: S. Burcu Üçok Psikolojik Danışmanlık ve Psikoterapi Randevu

Kızımın sınav kaygısı için gittik. Kızımda ben de memnunuz.

D

Danışmanıma eski bir danışanı vasıtasıyla ulaştım. Danışanı olmaya karar verdim. Kontrol etme alışkanlığımdan ve hayatımda gerçekleşen bazı olumsuz sebepler neticesinde başvurma kararı aldım. Danışmanım çok ilgili davrandı, seanslarımızda hayatıma dair her şeyi sordu, yönlendirmeler yaptı ve hatta kendi yolumu kendim bulmam için bana ışık tuttu diyebilirim. Kesinlikle çevremdekilere tavsiye ediyorum, sayesinde daha farklı bakış açılarıyla ilerleyebiliyorum

G

Hayatımda olumsuz giden problemleri çözmek için bana çok büyük destek sağladı .Karanlık olan,bilinç altında görünmeyenlerin farkına varmamı sağladı,benim için farkındalık oldu.Farkındalığımı arttırdı ve böylece hayata bakış açım değişti sayesinde.Üzerimdeki karanlık örtüyü yavaş yavaş atmaya başladım ve bu süreç daha da devam edecek. Hayatı anlamlandırmamda da büyük faydası oldu.

S

Burcu Hanım hayatımda değişiklikler oluşturdu. 6 aydan fazladır danışanıyım.Ben bir tanıdığım vasıtasıyla tanıştım, psikoterapi aldım. Burcu Hanım açık sözlü, çok kültürlü, başarılı bir insan.Çok memnun oldum.Kendisi çok anlayışlı bir insan, tam bir terapist.Daha önce farklı deneyimlerim de oldu ama Burcu Hanım'da karar kıldım.Devam ediyorum.Daha uyumlu,anlayışlı, daha mantıklı bir insan oldum.

Y

Çok yardımcı oldu, memnun kaldık.doktortakvimi.com sitesinde buldum ve danışanı oldum.Psikolojik olarak sorunlarım vardı.Burcu Hanım sayesinde ilerleme kaydettim.Burcu Hanım'la görüştükten sonra kendimi daha mutlu hissediyorum, görüşmelerimiz devam ediyor.

B

Ben Burcu Hanım'a başladığımda ciddi bir bağlanma problemim vardı ve kendisiyle bir kaç kez seanslara devam ettik.Sonrasında bu problemler ortadan kalktı.Kendisi gizliliğe ve mahremiyete çok önem veren birisi.Gönül rahatlığıyla tedavimi sonlandırdık kendisiyle.

A

Her dakikasında onunla birlikte çalışmaktan zevk aldığım ve çok faydalandığım değerli bir insan.Herkese tavsiye ederim.Ben ikili ilişkiler terapisti olarak gittim ve çok da faydasını gördüm.Gittiğim konularla ilgili daha emin adımlar attım ve geçmişle ilgili sorunlarımı çözdüm.İnsancıl tarzı ve bilgi birikiminden memnun kaldım.

A

Burcu Hanım kendimi tamamen ifade edebileceğim bir ortam yaratıyor.Ayrıca  senin bunları ifade ederken küçük küçük sorularla kendimi ifade etmemi sağlıyor.Bu da sorunun sende bittiğini,çözümün de sende olduğunu gösteriyor.Ben kendisinden  çok memnun kaldım.Kesinlikle tavsiye ederim. 

F

Çok memnunum.O zamanlar kendi çözemediğim sıkıntılarım ve bunalımlarım vardı.Burcu Hanım'dan çok memnunum,iyi ki kendisine gitmişim, bana gerçekten faydası oldu.Hayata daha rahat bakabildim.İçine kapanıktım, sosyal hayatım yoktu.Şimdi Burcu Hanım sayesinde moralim çok iyi.

M

Daha önce böyle bir tecrübem yoktu.Panik atak benzeri bir anksiyete geçirdiğim ve kendime güvenimin çok azaldığı bir dönem geçirmiştim bu dönemde antidepresana başlamıştım ama terapi ihtiyacım vardı bu noktada Burcu Hanım'ı çocuklarımızın bir süre devam ettiği yuvadan eşim vasıtasıyla tanıma şansım olmuştu. Bende olumlu intiba bırakmıştı.Gerek eğitim seviyesi ve pozitif kişiliği tercih sebebim olmuştu.Burcu Hanım'la yaklaşık 1 seneden fazla çalışıyoruz,kendi sorun gördüğüm yanlarımla ilgili oldukça mesafe kat ettik. Bana çok iyi geldiğini düşündüğüm İçin 3 haftada bir mutlaka görüşmemize devam ediyoruz.Daha az panik oluyorum , endişelerimden alındığımı hissediyorum.Çok pozitif ve konulara çok vakıf buluyorum,akademik tarafını kuvvetli buluyorum. Çalışma şekli bana uyuyor.Kendi sorunlarımda ilerleyişi bariz şekilde gördüm ve hissettim.Oldukça kısa sürede yol aldık. Takip sistemini sevdim.Almış olduğum destek sayesinde epey yol katettiğimi hissediyorum, doktor tavsiyesiyle almış olduğum antidepresan kullanımını terapi sürecinden bırakmam ve ihtiyaç duymamam en iyi sonuçların oldu.Tüm desteği için kendisine çok teşekkür ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular