Uzm. Dr.

Erdem Uzunoğlu verifiedCreated with Sketch.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • E

  Erdem Hocamız, her zaman ilgi ve doğru yönlendirmeleri ile Arda'mız için hep olumlu gelişim sağlamıştır. Özellikle allerji ile ilgili olumlu ilerlemeler sağladık. Buradan kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ediyoruz.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1969 Düzce doğumluyum. İlk- orta ve lise eğitimin İstanbul'da tamamladım. 1992'de İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldum, Öğrenciliğim sırasında MSIC sınavını kazanıp Portekiz Porto Üniversitesi Tıp Fakültesinde iç hastalıkları bölümünde 1 ay gözlemci olarak çalıştım. 1997'de Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD'da ihtisasını tamamladım.Askerliğimi İstanbul Harp Akademilerinde tamamladım. Halen Bahçelievler'de, İstanbul Pediatri Merkezinde hizmet vermekteyim.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E

   Erdem Hocamız, her zaman ilgi ve doğru yönlendirmeleri ile Arda'mız için hep olumlu gelişim sağlamıştır. Özellikle allerji ile ilgili olumlu ilerlemeler sağladık. Buradan kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ediyoruz.

  • N

   Sevgili Doktorumuz, oğlumun doğumundan beri her detayı ile ilgilenmiş, hastasını çok iyi tanıyan muazzam bir doktordur. 2 yaşındayken tatilde telefonda tahmin ettiği teşhisin bulunduğumuz şehrin bir hastanesinde de teyit edilmesi gibi enteresan durumlar yaşadık. Ben muayenehanesine uzak oturmama rağmen aramalarıma daima dönen, beni ve eşimi çok iyi yönlendiren ve önce çocuğu sonra anne-babayı dinleyerek her türlü bulmacayı çözeceğine inandığım bütün bunların yanı sıra doktorluğunun ötesinde ailemizin bir parçası gibi gördüğümüz Erdem Uzunoğlu'na teşekkürü bir borç biliyorum.

  • S

   Harika İnsan müthiş doktor. Oğlum Poyrazın ilk bir aylıktan beri doktoru. Her şeyden önce benim danışmanım :) Aileyi rahatlatan çocukla ilgilenen ailenizden biri. Bizi hiç yormadı, Allah ta onu yormasın. Oğlumda bulunan gribe dayalı bronşiolitin astıma dönüşmesini engelledi. Irsi olan bu hastalığın önlenmesi benim için en önemli olaydır. İyi varsın Hocam. on numara Beş yıldızsın.

  • N

   Erdem Bey once ınsan olarak sonra da doktorumuz olarak tanıdıgıma sukrettıgım ender kısılerden. Yaklaşık 8 yıldır ilk oğlum ve ikinci oğlumun doktoru. Su ana kadar tedavileriyle cozemedıgımız hastalık yok. Hıc bı zaman bu tedavı olmadı bıde bunu deneyelim olmadı! Baska hekimlerle karıştırmayın asla eğer çocuklarınıza değer veriyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Cevher yakınımızdayken cennete dönüştürmek sizin elinizde. Erdem Bey herşeye yeter (bize ihtiyaç duyduğumuz her an yetti) varlığınız için COK AMA COK TEŞEKKÜRLER İÇTENLİKLE -

  • Y

   Daha bir aylıkken tanıştım kendisiyle.. Her ne kadar düzenli olarak gitmesem de telefonda bile çok çok yardımları oldu. Teşekkürler Doktor Erdem Amcacım..

  • H

   Hem kizimin hem oglumun cocuk doktorudur kendisi. 5 yildir rutin kontrollerimiz disinda ne zaman ne konuda sikissak kendisine danisiriz. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • N

   2006 kasım ayı doğumlu oğlumun ilk doktorudur.çok şanslıyız erdem beyle tanıştığımız içn.tavsiye nedeniyle başladık kendisiyle .herşeyden önce beni ve babamızı her hastalığımızda motive etmesi harikaydı.tedavi yöntemleri süper.herkese tavsiye ediyorum .biz şimdik gidemiyoruz.çünki uzak kalıyor bulunduğu hastanesi.semtimize yakın cengiz akbenlioğlu'na başladık henüz yeniyiz.yaklaşımıve tedaviyöntemi harika doktorumuz erdem beyin yöntemlerini anımsatıyor.çocuklarımız bizim herşeyimiz.güvenle götürebileceyiniz çocuk doktorudur kendisi.sevgiler:)))