Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. Billur Apt. No.:5 Kat : 2 D.: 10 Kalamış, İstanbul
Cihan Avaroğlu Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk

Randevu

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Bebek Takibi ve Aşılar


Özgeçmiş

Hakkımda

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Cihan Avaroğlu, 30 Ağustos 1960 tarihinde Bolu, Gerede’ de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini aynı ilçede tam...

Daha fazla


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. Billur Apt. No.:5 Kat : 2 D.: 10 Kalamış, İstanbul

Cihan Avaroğlu MuayenehanesiFenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. Billur Apt. No.:5 Kat : 2 D.: 10 Kalamış, İstanbul

Cihan Avaroğlu Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. Billur Apt. No.:5 Kat : 2 D.: 10 Kalamış, İstanbul

Cihan Avaroğlu Muayenehanesi

10 hasta yorumu

Genel skor

A

Cihan Bey öncesinde benim küçükken muayene olduğum ve şu anda da 1 yaşındaki çocuğumu muayene eden doktordur. Uzunca süren muayeneleri olan birisi. Cihan Bey'e 7/24 ulaşabiliyoruz. İlk olarak anne ve babayla konuşup, daha sonrasında da çocuğu muayene ediyor.Tüm sorduğumuz sorulara ayrıntılı bir şekilde cevaplıyor. Yaptığı yorumlar ve yönlendirmeleriyle bizlere yardımcı oluyor. Genel kontrolleri için muayene oluyoruz ve gayet de güzel gidiyor. Cihan Bey iletişimi çok iyi, sevecen, babacan tavrı olan. Çocuklara karşı gayet sakin yaklaşımda bulunan bir doktor.

C

Öncelikle Cihan Bey bilgilerine sonsuz güvendiğimiz, doktor hasta ilişkilerinde samimiyetine inandığımız, her şeyi sorabilme lüksümüzün olduğu bir doktor. Bizim sormadığımız sorular dışında da ilgileniyor. Muayenelerinde uzun vakit ayırıyor. Muayene sırasında muhabbet aşamasına giriyoruz. Kendisi bizlerle aile dostuymuş gibi ilgilenip, ilişki kuran birisi. Çok farklı bir doktor olduğunu düşünüyoruz. Çocuğumla çok güzel ilgileniyor. Her zaman bizlere yardımcı oluyor. Kendisine her şeyi sorabiliyoruz. Desteği, bilgisi çok farklı bir yere taşıyor kendisini. Çocuğum oyun oynarken gözlemliyor. Yaptığı davranışlarından sonra gelişimi hakkında bilgiler veriyor. Çocuğumun doktorundan ziyade sanki kendisinin oyun arkadaşı ya da amcası gibi. Cihan Bey'i iyi ki tanımışız. İyi ki doktorumuz olmuş. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim. Hatta doktorundan memnun kalan arkadaşlarıma da Cihan Bey'e bir kere muayene olmaları gerektiğini söyledim.

E

Kızım şu anda 1,5 yaşında. 2 aydan beri takibimizi Cihan Bey sağlıyor. Farklı bir doktordan memnun kalmadığımız için Cihan Bey'i tercih ettik. Kendisinden gayet memnunuz. Cihan Bey'in iletişimi oldukça iyi, 7/24 ulaşabildiğimiz bir doktor. Anneler çocukları için evham yapar ama Cihan Bey önerileriyle, iç rahatlatan açıklamalarıyla bu durumda yardımcı oluyor. Çocuğumla iletişimi gayet iyi. Muayenehanesinde her yaştan çocuk için eğlendirici şeyleri var. Hasta takibi çok iyi. 10 dakikalık muayenelerden ziyade gayet uzun bir şekilde muayene ediyor. Çocuğun ağzı, kulağı ya da farklı bir yeri muayene ederken, gelişimin nasıl olduğunu, neleri yapıp yapamadığını ve ayına göre her şey iyi mi diye kontrol edip, değerlendirme sağlayan, fiziki özelliklerinin yanı sıra hareket algısı açık mı değil mi diye kontrol eden bir hekim.

N

Cihan Bey 6 yıldır büyük kızımın, son 2 senedir de küçük kızımın doktoru. Kendisinin her bir muayenesi 1 saat sürer. Açıklama yapıp, detaylı bir şekilde bilgi verir. Kendisi hiçbir şekilde 5 dk görüp bitti diyen bir doktor değil. Ailecek çok severiz. Çocuklarla ileitişimi oldukça iyi. Anne babayı çok güzel yönlendirir. Cihan Bey çok başarılı, her zaman gerektiği şekilde yardımcı olan ve dikkatli bir şekilde muayene eden bir doktor. Bir hastalık ya da acil bir durum olduğunda her an ulaşılabilir. Tüm acil durumlarda da gerekli desteği hep verebilen birisi. Her zaman ulaşılabilir olması çocuk doktoru için çok önemli. Kadınlar özellikle doğum sonrası çok zorlanıyorlar. Bu noktada kızım 5 günlükken gitmiştik ve yaklaşık 2 saat boyunca bana nasıl ilgilenmem gerektiğini, nasıl emzirmem gerektiğini ve banyosunda yapmam gerekenleri anlattı. Cihan Bey anneye çok güzel destek oluyor. Geçirdiğimiz bu pandemi sürecinde de hastalarını belirli bir sıra ile muayene eden, hijyen kurallarına dikkat eden bir doktor.

M

Çocuğumun rutin kontrolleri için muayene oluyoruz. Cihan Bey çok bilgili bir doktor. Sadece çocuğun değil ailenin de psikolojisiyle de çok yakından ilgileniyor. Çocuğumla iletişimi çok iyi. Ben, Cihan Bey'i herkese tavsiye ederim.

V

Açıkcası çocuğumuz 6 aylıkken tanıdık. Cihan Bey o kadar iyi bir doktor ki keşke ilk doğduğunda gitseydik diyoruz. Cihan Bey'in bizleri yönlendirmesi, güler yüzlü ve samimi olması bizi çok çok memnun etti. Ne zaman soru sorsak bizlerin anlayabileceği seviyede cevap verdi. Cihan Bey sevgisi, bilgisi, doğallığı ile her anlamda mükemmel bir doktor. İyi ki tanımışım. Çocuğumun genel kontrol ve geçirdiği hastalıkları için yardımcı oluyor. Geçirdiği hastalıklarda psikolojik anlamda da yanımızda oldu. Çocuğumla iletişimi çok iyi. Çocuğuma iğne yapmasına rağmen korkmadan Cihan amcaya gidelim diyor. Türkiye bu anlamda kıymetli insanların olduğu bir ülke,Cihan Bey de bu anlamda öyle bir doktor. Kendisi hem çok iyi bir doktor hem de iyi bir yaşam koçu. Entellektüel kişiliği olan birisi. Bizler Cihan Bey'i çok seviyoruz.

E

Kızımız şu anda 5 yaşında, doğduğu günden beri düzenli olarak muayenelerimizi Cihan Bey yapıyor. Oğlumuz da 9 aylık, onun da genel kontrolleri ve her türlü hastalıkları için Cihan Bey'e gidiyoruz. Kendisi iletişimi oldukça iyi olan bir doktor. Sadece bilgi birikiminin ötesinde anne, babayı bilgilendirmesi açısından ailemize son derece faydalı olmakta. Çocuğun fiziksel sağlığı haricinde ruhsal sağlığını da gözlemliyor. Muayenelerimiz diğer kurumlardaki gibi 10 dakika şeklinde değil de 1 saat sürüyor. O 1 saatin içinde yarım saatinde anne, babaya son derece faydalı bilgiler sunup, zaman ayırıyor.

B

Oğlum neredeyse doğduğundan beri genel kontrollerimizi ve hastalandığındaki muayenelerini Cihan Bey yapıyor. Kendisi her çocuğa ilgi gösteren, severek oğlum diye bahseden, hiçbir detayı kaçırmayan, çocukların gönlünü alıp ikna etmesini çok güzel başaran, işini severek yapmasının sonucunu çocuklara da yansıtan harika bir doktor. Cihan Bey'de en vazgeçilmez olan şey aradığımızda ulaşılabilir olması. Her aramamızda oğlum nasıl diye sorar ve bu durum beni oldukça etkiler.

Z

İlk çocuğum 2 günlüktü, Cihan Bey ile tanıştık. Hastanede sarılık testi yapılmıştı ve yatışının olması gerektiğini söylediler. Daha sonrasında kendi kadın doğum doktorumun tavsiye ile Cihan Bey'e muayene olduk. Cihan Bey çocuğumun sarılık olmadığını ve testin tekrar yapılması gerektiğini söyledi. Yapılan testte çocuğumun sarılık olmadığı anlaşıldı. Kendisi bu sayede en kötü günümü en güzel güne çevirdiği için borçluyum. Cihan Bey'in her söylediğine gözüm kapalı inanırım. Daha sonrasında 2. çocuğumu da kendisine muayene ettirdik. Kendisi beni her konuda bilgilendirir, her aradığımda telefonumu açar ve yardımcı olur. Kendisi bizim doktorumuzdan çok abimiz oldu. Doktor tavsiye etmek çok zordur ama kendisini gözüm kapalı herkese tavsiye ederim. Çocuklarımla iletişimi inanılmaz iyi. Muayenesinde çok güzel oyunlar oynarlar, sohbet ederler. Çok güzel bir muayene ortamı var. Cihan Bey çok çocuklara çok güzel yaklaşıyor. Bizler doktora gittiğimizin farkına varmıyoruz. Bizi çok rahatlatan bir doktor.

M

Cihan Bey, günümüzde eşine az rastlanır, doktorluğunun yanı sıra kişiliğiyle de çok farklı bir insan. En zor zamanlarda yanımızda olan doktorumuza ne kadar teşekkür etsek az. Çocuğunuzun sağlığını, gelişimini güvenle emanet edebileceğiniz, çok özenli, takipçi, size zaman ayıran ve bilgi yüklü bir doktor. Tavsiye üzerine kendisi ile tanışma imkanını yakaladık. Avrupa yakasından kızımızı kendisine düzenli olarak muayeneye götürmekteyiz. Hasta olunca değil, her zaman yanınızda olacak bir çocuk doktoru arıyorsanız, hiç düşünmeyin.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Cihan Avaroğlu, 30 Ağustos 1960 tarihinde Bolu, Gerede’ de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini aynı ilçede tam...

Daha fazla


İlgili aramalar