Uzm. Dr.

Deniz Koral

verifiedCreated with Sketch.

Dermatoloji

3 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 552 profil ziyareti var

1983 yılında Ege Ü. Tıp Fakültesinden mezun oldum. Mecburi hizmetimi önce Karahasanuşağı Sağlık Ocağı hekimliği daha sonra Kahramanmaraş Merkez Verem Savaş Dispanserinde tamamladım.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Daha önce medicalpark hastanesinden tanıdıgım bir doktordur. ama ilk tanışmamız kendisine gidip de memnun kalan hastaları aracılığı ile oldu. Oğlumda Penfigus hastalıgı vardı, Kafasında yaralar cıkıyordu. İlaç tedavisi uygulandı ve takibi yapılıyor. İçden gelen bir hastalık oldugu için sürekli takip altında olmak zorunda. Tedavi sonuçlandı ve iyiye doğru gidiyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum branşında uzman oldugu için. Deniz Bey den önce çok doktor'a gittim ama hocam gibisini görmedim.Herhangi bir sıkıntı yaşadıgımda telefonla ulaşabiliyorum,watsap dan fotograf gönderip bilgilenebiliyorum. Bu sorunu olan herkese tavsiye ediyorum.

 • P

  Bir arkadaşımın önerisiyle gittim. İhtiyacınmız neyse onu yapıyor.Cildime dolgu ve botoks yaptırdım. Benim için memnun edici bir sonuç oldu.Hastasına çok ilgili davranan bir hekim. Birçok yakınıma da tavsiye ettim.

 • G

  Yaptıgı işlemleri çok doğal yapmasından dolayı tercih ettim.Tamamen doğal yapıyor. Hatta ben birkaç talepde bulundum. olamayacağını belirtti.Fikri neyse açıkca söyleyen bir hekim. Dermatolog oldugu için bu tarz estetik işlemler için güvenebiliyorsunuz.Sevimli, güleryüzlü çok tatlı bir doktor. ultrason dalgalarıyla yüz germe işlemi,botoks yaptırdım.İstedim dolğallıkdı ve o doğallıgı yakalayabildik. Bende arkadaşlarımın tavsiyesiyle gitmiştim ve herkese tavsiye ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1983 yılında Ege Ü. Tıp Fakültesinden mezun oldum. Mecburi hizmetimi önce Karahasanuşağı Sağlık Ocağı hekimliği daha sonra Kahramanmaraş Merkez Verem Savaş Dispanserinde tamamladım. 1986 yılında Samsun Ondokuzmayıs Ü. Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim dalında ihtisasa başladım, bitiminde askerlik için İskenderun Deniz Hastanesi' nde göreve başladım. Askerlik sonrasında önce Seydişehir SSK hastanesi, daha sonra Konya SSK Bölge hastanesinde devam eden uzmanlık hayatıma, kariyer için Adnan Menderes Ü. Tıp Fakültesi Dermatoloji ABD nda Yard. Doç. Dr. olarak devam ettim. 1987 yılından itibaren tekrar Konya Bölge hastanesine döndüm ve 2000 yılında hastaneden ayrılarak DermaLAser Güzellik merkezini kurdum. Estetik ve Kozmetik Dermatolojideki son gelişme ve cihazlarla meslek hayatıma devam ettim, 2010 yılında Konya'dan ayrılarak İstanbul Göztepe MedicalPark Hastanesinde Uzman Dr. olarak göreve başladım, daha sonra Estetik ve Kozmetik Dermatolojideki tecrübelerimi hastalarımla paylaşmak için 2015 yılında muayenehaneme geçerek çalışmalarımı burda sürdürmeye başladım

Okullar / Eğitimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1977 - 1983
 • Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık,
 • Aydın Adnan Menderes Ü. Tıp Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Öğr Üyesi Yard. Doç. Dr.

Yayınlar

 • Pak, H.,Turanlı A.Y., Koral, M.D.: Malign Melanom Dışındaki Deri Kanserleri Üzerine Epidemiyolojik Bir çalışma.XI. Ulusal Dermatoloji Kongre Kitabı.Ankara,1987, s:289-300.
 • Turanlı, A.Y., Alvur, Y., Koral, M.D.. Porokeratozis Mibelli, Deri Hastalıkları ve Frengi Arşivi , 1988.
 • Turanlı, A.Y., Mengü, K., Koral, M.D:: Behçet Sendromunda Epidemiyolojik ve Klinik Bulgular. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Dergisi,1988.
 • Turanlı, A.Y., Gülman, B., Koral, M.D., Alvur, Y. : Epithelioma Cuniculatum. Karadeniz Tıp Dergisi , 1988.
 • Turanlı, A.Y., Cantürk, T.,Selçuk, M.B., Koral, M.D., Diren, B.H., Alvur, Y.:Lupus Pernio. Lepra Mecmuası,1990;21:110-117.
 • Koral, M.D., Turanlı, A.Y.,Cantürk,T., Kangüleç, B., Özsan, H.. Psöriaziste Cignolin Dakika Tedavisinin Klinik Ve Histopatolojik Değerlendirilmesi.XIII. Ulusal Dermatoloji Kongre Kitabı,1990,Adana, 1.445-455.
 • Turanlı, A.Y., Mengü,K., Cantürk, T., Koral, M.D.: Behçet Hastalığında Levamisole ve Colchicine Tedavisi İle Elde Edilen Sonuçlar, Deri Hastalıkları ve Frengi Arşivi.1991, 25(2);103-111.
 • Dermatolojik aciller, Koral, M.D.Yeni Pratik Reçete rehberi 2015 Editör: Dr.Yavuz furuncuoğlu 2015
daha fazla

Bilinen Diller

 • İngilizce

Videolar

Plexr Plasma Enerjisi Nedir
Plexr plasma enerjisi nedir
Needle Shaping Dolgusu Nedir
Needle shaping dolgusu nedir
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği - Deniz Koral
Ameliyatsız göz kapağı estetiği - deniz koral
SAĞLIK RAPORU 17.12.2014 MEDİCAL PARK GÖZTEPE HASTANESİ DERMATOLOJİ UZMANI DR. DENİZ KORAL
Sağlik raporu 17.12.2014 medical park göztepe hastanesi dermatoloji uzmani dr. deniz koral