Prof. Dr.

Çetin Karaca

Gastroenteroloji, İç hastalıkları

17 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Özel muayenehanesinde hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Çetin Karaca, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. Aynı fakültede iç hastalıkları ihtisasını sonra Gastr... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Özel muayenehanesinde hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Çetin Karaca, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. Aynı fakültede iç hastalıkları ihtisasını sonra Gastroenteroloji üst ihtisasını tamamlamış ve 2006 yılında doçent ünvanını 2012 yılında da profesör ünvanını almıştır.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  hayatta en çok güvendiğim insan ve çok değer verdiğim Çetin hocamla bir doktorum tavsiyesi ile tanıştık yaklaşık 6 yıldır takibindeyim hastalığımda doğru teşhis ve doğru tedavi ile nokta atışı ile tedavimi sürdürdü. Çetin hocam sayesinde daha konforlu yaşıyorum Allah ondan razı olsun Benim onca haylazlıklarıma rağmen bana anlayış gösterdi ve hala tedavi sürecimde beraber ilerliyoruz Allah kendisinden razı olsun gerçekten on numara Bi insan ben artık kendisini bir abi olarak ailemden birisi olarak görüyorum Sizi çok seviyorum Çetin hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin Başarılarınızın devamını diliyorum

 • çok memnunum

  2010 yılından beri kontrol altına alamadigimiz ülseratif kolit hastaligimi Çetin hoca sayesinde kontrol altına aldık. Kendisinden çok memnunum, herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Annemi Tekirdağ'da muayene ettirdiğimde Çetin Hocam'ı önerdi orada ki doktor'u.. İlgili bilgili ve sabırlı bir doktor. Empatiyle iletişim kurabilen bir hoca. Annemin gırtlağuında darlaşma vardı ve yemek yemekte yutmakta sıkıntı çekiyordu. Annemin rahatsızlığının ne olduğunu bizimde anlayabileceğimiz şekilde İnternetden ve görsel olarak kolay bir dille anlattı. Gırtlağındaki darlaşma yarım saatlik bir operasyonla genişlettirildi ve annem sağlığına kavuştu. şuanda yemek yemesinde hiçbir sıkıntı kalmadı. herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Özel bir hastanede doğum yaptıktan sonra eşim hepatit C olmuştu. Uzun uzun araştırmalarım sonucunda Çetin Hocam'a ulaştım. Çok güzel yorumlarını okumuştum,birçok insanın hayatının değiştirdiğini yazıyordu ve etkilendim bu yorumlardan.Tamamen olumlu yaklaşımları,pozitif bir doktor olduğunu gördüm gittiğimizde. İlaç tedavisi uyguladı. belirli aralıklarla belirli dozlarda ilaç tedavisi uygulandı. Eşim tamamen sağlıgına kavuştu sayesinde. Allah razı olsun Allah uzun ömürler versin kendisine. Mükemmel bir doktor.

 • çok memnunum

  Eniyihekim.com sitesinde ki hasta yorumlardan etkilenerek tercih ettim hocamı. Bizi annemin hastalıgı hakkında net olarak bilgilendirdi. Doktor hasta ilişkisi yerine akraba gibiydi. Kanser teşhisi mide ve oniki parmak bağırsağında yırtıklar olmasından dolayı sürekli iç kanama geçiriyordu. Ayakta bile duramayajn annemi uyguladığı tedaviyle kısa zamanda ayağa kaldırdı. Tedavi iyi sonuç verdi kabnama yırtıklar durduruldu. operasryon geçirdi ve şuanda ilaç tedavisiyle devam ediyoruz. Mutlaka tavsiye ediyoruz.

 • çok memnunum

  İnternet üzerinden ulaştık Hocama. Eniyihekim.com sitesindeki hasta yorumlarından etkilendik. Güleryüzünden ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Gayet beyefendi bir hoca kendisi. Samimi bir şekilde sohbet ediyor.Kayınvalidem 3 sene önce safrakesesini aldırmıştı. Alındığı yerde kitle oluşmuştu ve korktuğumuz için gittik hocama. Yağ bezesi olduğunu belirtti ve korkulacak bir durum olmadıgını belirtti. kontrolle operasyona gerek olmadıgını ve ilaç tedavisiyle çözülebileceğini belirtti. Bizim gibi sıkıntı yaşayan hastalara tavsiye ediyoruz.

 • çok memnunum

  İnternetteki araştırmalarımız sonucunda tercih ettik. eşimin rahatsızlığından dolayı gittik. Ayrıca Çapa'nın doktoru olması da etkiledi. Çok samimi bir doktor. hal ve hareketleri davranışları memnuniyet vericiydi. Hastaya yaklaşımı güzeldi. Tedavi sürecimiz devam ediyor şuanda. yine de çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Çetin beyle üç yıl önce tanışmak nasıp oldu. Hastalarına olan ilgisi,muhabbeti,açıklayıp bilgilendirmesi gerçekten mükemmel. Tedavi metoduyla Hastalığın izleri tamamen silindi diyebilirim. Böyle başarılı samimi hekimlerin sayılarının çoğalmasını dilerim

 • çok memnunum

  Hem insan olarak hem doktor olarak çok iyi bir kişi 2 sene gibi bir sürede başka doktorların yanlış teşhisleri yüzünden ilerleyen crohn rahatsızlığımı 100 de 100 yakın bir iyileşme sağladı.Çetin hoca her şeyi hakeden biri Allah başımızdan eksik etmesin hocamızı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..

 • çok memnunum

  SEVİM KÜSMEN; 4 MART 2015 Hocamı bu site sayesinde tanIdım. İBS hastasıyım ilk tanışmamızda şikayetlerimi dikkatlice dinledikten sonra tetkiklerimi inceledi ve muayeneden sonra ilaçlarımı düzenledi. ilaçların yanı sıra her gün kefir içmemi önerdi. İlaçlarımın yanı sıra her gün düzenli olarak kendi mayaladığım kefiri içtim. Kontrole gittiğimde aylardır çektiğim karın ağrılarım, şişkinliklerim ve gaz problemlerim çok azalmıştı. Şikayetlerimin azalmasının yanı sıra gerek doktor olarak gerek insan olarak ÇETİN HOCAYI tanıdığım için çok şanslıyım kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. HOCAMA SAYGILAR...

 • çok memnunum

  Mide Rahatsızlıgından,reflü den dolayı gittim hocamıza. Hastasıyla çok iyi ilgileniyor. dinliyor hastalarını. İlaç Tedavisi uyguladı ve tedavim devam ediyor. haftaya tekrar gitmeyi düşünüyorum. 17 yıldır çektiğim reflü hastalığım için daha önce birçok doktor'a gittim. Çetin Hocamız sayesinde sıkıntım sona erdi. kesinlikle bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Çetin Hocayı bir tıp öğrencisi tanıdığım tavsiye etti... Çetin Bey gerçekten ilgili hastalarına önem veren bir doktor... Bir de asla unutmaz.... Kolonoskopiyi kendisi yapar... İstediğiniz zaman ulaşabilirsiniz... Yüzde yüz güvendiğim tek doktor... İyi ki var.. Allah başımızdan eksik etmesin... Herkeze tavsiye ederim....

 • çok memnunum

  Fibromiyalji be buna bağlı olarak gelişen ,ibs hastası idim.Tükenmiş bir halde ,yıllarca doktor doktor dolaştıktan sonra çetin beyle karşılaştım.İ.b.s mi kontrol altına aldı ve fibromiyalji için de son derec iyi bir hekime yönlendirdi.Şuan gayet iyi bir durumdayım .

 • çok memnunum

  Çetin Bey'i bu site sayesinde ögrendim ve bugün tanisma sansim oldu. Bütün sorularima sabirla cevap verdi ve çok ilgiliydi. Keske daha önceden tanimis ve muayene olmus olsaydim demekten kendimi alamiyorum. Hasta psikolojisini bilen ender doktorlardan biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Çetin Bey i arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım. Annem (Hepatit c ) VE Arkadaşım (Hepatit B)Çetin Bey in kontrolünde uzun süredir. İnsan olarak ve Doktor olarak çok memnunum.Yaşından dolayı annemi tedavi başlamadan kontrol altında tutuyor.Arkadaşıma ise ilaç tedavisi uyguluyor Çetin Bey.Tanıdığım için çok mutluyum ve emin ellerde olduğumuzu biliyorum.Teşekkürler,Saygılar.

 • çok memnunum

  Çok iyi bir doktor.Eb önemlisi çok iyi bir insan.Hastalara çok yakın ilgi gösterir ve sadece gerkli tahliller ister.Çok iyimser ve sabırlı.Tel kelime ile adam gibi adam.Verdiğitedaviler çok çabuk etki göstermiştir.Bu demektirki tehşişi tam.

 • çok memnunum

  Hayata bakış açımı değiştiren, bana umut veren, en kötü günümde bana nasıl yaşamdan tad alabileceğimi öğreten insan. Onu bulmamış olsaydım. Şuan Hepatit-C denen hastalığın ne olduğunu halen bilemez olurdum herhalde. Bu hastalıkla tanıştığımda 23 yaşındaydım. Ne olduğunu bilmezken,bir profösör ile tanıştım.(Şuan adını hatırlayamıyorum.) Bu hastalıkla başedemiyeceğimi, hayatımdaki herkesin de tehlikede olduğunu (eş ve çocuk) söyledi. Yaşamaya küstürmüştü beni ki, işte o zaman Çetin Bey'i buldum. 10 yıl geçti üstünden. Şuan evli ve 2 çocuk annesiyim. 6 ayda bir kontrollerimi yaptırıyorum. Sonuç nefatif. Çocuklarıma bulaşır demişti Profösör.İkisi de çok sağlıklı ve bu hastalıktan eser yok. Eşinin kurtuluşu yok demişti. Eşimde düzenli kontrollerini yaptırıyor ve o da temiz. ÇETİN BEY bana Allahın bir lütfuydu sanırım. Onun sayesiyde evlenebildim, çocuklarım oldu,eşimle mutlu bir evliliğim var. ÇETİN BEY, sizden sonra farklı branşlarda o kadar çok doktor ile tanışıp, görüştük ki. Sizin profilinizi kimsede görmediğim için,bizim gibi hastaları dışlayan doktorlar olduğu için ve en güzel şeyleri hakettiğiniz için buraya yazdım. SİZ BENİM VE AİLEM İÇİN ÇOK KIYMETLİSİNİZ.