Uzm. Dr.

Erhan Yüce

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • M
  Yer: Özel Bahçelievler Çocuk KliniğiHizmet: Çocukta gelişimi izleme

  Erhan beye buradaki yorumları okuyarak ulaşmıştık. Oğlumuz şuan 2 yaşında, 2.ayından itibaren tüm kontrolleri kendisinde yapıldı. Her sorduğumuz soruya gayet anlaşılır yanıtlar aldık, aklımızda soru işareti kalmadı. Avrupa yakasından Anadolu yakasına taşınmamıza rağmen hala kendisi ile iletişim halindeyiz. Çok ilgili, bilgili, sevecen ve sıcak kanlı bir doktor. İyi ki yolumuz kesişmiş kendisi ile. Sevgilerimizi gönderiyoruz.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1998 de İstanbul Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2005 yılında Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı oldum. 9 yıl özel bir hastanede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak görev yaptıktan sonra 10.11. 2014 tarihinden itibaren kendi kliniğimde aynı görevime devam etmekteyim.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M
   Yer: Özel Bahçelievler Çocuk KliniğiHizmet: Çocukta gelişimi izleme

   Erhan beye buradaki yorumları okuyarak ulaşmıştık. Oğlumuz şuan 2 yaşında, 2.ayından itibaren tüm kontrolleri kendisinde yapıldı. Her sorduğumuz soruya gayet anlaşılır yanıtlar aldık, aklımızda soru işareti kalmadı. Avrupa yakasından Anadolu yakasına taşınmamıza rağmen hala kendisi ile iletişim halindeyiz. Çok ilgili, bilgili, sevecen ve sıcak kanlı bir doktor. İyi ki yolumuz kesişmiş kendisi ile. Sevgilerimizi gönderiyoruz.

  • Kızım doğduğu günden beri çok şanslı çünkü erhan amcası yani kurtarıcısı var. ..hem doktor hem de dost kisacasi tek kelimeyle harika ... mesleginin hakkını
   veriyor hastaya gereksiz ilaç yüklemeden iyileştiriyor. Mesleğinde önce vicdaniyla hareket eden nadir doktorlardandir kendisi iyi ki sizi tanimisiz

  • D

   Erhan yuce ye çok teşekkürler imi bildiriyorum biz tatile gitmiştik istanbula azerbaycan dan çocuğumun oksuruyu bitmiyordu oksurub kusuyordu sabah en çokda gece uyurken ben ınternetden araşdirdim randevu aldım erhan yuce ye ven 3 ilaç yazdı çık güzel muayene etdi ve çok wukur 15gun den sonra oksuruyu kusmasi qecdi çık teşekkür ederim erhan yuce

  • D

   Oğlum her hasta olduğunda Erhan bey uyguladığı tedavi sayesinde erken toparlıyor gerekmediği sürece antibiyotik başlamaz. Erhan beye çok teşekkür ediyorum ilgisi ve bilgisi sayesinde zor günlerimizi rahat geçirmemize destek olduğu için.Yeni yeri harika hastane ortamından uzak oğlum çıkmak istemiyor.Herkese tavsiye ediyorum.

  • S

   Oğlum Keremin allerjik astımı sebebiyle gitmediğim doktor kalmadi Erhan beyi arkadaşmin önerisiyle oğlumun yine bir atak döneminde tanıdım.Erhan beyin tedavisi sayesinde oğlumun atakları azaldı asla gerekmediği surece ilaç başlamaz ve her ihtiyacım olduğunda telefonla destek verir.Çok teşekkürler Erhan bey iyki varsınız herkeze tavsiye ederim

  • Y

   oğlumuz tunahan hekimimiz erhan beyin çalıştığı özel bir hastanede 2007 yılında doğdu tunahan hastalandığında doğru erhan beye giderdik sanki eli şifalı antibiyotik vermezdi ve fazla ilaç yazmazdı aynı gün iyileşmeye başlardı. tunahan.2 sene kadar önce kaşla göz arasında eline geçirdiği çok sayıda antibiyotikleri içmiş ve zehirlenmişti erhan beye gittiğimizde biraz geç kalınmış ve ilaçlar kana karışmıştı ama erhan bey'in ve yanındaki ekip arkadaşlarının yoğun çabaları sayesinde oğlumuz kurtuldu kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve herkese erhan beyi tavsiye ediyorum.çocuk hastalığı uzmanı.

  • M

   Hekime Güven Duymak; tam karşılığı kesinlikle Erhan Bey'dir. Nokta atışı teşhisleriyle, güleryüzü, tatlı diliyle... Çocuğunuzun hastalığıyla ilgili tüm detaylarıyla yaşayacaklarınızı anlatan acil ihtiyacımız olduğunda rahatlıkla ulaşabildiğimiz harika bir doktordur. Gereksiz yere ilaç yazmayı sevmez. Doktor diliyle konuşup sizi yormaz, benim gibi ( aşırı ) endişeli anneleri bile rahatlatan sakinliğe ve sabıra sahiptir. Altı yıldır ailemizin bir parçası gibidir. Iyi ki varsınız

  • S

   Erhan Bey'in alanındaki hakimiyeti, güven veren, alçakgönüllü ve sakin kişiliği sayesinde kızımız konusunda içimiz rahat. Başarılarının devamını dileriz.

  • I

   Tek bir kelime mükemmel.. oğlum 5 yaşına geldi; Erhan amca ya gidelim diye arada hastayım bahaneleri bile yapıyor :) bir de günün hangi saatinde ararsanız Erhan Bey daima yardımcı olmakta.. gönül rahatlığıyla kendisine gidebilirsiniz..

  • K

   Oğluma şu anda 5 yaşında;doğduğundan bu yana Erhan beyin kontrolündeydi. Bence bir çocuk doktorunda olması gereken en önemli şey, çocukla kurduğu iletşimdir. Erhan bey bu konuda çok başarılı. Büyüdüğü bu zaman içerisinde başka branş doktorlarına da gitmek durumunda kaldık; ancak Erhan beyin, Kuzeyde yaratttığı doktor algısı sayesinde korkmadığını gördük, Tabi bu sayede muayne olmakta bir o kadar kolay oldu. Biz artık daha aralıklı gitsekde Erhan beyin bir telefon uzaklığında olduğunu ve 7/24 ulaşabileceğimizi biliyoruz. Erhan beye Kuzeyin hayatında bıraktığı bu önemli iz için teşekkür ederiz.

  • O

   Benim için önce insan. Hasta dah doktoru görür görmez yüzde elli iyileşiyor.Ondan sonrasıda doktor ki verdiği ilaç tedavisi ile yüzde yüz sağlık geliyor. Mesleğinizde umarım hak ettiğiniz mevkiye gelirsiniz. Size ve sizin gibi doktorlara teşekkürler.

  • N

   Masalımı doğurduğum zaman sıkıntılı bir dönem geçiriyordum ki kızım 9 günlükken erhan beyle tanıştık, benimle öyle güzel bir şekilde konuştu ve kızımla en güzel şekilde ilgilendi. Masalım 10 aylık oldu ve doktorumuz sayesinde hiç bir sıkıntı yaşamadan bu günlere geldik ona buradan çok teşekkür ediyorum. Ne zaman hastaneye gitsem, ne zaman arasam bana her zaman yardımcı oldu iyiki sizinle tanıştık erhan bey masal ve annesi olarak çok teşekkür ederiz. Herkese de tavsiye ederim ERHAN YÜCE'yi çocuğunuzu güvenerek ona teslim edebilirsiniz.

  • I

   arkadaş tavsiyesi ile gittim. Bugüne kadar gittiğim doktorlarca çocuğuma sürekli antibiotik tedavisi verildi ancak oğlumun şikayetleri sürekli devam ediyordu taki erhan beye gidene kadar. çok bilgili güleryüzlü ve ilgili bir doktor.Çocuğuma başladığı tedavi sonrası öksürük kabusumuz son buldu.Biraz yoğun çok sayıda hastası var ancak herkese öneririm.