Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 122 profil ziyareti var

İmplant Cerahisi, Gömük diş cerrahisi, Estetik protezler , Gülüş Tasarımı ve Konservatif tedaviler ilgi alanı.

1987 Priştine/Kosova doğumlu ve İstanbul Üniversitesi Diş…
daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • selamlar üst çene azı dişimi çektirdim, ama dişle beraber kemik parçası da kopmuş. o ara anlamadım ama eve gelp çekilen dişime baktığımda dişimin kenarına yapışık diş kalınlığında kemik parçası da vardı. Ayrıda damak ve yanağın birleştiği noktada bir parmak kadar pamukçuğa benzer ama daha büyük boutta… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Dt. Eren Mecihan

  Diş çekimi sırasında bazı kemik parçalarının kopması normaldir. Yara iyileştikçe ordaki kemiklerde iyileşicektir ancak diş çekimi ağrınız 2 gün devam etmeye devam ediyorsa hekiminizle iletişime geçin… Daha fazla

 • Merhaba. On dişime kanal tedavisi yapıldı ve renk değiştiriyor. Bunun için yine doktora gittim ancak durum tekrar etti. Diş renginden pek memnun değilim bu yüzden de komple beyazlatmak istiyorum dişlerimi. Kanal tedavisi gören dişim sorun yaratır mi bunun için? Ayrıca çok zaman alır mı?

  VERILEN YANIT:

  Dt. Eren Mecihan

  Kanal Tedavisi yapılan dişler renk değiştirebiliyor bütün dişleri beyazlatmak çözüm olmaz kanal tedavisi yaptığınız dişin kanal içi beyazlatma tekniği ile beyazlatılması gerekli buda tam istediğiniz sonucu… Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • İmplant Cerahisi, Gömük diş cerrahisi, Estetik protezler , Gülüş Tasarımı ve Konservatif tedaviler ilgi alanı.

  1987 Priştine/Kosova doğumlu ve İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu.

  2010 yılından bu yana Akadental Ağız ve Diş Polikliniğinde hizmet vermektedir.
  Akadental Protetik bölümü sorumlusudur.

Mezun Olunan Okullar

 • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Deneyimler

 • Bil-Med Diş Polikliniği (2009-2010)
 • Gencer Diş (2010-2011)
 • Akadental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2011- devam ediyor

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O
  Yer: Akadental Ağız Ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Eti Estetiği

  Ortaokul çağımdan bu yana diş problemi yaşıyordum çok fazla dişhekimi gezdim ama Eren bey kadar ilgili ve işine hakim bir hekimle hiç karşılaşmadım öncelikle korkularımı yendi bütün diş tedavilerimi yaptı artık ağrısız ve gülerek yaşıyorum kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • Arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım doktorumuzdan çok memnun kaldım. Diş konusunda yaşadığım korkularımı bu doktorla yendim diyebilirim. Kendisine ve profesyonel ekibine teşekkür ederim.

 • Uzun süren implant ve protez araştırmalarım sonucu Dt Eren Mecihan ile tanışmak ile ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha dile getirmek istedim.

 • Eren Bey'e ilk kez 3 yıl önce tavsiye üzerine dolgu yaptırmaya gitmiştim. Daha sonra diş temizliği, kanal tedavisi..derken çok memnun kaldım. O zamandan beri de başka bir diş hekimine hiç ihtiyaç duymadım. Kendisi sayesinde dişçi korkumu da yendim. İşinin ehli bir hekim kesinlikle..

 • Uzun yıllardır diş sorunlarımdan dolayı rahat edemiyordum. Çevremdekilerin tavsiyesi üzerine Dt. Eren Mecihanda tedavi olmaya başladım. İlk tedavi sonrası işinin kalitesini en güzel şekilde yansıttığını ve artık yaşadığım sorunları yaşamadığını ifade etmek ister kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

 • Ş

  Kapıdan girdiğiniz anda korkularınız yok oluyor. İlgi ve alaka muazzam. "Önemli olan canınızın yanmaması" demişti. Hiçbir şekilde ağrı hissetmedim ve yıllardır süregelen korkularımdan sayesinde kurtulmuş oldum. İşini gerçekten çok iyi yapan bir doktor. Sizinde korkularınız varsa üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Dt. Eren Mecihanı tercih etmek.

 • B

  Diş Tabip Eren Bey küçüklüğümden beri dişçi korkumu aştığım kişidir. Hastalarla kurduğu ilişkiler, profesyonelliği, elinin hafifliği, son teknolojiye ve alanındaki yeniliklere hakim olması ve yoğunluğuna rağmen dakik oluşu sebebiyle dost ve akrabalarıma tavsiye ediyorum her zaman. Geçen yıldan beri aile doktorumuz olmuştur kendisi. İstanbul'daki en iyi diş hekimleri arasında gösteriliyor

 • Aile doktorumuza , teşekür ederiz. Son zamanda splorun yaratan 4 numarali dişimi çikarmaktan kurtardin.uygun tedaviniz şu an sorunsuzca yemek yememi sağladiniz
  Teşekürler doktor bey

 • O

  Eren Bey ile, yıllar önce diş problemi yaşadığım için bir arkadaş tavsiyesi ile tanıştım. O zamandan beri ben ve ailem kontrollerde ve tedavilerde Eren Bey'in kliniğine gidiyoruz. Son olarak 2016 yılında 12 tane implant yaptırdım.
  Tanıştığım günden beri yapılan tedaviler ve dostane davranışlardan dolayi kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • E

  İnsan mutluluğunu gülüşü ile yansıtır dışarıya. 10 yıllık eski kaplamalarımı söktükten sonra 14 adet bilgisayar destekli zirkon altyapılı protez yapan ve bana mutluluğumu gülüşüm ile dışarıya daha rahat yansıtmama vesile olan ve beni MUTLU eden Sn. Diş Hekimi Eren MECİHAN ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunar kendisine başarılarının devamını en içten duygularımla dilerim.