Doğucan Yeşil, Diş Hekimi İstanbul

Dt. Doğucan Yeşil

Kaydet

Diş Hekimi

8 görüş

Kaydet


Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Diş Hekimi Doğucan Yeşil, 2017 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.
Öğretim süresi boyunca La...

Daha fazla


Hizmetler


İstanbul

8 hasta/danışan görüşü

Genel skor

E
Doğrulanmış
Konum: Randevu

İnternet üzerinden ulaştım tereddütlerim vardı ancak ilk defa gitmeme rağmen çok sıcak karşılandım.Kanal tedavisi için gittim işinde başarılılar emeğinize sağlık herşey için teşekkürler ✌

N
Doğrulanmış
Konum:

Çok ilgili ve güvenilir bir doktor. İmplant süreci devam ediyor ve diğer tedavilerimden gayet memnunum.Teşekkür ediyorum...

T

Tanıdık tavsiyesi üzerine diş çürümesi şikayetiyle gittim kendisine. İlgi ve alakasından memnun kaldım, işinde başarılı. Tedavim bitti, şu anda şikayetime yönelik fırça ve macun önerisinde bulundu, yönlendirdi beni. Herkese tavsiye ediyorum.

F

Doğucan Bey işinde gayet başarılı, eli çok hafif bir doktor. Ailecek hastasıyız Doğucan Bey'in, çok memnunuz. Bütün diş tedavilerimizi Doğucan Bey'e yaptırıyorum. Hastaları ile olan iletişimi çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

E

Doğucan Bey mükemmel bir doktor, işine son derece bağlı, yaptığı işi çok seviyor ve kaliteli sonuçlar çıkarıyor.İlk olarak oğlumun dişindeki şikayet üzerine götürmüştüm ve sonrasında benimde şikayetim olduğununda kendisini tercih ettim.Oğlum ve ben bir çok işlem yaptırtık.Hastalarına karşı son derece güler yüzlü, saygılı bir doktor. Başarılarının devamını diliyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

H

Doğucan Bey çok iyi bir doktor, işinin ehli çok başarılı. Hem ben hem kızım tedavi olduk. Dolgu ve kanal tedavisi yaptırdık, aynı zamanda kaplama yaptırdım ben. Tedavi sürecemiz çok iyi geçti. Hasta doktor ilişkisi yoktu, aile ortamı gibi klinikleri. Yapılan işlemlerden çok memnunuz, Doğucan Bey'i de çok seviyoruz. Herkese tavsiye ederim.

E

Protez yaptırdım yaptırdım Doğucan Bey'e. Tedavi sürecim iyi geçti. Herhangi bir sorun yaşamadım sonrasında. Hastaları ile olan iletişimi çok güzel ilgili hastalarına karşı. Herkese tavsiye ederim.

Z

Fiyat almak için tesadüfen gittim Doğucan Bey'e. Konuşması ile bana güven verdi ve ben dişimi orada yaptırmaya karar verdim. Gerçekten mükemmel bir insan ve doktor kendisi. Protezlerimi yaptırdığıma pişman olmadım. Psikolojik olarak da çok yardımcı oldu bana, cesaret verdi. Herkese tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Diş Hekimi Doğucan Yeşil, 2017 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.
Öğretim süresi boyunca La...

Daha fazla


İlgili aramalar