Prof. Dr.

Çetin Karaca

verifiedCreated with Sketch.

Gastroenteroloji, İç hastalıkları

21 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 1 339 profil ziyareti var

Özel muayenehanesinde hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Çetin Karaca, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. Aynı fakültede iç hastalıkları ihtisasını sonra Gastroenteroloji… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Çetin Karaca MuayenehanesiHizmet: Rektal kanama

  Ben de bir doktorum. Daha önce bana başka yerlerde iki kez gastroskopi ve kolonoskopi yapılmıştı. Bu sefer bunları Çetin hocaya yaptırdım ve öncekilerden çok daha fazla memnun kaldım. Mekanı, personeli ve en önemlisi Cetin Hocanın titizliği ve mahareti tam notu hak ediyor. Herkese tavsiye ederim.

 • V
  Konum: Çetin Karaca MuayenehanesiHizmet: İshal

  Sayin hocami internetten tavsiyeler uzere buldum. Alaninda tam bir uzman. Hocam tarafindan Irritabil barsak sendromu (ishal boyutu ) teshisi konuldu. Gerekli ilaclari verdi. Kefir icmemi onerdi. Simdi cok daha iyiyim. İlim, samimiyet, ilgi, sicakligin bir arada oldugu nadir bir insan.
  ~gereksiz hicbir tahlil vb. istemez.
  ~Hastasinin cebini de düşünür
  ~tam bir abi kardeş iliskisi icerisinde yürütür tedavi surecini.
  ~Alaninda en iyi doktor diyorum ben.
  Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Çetin hocaya iki ay önce gittim hocalıgının yanı sıra mukemmel bir insan.hastasını sakince dinler ve gereken tahliller ister iki yıl boyunca yanlış doktorlara gittim ve sonunda çetin hocayı buldum ona sonsuz teşekkür ediyorum.şu anda şikayetlerim bitti ve herkese tavsiye edecegim bir hoca ,iyiki varsiniz hocam selamlar Gülcan.

 • Saygi deger hacam size nekadar tesekur etsem az gelir mesleginize olan sayginiz ve durust calismanizdan dolayi sizi kutluyorum tam on yildir sizi taniyorum ve her geldigimde durustce davranisiniz samimi olmaniz iyi sonuclara ulasmamiz bizi mutlu ediyor iki ay once yegenimi yoladim gulcan hanimi oda yonlendirdiginiz sekilde sonuca ulasti iyilesti sagolun varolun iyi bir doktor,hoca oldugunuz icin mutluyuz baska zamanlarda gorusmek dilegile saygilar ve sevgilerimle hosca kalin metin tosun rotterdam hollanda ...

 • S

  2010 yılından beri kontrol altına alamadigimiz ülseratif kolit hastaligimi Çetin hoca sayesinde kontrol altına aldık. Kendisinden çok memnunum, herkese tavsiye ederim.

 • hayatta en çok güvendiğim insan ve çok değer verdiğim Çetin hocamla bir doktorum tavsiyesi ile tanıştık yaklaşık 6 yıldır takibindeyim hastalığımda doğru teşhis ve doğru tedavi ile nokta atışı ile tedavimi sürdürdü. Çetin hocam sayesinde daha konforlu yaşıyorum
  Allah ondan razı olsun
  Benim onca haylazlıklarıma rağmen bana anlayış gösterdi ve hala tedavi sürecimde beraber ilerliyoruz
  Allah kendisinden razı olsun gerçekten on numara Bi insan ben artık kendisini bir abi olarak ailemden birisi olarak görüyorum
  Sizi çok seviyorum Çetin hocam
  Allah sizi başımızdan eksik etmesin
  Başarılarınızın devamını diliyorum

 • H

  Annemi Tekirdağ'da muayene ettirdiğimde Çetin Hocam'ı önerdi orada ki doktor'u.. İlgili bilgili ve sabırlı bir doktor. Empatiyle iletişim kurabilen bir hoca. Annemin gırtlağuında darlaşma vardı ve yemek yemekte yutmakta sıkıntı çekiyordu. Annemin rahatsızlığının ne olduğunu bizimde anlayabileceğimiz şekilde İnternetden ve görsel olarak kolay bir dille anlattı. Gırtlağındaki darlaşma yarım saatlik bir operasyonla genişlettirildi ve annem sağlığına kavuştu. şuanda yemek yemesinde hiçbir sıkıntı kalmadı. herkese tavsiye ederim.

 • A

  Özel bir hastanede doğum yaptıktan sonra eşim hepatit C olmuştu. Uzun uzun araştırmalarım sonucunda Çetin Hocam'a ulaştım. Çok güzel yorumlarını okumuştum,birçok insanın hayatının değiştirdiğini yazıyordu ve etkilendim bu yorumlardan.Tamamen olumlu yaklaşımları,pozitif bir doktor olduğunu gördüm gittiğimizde. İlaç tedavisi uyguladı. belirli aralıklarla belirli dozlarda ilaç tedavisi uygulandı. Eşim tamamen sağlıgına kavuştu sayesinde. Allah razı olsun Allah uzun ömürler versin kendisine. Mükemmel bir doktor.

 • R

  Eniyihekim.com sitesinde ki hasta yorumlardan etkilenerek tercih ettim hocamı. Bizi annemin hastalıgı hakkında net olarak bilgilendirdi. Doktor hasta ilişkisi yerine akraba gibiydi. Kanser teşhisi mide ve oniki parmak bağırsağında yırtıklar olmasından dolayı sürekli iç kanama geçiriyordu. Ayakta bile duramayajn annemi uyguladığı tedaviyle kısa zamanda ayağa kaldırdı. Tedavi iyi sonuç verdi kabnama yırtıklar durduruldu. operasryon geçirdi ve şuanda ilaç tedavisiyle devam ediyoruz. Mutlaka tavsiye ediyoruz.

 • I

  İnternet üzerinden ulaştık Hocama. Eniyihekim.com sitesindeki hasta yorumlarından etkilendik. Güleryüzünden ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Gayet beyefendi bir hoca kendisi. Samimi bir şekilde sohbet ediyor.Kayınvalidem 3 sene önce safrakesesini aldırmıştı. Alındığı yerde kitle oluşmuştu ve korktuğumuz için gittik hocama. Yağ bezesi olduğunu belirtti ve korkulacak bir durum olmadıgını belirtti. kontrolle operasyona gerek olmadıgını ve ilaç tedavisiyle çözülebileceğini belirtti. Bizim gibi sıkıntı yaşayan hastalara tavsiye ediyoruz.

Hakkımda

Hakkımda

 • Özel muayenehanesinde hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Çetin Karaca, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunudur. Aynı fakültede iç hastalıkları ihtisasını sonra Gastroenteroloji üst ihtisasını tamamlamış ve 2006 yılında doçent ünvanını 2012 yılında da profesör ünvanını almıştır.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanlığı,

Deneyimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi, 1993

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar