Cafer Sadık Zorkun, Kardiyoloji İstanbul

Doç. Dr. Cafer Sadık Zorkun

Kardiyoloji

13 görüş

Kaydet


Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

A
Doğrulanmış kullanıcı

Bu doktor hem alanında hem insanlığında Cafer hocam'dan ders alması gereken binlerce doktor var gerek görevini gerek ise misafir perverliğinden ötürü mükemmel insan az kalsın babamı birden fazla kardiyolog doktor kontrol sonucu ameliyata uygundur demesi az kalsın babamın hayatına mal edebilirdi hastanenin rutin kontrol için hastane doktoru yani Cafer hocamıza gözükmesi gerektiğini söyledi (babam akciger kanseri ayrıca) randevumuz olamamasına rağmen hastalarını bitirince ilgilenebileceğini belirtti ve tanışma fırsatına sahip olduk allah razı olsun demekten başka birşey kalmıyor bize ...


F

istanbul genelinde doktorum diyen doktorların üç ay boyunca cafer hocanın gösterdiği performans çaba ve insana gösterdiği hasta yaklaşımını yerinde gözetlemelerini daha sonra görevini icra etmelerini temenni ediyorum.


M

Ya bir insan bu kadar mı hoşgörülü olur, annemi ona götürmüştüm işinde çok çok uzman aynı zamanda çok şeker iyi ki tanıdım hala böyle insanlar var Annesinin ve Babasının ellerinden öperim böyle bir insan yetiştirdikleri için.


N
Doğrulanmış kullanıcı

hastasını sonuna kadar hassasiyetle takip eden,işini şansa bırakmayan bir doktor, ona minnettarız.


P

Bir çok özel yabancı ve devlet hastenesi olmak üzere bir sürü hastane gördüm tanıdıgım ve bu zamana kadar gormus oldugum en mukemmell doktor. 2 yıl olcak tedavıye baslıyalı sabrına kıbarlıgına ve befendılıgıne hayranım turk mılletıne aslında dunya standartlarına yakıscak cınsten bır doktor umarım meslegını bukadar guzel sekılde yapıyor olmak ona tum hayatı boyunca mutuluk getırır allahım basımızda hep boyle doktorlar olmasını nasıp etsın..Syn.cafer sadık zorkun size müteşekkir ederim güzel insanlıgınız için..


M

Beni kısa sürede iyileştirdi. Tedavisinden çok fayda gördüm. Bilgisine çok güvendiğim, işini iyi yapan bir uzman.


S

Ben 40 yaşında biriyim. Son bir senem kabus gibiydi. Gitmediğim tıp hocası kalmadı ama gün güne kötüledim. Artık rahat nefes alamaz hatta ki uyuyamaz oldum. Bu doktor bey beni muayene etti, tahlil yaptı ekomu çekti, 3 hap verdi. Şimdi çok daha iyiyim. Hayat döndüm. Allah ondan razı olsun.


M

TEK KELİMEYLE SÜPER..HASTA PSİKOLOJİSİNDEN DE ANLIYOR..İLETİŞİMİ YAKALAYABİLİYOR..ÖZVERİLİ,İŞİNİN EHLİ BİR DOKTOR..


C
Doğrulanmış kullanıcı

Önü tıklım tıklım bir kapı, içeride tertemiz bir ortam, hastaları sabırla dinleyip, muayene eden bir kardiyolog. İstanbul'da bir devlet hastanesinde gördüklerim ve aldığım hizmet bu. Sağol doktor. Bana yazdığın bir tek ilaç ile hem sağlığıma kavuştum hem de umutlarımı tazeledin.


Ö

Kendisiyle Mehmet Akif Kalp hastanesinde tesadüfen randevu alarak karşılaştım.Bütün tetkiklerimi yaptırdıktan sonra Efor testi yapan doktorun negatif raporuna rağmen problem tespit etti ve özel bir hastanede yaptırdığım anjiyoda iki damarımın tıkanmış olduğu ortaya çıktı.Ameliyatım Prof.Dr.Bingür Sönmez tarafından yapıldı ve şuan gayet sağlıklıyım.İddaa ediyorum başka hiçbir doktor bunu tespit edemezdi ki kendisinden önce defalarca kontrole gittim birşey bulunamadı.Hatta üç yıl öncesinde kalp krizi geçirirken gittiğim çok meşhur bir özel hastanede krizi bile tespit edemediler.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, sağolsun varolsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar