Adres

Doktor Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Ankilozan Spondilit (AS)
  • Omurga Kırığı
  • Beyin Kireçlenmesi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: başka bir yer

20.03.2019 tarihinde özel Ege yaşam hastanesinde 3tane bel fıtığı ameliyatı nı 4saat süren operasyonla sorunsuz gerçekleştirdiği için beyin ve sinir cerrahisi op DR Cengiz Tekin hocama sonsuz teşekkürler


S

Bel fıtığı sorunumu çözen Cengiz Bey'e sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisi uzman bir doktor olup becerileri oldukça yüksektir. Milli sporcuyum ve daha önce özel hastanede olduğum ameliyat hem yüksek bir miktar parama mal oldu ve bir çözüm olmadı. Cengiz Bey sayesinde eski halime döndüm diyebilirim.


R

25 Şubat 2015 te bel fıtığı ameliyatı oldum. 3 noktada patlamalı disk vardı. 8 platin vida kullanarak yaptığı operasyondan sonra 5gün hastanede ve 15 gün de evimde tedavim devam etti. Şu anda hiçbir sıkıntım yok. Doktor Cengiz Tekin ve ekibine çok teşekkür ederim. Sayelerinde uykularım düzene girdi.


S

edremit devlet hastanesi beyin ve sinir hastaıkları uzmanı sayın op.doktor.CENGİZ TEKİN bey felç olmak üzereyken ellerinin becerisi kalbinin güzelliğiyle başarılı ve zorlu bir ameliyat sonrası beni bu dertten kurtarmıştır.kendisine ve ekibine teşekkür eder başarıarının devamını dilerim.


C

Sayın Cengiz Tekin Edremitte gecirdigim büyük bir beyin kanamasından sonra kücük bir merkezde bilgi becerisiyle yaptıgı ameliyattan sonra saglıgıma kavuşturmuştur kendisine şükranlarımı saygılarımı sunarım.


S

Sayın Cengiz Tekin Güler Yüzlü ameliyat olmaktan korkuyordum.siz bana moral verdiniz beni sakat olmaktan kurtardınız.Allahın izniylet ameliyat oldum.ameliyat yaptınız.5’i birden bel kayması,fıtık,damar sıkışması, kanal daralması Platin takıldı.üç ünite kan verildi.beni çok mutlu ettiniz.sizi hiç unutmayacağım teşekkürü bir borç bilirim. Doktorum Allaha emanet ol ,güç kuvvet versin , sabır versin Saliha İlkin AYVALIK


A

Başarılı B el fıtığı ameliyatı ile beni sağlığıma kavuşturan titiz, güler yüzlü ,hastsına moral veren ,harika bir doktor kendisine nekadar teşekkür etsem azdır.Başarılarından dolayı kendisini kutluyorum İyiki varsınız iyi ki sizi tanımışım .Opr. Cengiz Tekin bey,süper bir doktor herkese tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Ankilozan Spondilit (AS)
  • Omurga Kırığı
  • Beyin Kireçlenmesi
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)