Adres

VM Medical Park Pendik Hastanesi
Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:9, Pendik

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:9, Pendik

VM Medical Park Pendik Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini, 2007 yılında da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde İhtisa...

Daha fazla

17 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Muayenehane lokasyon olarak ulaşımı çok kolay bir noktada. Bina şartları ve muayenehanenin iç dizaynı oldukça şık hijyenik ve çocuklar için oyun alanlarına sahip. Doktorun ilgi alakası çok çok iyi. Alanında oldukça iyi ve profesyonel. Alerji hastalıklarında da son derece uzman. İki çocuğumuzu da gönül rahatlığıyla tedavi ettiriyoruz.

M
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

güven veren tecrubesi ,özverili çalışması ve güler yüzüyle bizi bebeğimin dogumundan beri karşılayan hocama teşekkürler.

I
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

İşinde uzman oldukça bilgili bir doktor. Herşeyi sordum herşeyi cevapladı ve olabilecekleri anlatıp içimizi rahatlattı. Çok ince bir üfürümü anlayabilecek kadar tecrübeli. Gayet güler yüzlü ve çok ilgiliydi. Yardımcısı arkadaş da onun aynası gibi bizi güler yüzle karşıladı. Olumlu yorumları görüp gitmiştik ilk kez. Çok memnun kaldık Allah işini iyi yapan doktorlardan razı olsun. Her güzellik onları bulsun. Saygılar

Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Kızım doğduğunda tesadüfen yolumuz kesişti iyikide kesişmiş işinin ehli dazlası ile güven veren ve işinin ehli bir doktor.

D
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Bebeğimizin rutin kontrollerini ve takibini yapıyor Dilek Hacamız. Sizin düşünmediğiniz detaylar hakkında dahi bilgi veriyor. Vitaminlerle uygun başlama zamanı, davranışları, tepkileri hakkında anne olarak düşünüp doktor olarak bilgi veriyor. İyi ki diyoruz

G
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Dilek hocanın çocuklar ile olan bağı ve onlarla iyi anlaşması, çocukların hastalandığında ona gitmek için can atması ne kadar mükemmel bir hekim olduğunu ortaya koyuyor. Hastalıklarına çözüm ararken gereksiz antibiyotik kullanmamasının yanı sıra çocuğun tolere edebileceği tedaviyi uygulaması ve her zaman annenin de uyum sağlayacağı protokolde ilerlemesi ''Doktor'' olduğu kadar ''Anne'' olduğunun da gerçeğidir.

Çocuğumda öksürük olduğunda kullandığımız tedavilerimize göre bizi yönlendirmesi, çocuğumu çok iyi tanıması, hangi ilaçları tolere edebildiği ve içebildiğini bilmesi en büyük nimetimiz. Verdiği tedaviye göre öksürüğümüzün kontrol altına alındığı ve aileye göre günlük planlar yaparak sonucunda rahata erdiğimiz, öksürmediğimiz sabahlara uyanıyoruz. Çocukların Dilek doktoru, ailelerin en büyük yardımcısı iyi ki varsınız hocam..

T

Ben bir anne olarak kendisini tanığımdan beri çocuğumu kimseye dokundurtmam, kendisi her zaman neyi olduğunu bilir, çocuğumun ikinci annesi diye diyebilirim, bu zamana kadar kendisi nereye giderse gitsin ben oraya gittim. Allah izin verdiği sürece de kaç yaşına kadar bakar bilmiyorum ama kendisine giderim, çocuğuma anne şefkati ile yaklaşması, samimi oluşu yakın davranması, her yönüyle çok iyi. Bir dönem çocuğum bronşit oldu, hastaneye yatacaktı, hem oğlumu muayene etti hem de beni teselli etti, her sabah, akşam geldi, ziyaret etti, doktordan çok öte benim için diyebilirim, benim çocuğumda hakkı çok büyük, kendisine minnet borcum var. Allah iyi ki böyle birini benim karşıma çıkarmış. Dilek Hanım için görülüp görülebilecek en iyi doktor diyebilirim.

M

Çocuğumun doğumundan beri rutin olarak gittiğimiz bir doktor, zaten memnun olmasam bu kadar süre gitmezdim, herhangi bir sıkıntı yaşamadım, çok sakin bir şekilde bilgilendiriyor, ben özellikle doktorda çok geleneksel yöntemlerin dışına çıkan doktorlardan hoşlanmıyorum, kendisi de zaten bizi çok iyi bir şekilde sakinleştirerek, gerekirse geleneksel yöntemlerle yardımcı oluyor, tahlil sonuçlarında gitmemize gerek kalmıyor, kendisi bizi arayıp bilgilendiriyor, kaç yaşa kadar bakıyor bilmiyorum ama bundan sonra da kendisine gitmeyi düşünüyorum, çok memnunum.

C

Dilek Hanım'dan gayet memnunuz, oğlum şu an 5 buçuk yaşında doğduğu günden beri kendisine gidiyoruz, kendisi nereye giderse biz de oraya gidiyoruz diyebilirim. Tedavisi çok iyi, takibi çok güzel, oğlumu tamamen tanıyor, muayene ediyor ve olası hastalıkları söylüyor, şu an şöyle bir salgın var şunlara dikkat edin gibisinden uyarıyor, antibiyotiği çok önermiyor, gerek duyduğunda veriyor, kendisi iyi ki var, çok memnunuz.

N

Şu anda kızım 2017 doğumlu, 1 yaşından beri kızımı takip ediyor, küçükken aşılarını kendisi takip ediyordu, şu an büyüdü, genellikle rahatsızlandığında gidiyoruz ama her konuda takibini kendisi yapıyor, son derece güler yüzlü, çok iyi, çocuklarla iletişimi çok iyi, kızımla ilişkisi özellikle çok başka. Kendi hastası olduğumuz için randevu olmasa bile bize yardımcı oluyor, hastanede zaman zaman hava veriyoruz, akabinde özelden de görüşebiliyoruz, pandemi döneminde özellikle sağ olsun hastaneye gelmeden bile uzaktan destek olabildiği durumlarda yardımcı oluyor, her konuda bizi bilgilendiriyor, çok memnunuz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular