Adres

Tacettin Veli Mahallesi Seyyid Burhanettin Bulvarı No:42, Melikgazi
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

İhtiyacınız olan bilgiyi bulamadınız mı?

Diğer kulak burun boğaz doktoru listesi göster

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Adenoid
  • Otitis Media
  • Burun Tümörü
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Konum: Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi uzun süre devam eden burun kanaması

Bütün görüşlere katılıyorum.hastanelerde göremedigim ilgiyi gördüm ve sonuç aldım.çünkü hic bir yerde ilgilenmek şöyle dursun bana bir cvp dahi verilmiyordu.ankarada bulamadığım ilgi ve alakayı buldum.teşekkür ediyorum.insanlarimiza uzun yillar hizmet vermesi dua ve temennisiyle,Rabbimden hayırlı saglikli uzun ömür diliyorum.


Konum: Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Kulak Tüpü Takılması

Kayseride bir cok doktorla tanistiktan sonra Erdal beyle tanistik.Bu kadar guler yuzlu,herseyi anlamamiz icin bikmadan defalarca anlatan,meslegini bu kadar seven ve her konuyu ozellikle cocuk alerjisini,alerjik astimi,kulak zari tupunun kontrolunu kisacasi her seyi arastiran ve aktaran muhtesem bir insan ve doktor.Oglum icin gitmemize ragmen biz im sagligimizla bile ilgilenen dunya iyisi bir hekim.Hersey icin teşekkür ediyoruz ve ozellikle alerjisi olan kulak burun bogaz sıkıntıları yasayan tum ailelere tavsiye ediyoruz.


O

Çok iyi bir doktor. Herşeyi sebeplerinde sonuçlarına kadar detaylı bir şekilde anlatıyor. Hemen ilaç yazıp gönderen doktorlardan değil. Hastalığın ne şartlarda oluştuğunu, tekrarlanmaması için neler yapmanız gerektiğini anlaşılır bir dille anlatıyor. Eğer aciliyeti ya da gereklilği yoksa cerrahi müdahaleye karşı olduğunu her defasında belirtiyor. Kayseri'de uzun yıllar kalaması temennisiyle yeni göerv terinin hayırlı olmasını diiyorum.


M

Süper bir Doktor.Herşeyden önemlisi çok iyi bir insan.Teşhis ve tedaviside kusursuz.Şehrimizde uzun yıllar kalması dileğiyle...


E

Mükemmel İnsan Mükemmel Doktor Anlamanız için bizzat muayene olmalısınız. Hayatta tanıdığım ve tanıyacağım en iyi Doktor... Defalarca şifamıza vesile olduğu için ne kadar teşekkür etsek azdır kendisine.


S

çalışkan dürüst ve anlayışlı hastala iyi davranan birisi tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Adenoid
  • Otitis Media
  • Burun Tümörü
Tümünü göster