Prof. Dr.

Can Alper Çağıcı

verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

17 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 1 183 profil ziyareti var

Uzmanlık eğitimimi aynı zamanda mezun olduğum okul olan Hacettepe Tıp Fakültesi’nde aldım. 2001 yılından beri Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmaktayım.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan HastanesiHizmet: Nefes alamama

  Burundan nefes alamıyordum can Alper bey sihirli parmaklarıyla ameliyatımı yaptı rahat nefes alabiliyorum teşekkür ederim ilgisi ve alakası ameliyat korkunuzu yenmenize yetiyor sekreteride ayrı bir ilgi gösteriyor onasa teşekkür ederim

 • S
  Konum: Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan HastanesiHizmet: Randevu

  2 yasindaki oglumuzun geniz eti ve bademcik buyumesi ile
  ilgili gorusunu almak icin gorusmustuk...
  Sabirla ve detayli bir sekilde sorularimizi yanitladigi, bizi aydinlattigi icin memnun kaldik...

 • Ü
  Konum: Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan HastanesiHizmet: Burun tıkanıklığı

  Bir arkadasımın tavsiyesi üzerine Can beye 3 ay önce burun tıkanıklığı burun eti ve sinüzit şikayetiyle geldim. Aynı zamanda burnumun dış görüntüsünden de pek memnun değildim kemerli bir burnum vardı. Kendisiyle her ayrıntıyı konustuk gerçekten çok ilgili bir doktor. Burnumun şeklinin nasıl olacağı konusunda konuştuktan sonra bilgisayar üzerinden bir şekil oluşturduk. Ameliyattan çok korkuyordum duyduklarımdan dolayı ama Can bey tüm korkularımı yok etti diyebilirim. Ameliyat günü bile çok sakindim çünkü doktoruma çok güveniyordum. Ameliyattan sonra hiç ağrım olmadı çok başarılı geçti. Şuanda burnum hem görüntü olarak hem nefes alma konusunda tamamen düzelmiş durumda. Çok rahat nefes alıyorum ve kendimi aynanın karşısından alamıyorum diyebilirim. Beni kendimle barıştırdı. Gözünüz kapalı Can beye güvenebilirsiniz. Kendisine minnettarım iyiki Can beyi seçmişim başarılarının devamını diliyorum.

 • H
  Konum: Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan HastanesiHizmet: Burun Estetik Cerrahisi

  Can Alper Beye 2 ay önce revizyon rinoplasti ameliyatı oldum. Daha önce başarısız bir burun ameliyatı geçirmiştim. Bu yüzden ikinci ameliyata karar vermek daha zor oldu. Birçok doktora gidip görüştüm hiçbirinde o güveni hissedemedim .Can Alper Beyden bir tanıdığımız vasıtasıyla haberdar oldum. Burnumda hem ciddi nefes alma problemi hem de şekil olarak beğenmedim şeyler vardı. Kendisi detaylı bir şekilde beni dinleyip bilgisayarda oluşacak yeni görüntüyü gösterdi. Tahmin ettiğimden çok daha güzel bir buruna sahip oldum tam istediğim gibi. Aynı zamanda ilk defa burnumdan nefes alıyorum. İyi ki ameliyatımı Can Alper Beye yaptırdım. Kendisi çok başarılı bir doktor. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Kendisine teşekkür ediyorum başarılarının daim olmasını dilerim.

 • Y

  Merhaba, 2015'de burun estetigi ameliyati oldum Can beye. Burnumda egrilik vardi ve bu beni cok rahatsiz ediyordu. Uzun arastirmalar neticesinde Can beye burun ameliyatimi yapmasina karar verdim ve su anda goruyorum ki oldukca dogru bir karar vermisim. Göruntu acisindan dogal bir buruna sahip oldum. Cok rahat bir burun ameliyati donemi gecirdigim icin, bana istedigim burnu ve gorunumu kazandirdigi icin kendisine buradan cok tesekkur ediyorum ve basarilarinin devamini diliyorum.

 • T

  Burnumda hem nefes almada güçlük problemim vardı hemde şekil olarak rahatsız olduğum bozukluklar olduğu için 2 ay önce Can Alper Beye septorinoplasti ameliyatı oldum . Ameliyat öncesi ve sonrası dönemde doktorum, tüm sorularimi sabırla açıklayıcı bir biçimde yanıtladı ve tüm meraklarimı giderdi ,bu benim için oldukça önemliydi. Ameliyat öncesinde nasıl bir buruna sahip olmak istediğim konusunda beni dinledi ve isteklerim doğrultusunda fotoğrafta düzenlemeler yaparak yüzüme en uygun en doğal burnu fotoğraf üzerinde gösterdi ve burnumun şekline karar verdik. Ayrıca nefes darlığı problemim de ortadan kalktı . Ve şimdi burnuma bakıyorum sonuç muhteşem her bakımdan tam istediğim gibi hem kusursuz hem çok doğal görünen bir buruna sahibim . Iyi ki Can Alper beye yaptırmışim ameliyatimi, çok memnunum kendisine çok teşekkür ediyorum, ameliyat olmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 • L

  Burnumdan hem yapısal hem işlevsel olarak problemlerim vardı.Fakat ameliyatın sürecinden de sonucundan da çok korkuyordum.Birçok doktora gittim,görüştüm,2-3 sene boyunca burun ameliyatıyla ilgili okumadığım makale araştırmadığım hastane,doktor kalmadı.Her defasında erteledim ve erteledikçe de rahatsızlığım zamanla arttı.Ayrıca burnumun da şekil olarak kusurları vardı fakat bunları tam olarak anlatamamaktan,anlaşılamamaktan ve ameliyat sonrası hüsrana uğramaktan korkuyordum.Can Beyin web sitesini gördükten sonra kendisiyle görüştüm.Bir kere kendinden emin oluşu,ve hastanın ne istediğini anlamaya çalışması,en önemlisi de değiştirmek istediğin burun şeklinin yüzüne ne kadar uygun olup olmayacağı konusunda dürüst açıklamaları ile güvenimi tam olarak kazandı.Daha ilk görüşmede burnumun ameliyat sonrası olabilecek şekli konusunda ikna oldum ve o hafta ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyat sonrasında hafif şişlikler dışında yüzümde hiçbir morarma oluşmadı.Ayrıca en önemlisi de Can Bey'e hastaneden çıktıktan sonra her daim ulaşabilmek ve hastalarına her koşulda yardımcı olması..şimdi rahat nefes alabilmenin yanında bütün işlevsel problemlerimden kurtuldum ve en güzeli de burnumun ameliyat olduğum anlaşılmayacak şekilde doğal durması:)) Böyle bir doktora rast geldiğim için çok şanslıyım,kendisine çok teşekkür ediyorum..

 • S

  Yaklaşık 9 ay önce burun estetiği oldum.Çok değerli hocamın mucize dokunuşlarıyla çok orjinal bir burna sahibim şimdi.Gülüşlerimi sakladım yıllarca hocamın sayesinde artık kahkahalarla gülüyorum.Gülüşlerimi hocama borçluyum.Ellerinize ve emeğinize sağlık hocam.

 • A

  Bir arkadaşımın önermesiyle Can beyle tanıştım.Burun ucunda kıkırdak büyümesi ve burun ucunda düşme vardı.Ben estetiğe girmeden çözümlenmesini istiyordum.Can beye gittim.O kadar güzel bir işlem yaptı ki öncelikle sağlık açısından beni çok rahatlattı ve o kadar doğal oldu ki hiç kimse bir operasyon geçirdiğimi anlamıyor.Ben çok korkuyordum fakat operasyon sonrasındaki hiç korktuğum gibi olmadı hiç açı ve ağrım olmadan süreci atlattım.Can bey işinde çok profesyonel yapıyor ve hastasına çok önem veriyor hiç bir şekilde acı ve ağrısı olmaması için elinden geleni yapıyor.2 abiminde bu şikayetleri var onları da yönlendirdim.Bu alanda şikayeti olan herkes çok rahatlıkla ve güvenerek başvurabilirler.Can beye ilgisinden ve tedavisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzmanlık eğitimimi aynı zamanda mezun olduğum okul olan Hacettepe Tıp Fakültesi’nde aldım. 2001 yılından beri Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmaktayım. Özel olarak burun estetiği ve yüz estetiği ile ilgilenmekteyim. 2016 yılından beri Yüz Plastik Cerrahi Derneği Genel Sekreterliği görevimi sürdürmekteyim. 2018 yılından itibaren de KBB Okulları Yüz Plastik Cerrahi Okulu Başkanlığını yürtmekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Ankara, 1996)
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz İhtisası (Ankara, 2001)

Deneyimler

 • KBB Okulları Yüz Plastik Cerrahi Okulu Başkanı (2018 - Halen)
 • Yüz Plastik Cerrahi Derneği Genel Sekreterliği (2016 - Halen)
 • Observer olarak yurtdışı klinik ziyareti, Dr. Vito Quatela (Amerika Yüz Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Akademisi eski Başkanı), Quatela Center for Plastic Surgery, Rochester, ABD, Kasım 2015.
 • Observer olarak yurtdışı klinik ziyareti, Dr. Stephen W. Perkins (Amerika Yüz Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Akademisi eski Başkanı), Meridian Plastic Surgeons, İndianoplis, ABD, Şubat 2015.
 • Observer olarak yurtdışı klinik ziyareti, Prof. Dr. B. Tucker Woodson, Medical College of Wisconsin Sleep Center, Milwakuee, ABD, Temmuz 2012
 • Observer olarak yurtdışı klinik ziyareti, Prof. Dr. Vijay Anand, Weill Cornell Medical College, New York, ABD, Ağustos 2012
 • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı, Prof Dr (Adana, 2017 - Halen) )
 • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı, Doç Dr (Adana, 2001 - 2017 )
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz İhtisası (Ankara, 1997-2001)
 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Ankara, 1987-1996)
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar