Prof. Dr.

Erkan Tarhan

verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

170 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 1 876 profil ziyareti var

1995’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. TC Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’ndeki uzmanlık eğitimini, 1999 yılında… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
170 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Açık ve samimi iletişim dili, koyduğu teşhisi detaylı şekilde açıklaması ve en önemlisi hastasına ticari bir meta gibi bakmayan anlayışı ile Hocamız beklentimizi karşıladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

 • E
  Konum: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Burun Estetiği

  Merhaba, bundan 10 ay kadar önce Erkan Hocama burun estetiği ameliyatı oldum. Kendisini buradaki olumlu yorumlar sayesinde bulma fırsatım oldu. İlk görüşmemizde verdiği güven, güler yüzlülüğü ve ilgisi sayesinde ailemle birlikte ameliyat tarihi aldık. Burnum oldukça eğri ve kemerliydi, nefes almakta güçlük çekiyordum. Erkan Hocam sayesinde ameliyattan sonra oldukça doğal, güzel ve en önemlisi sağlıklı bir şekilde nefes alabildiğim bir burnum oldu. Kendisine bir kez daha buradan teşekkür ederim, iyi ki doktorum Erkan Hocam olmuş :)

 • E
  Konum: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: septum deviasyonu

  Değerli doktorum ERKAN hocama yorumuma teşekkürlerimi sunarak başlamak istedim. Emekleriniz, başarınız, ilginiz ve güler yüzünüz İçin sonsuz teşekkürler. Uzun zamandır burnumdaki tıkanıklıktan dolayı ciddi şekilde nefes darlığı çekiyor ve bu durum sağlık problemlerine yol açarak hayat kalitemi düsürüyordu. Çok fazla doktor ile görüştüm ancak hiç biri sizin gibi güven vermedi. Tavsiye üzerine sizi buldum ve ilk günden verdiğiniz güven ile ameliyat olmaya karar verdim. Başarılı bir ameliyat geçirdim. İyileşme sürecim ağrısız, hafif şişliklerle geçti. Korktuğum gibi olmadı hersey yolunda gitti. Kısa bir istirahatten sonra işe başladım. Bu süreçte te benimle ilgilenerek tüm gelişmeleri takip ettiniz. Şu anda çok rahat bir şekilde nefes alabiliyorum. Bunun yanı sıra burnumdaki egrilikte gitti ve sayenizde doğal harika bir buruna sahip oldum. Hiç düşünmeden herkese sizi tavsiye ediyorum. Herşeyden çok memnun kaldım. Tüm destekleriniz için teşekkür ediyorum. İşinizde inanılmaz başarılısınız. İyiki varsınız....ve diyorum ki KALİTE ASLA TESADÜF OLMAZ...KALİTENİN ADRESİ ERHAN TARHAN. ve ayrıca güler yüzlü NESLİN hanıma ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim...

 • Konum: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Geniz Eti Ameliyatı

  Öncelikle burdaki yorumları, insanları bilgilendirmesi açısından çok önemli buluyorum. O yüzden de yazma gereği hissettim. Bende Erkan hocamı burdaki yorumlar ve internet sitesindeki videoları sayesinde buldum. Şubat ayınca 34 aylık kızımda geniz eti problemi ortaya çıktı. Bir anda geceleri horlama, burun tıkanıklığı ve hatta uyku apnesi başlamıştı. Tabi hemen doktor arayışına girdim ve Erkan hocamdan önce beş doktora daha götürmüştüm. Ama benim gibi ciddi anlamda korkulu bir anneyi ikna etmek hiç kolay değil. Bende internetten araştırıp bulduğum Erkan hocama gitmeye karar verdim. Muayenehanesine gittiğimizde de bütün düşüncelerimi ve doktor gezintilermizi anlattım. Benim kafamdaki bütün soru işaretlerini mutlaka çözmeniz lazım dedim. Daha ilk girişte zaten size verdiği pozitif enerji ile nekdar doğru bir adreste oldığunuzu hissettiriyor. Kızıma kendi çocuğuymuş gibi davranıp, muayene etti. Banada en ince ayrıntısına kadar anlattı. Ameliyat olması gerektiğini söyledi ve kızım o hafta içinde ameliyat oldu. 4 Nisan sabahı Kent KBB hastanesine gittik. Çok güzel bir şekilde karşılandık. Kızımın korkmaması benim için çok önemliydi ve öylede oldu. Eline kelebeği bile okadar naif bir şekilde taktılar ki kızım hisetmedi bile. Daha sonra ameliyata girdi. Ve yarım saat içinde odasındaydı. Kucağıma verdiklerinde anladım amelıyat kararının nekadar doğru olduğunu. Kucağımda uyurken hiç ses yoktu ne horlama nede apne hepsi bıçak gibi kesildi. Aynı günün öğleninde de taburcu olduk. Şuan kreşe başladı ve herşey okadar yolunda ki çok şükür başka problemler çıkmadan önce Allahın sonra Erkan hocamın sayesinde kızım kurtuldu. Eğer sizin yada can parçanızın kbb ile ilgili bir problemi varsa mutlaka yolunuz Erkan hocamdan geçsin. Kendi gözlerinizle görüp kendiniz karar verin. Ayrıca asistanı Nesrin hanım bütün bu süreçte sürekli yanımızdaydı. Ameliyat öncesi ve sonrası desteğini sürdürdü. Taburcu olduktan sonrada aldığı sıvı miktarını kontrol etmek için aradı. Erkan hocam ve Nesrin hanıma sonsuz teşekkürler.

 • Konum: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Orta Kulak Ameliyatı

  Erkan hocamı internetteki yorumlardan araştırarak oğlumu götürmeye karar vermiştim kesinlikle doğru karar vermişim.Oğlumun orta kulaktaki sıvı sorunu 8 aylıkken başlamıştı şu an 4 yaşında.Nevşehir,Kayseri,Niğde,Antalya da çeşitli doktorlara götürmeme rağmen bi türlü çözüm bulamadık sürekli hastalanırdı sürekli ateşlenirdi her dr a götürmem de kreşten kapıyor çocuklar deniliyordu 5 ay önce oğlumun bizi duymadığını farkettik Antalya da özel bir hastanede kbb profesörüne götürdüğümüzde %30 işitme kaybı olduğunu söylediler 1,5 aylık yapılan tedavilerde fayda etmedi oğlum iiyice duymamaya başladı Ankaraya gittiğimizde kaybın %45 olduğunu öğrendik araştırdık ve Erkan hocamı bulduk orta kulak daki sıvı temizlendi geniz eti alındı ve mucizeyi ameliyattan çıktığımız gün farketmemizde çok şaşırttı bayramdan sonra kontrele gideceğiz duymamızda hiç bir sıkıntı kalmadı her şey için teşekkürler iyiki yollarımız kesişti.Antalyadan sevgiler Yiğitin annesi :)

 • Konum: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Geniz Eti Ameliyatı

  Afyonda ikamet ediyorum Erkan hocamın ismini duydum ve 6 yaşındaki kızımı geniz eti için muayeneye götürdüm. Erkan HOCAM çok enerjik ve çocuklarla çok iyi iletişim kuran biri.Muayenede geniz etinin çok büyük olduğunu ve kulakta da işitme kaybı oluşturmaya başladığını gösterdi ve bize durumu anlattı. Ben bir Doktor olmama rağmen kızımı ameliyat ettirmekten korkuyordum biz sadece muayene gitmiştik Erkan hocamın bize verdiği güven ve cesaretle pazartesi sabah saat 7:30’da ameliyata girdi. Şükür 1 saat sonra ameliyattan çıktı şu anda çok rahat gece terlemeleri horlama ve ağzı açık uyuması geçti çok rahat uyuyor.Kızım Erkan hocamı çok sevdi Erkan Doktoruma beni ne zaman götüreceksin diyor ameliyat olalı yaklaşık 25 gün oldu.Erkan hocama ilgi ve alakası çok teşekkür ederim

 • S
  Konum: Erkan Tarhan Muayenehanesi

  15 Mart tarihinde burun tıkanıklığı nedeniyle doktor beye muayeneye gittim. Ciddi derecede allerjik olduğum ve burun kemik ve eti nedeniyle ameliyat olmamın faydalı olacağını iletti. Ameliyat konusunda anlaştık. 13 Nisan Cuma günü ameliyat oldum. Başarılı bir ameliyat geçirdikten sonra 3 gün burnumun tıklaı kalacağını ve zamanla açılacağını söyledi. Aynen söylediği gibi oldu. 1 ay sonunda da eskisine göre çok çok iyi nefes alıp vereceğimi söyledi. Henüz 3 haftamı doldurmadım ama eskisinden çok daha iyi duruma geldim. Gerek muayene gerek ameliyet ve sonrası gösterdiği ilgi, verdiği bilgiler ile hastasına karşı oldukça açık ve net bir hekim. Aklınızda hiçbir soru kalmıyor. Samimiyeti ve yaklaşımı çok pozitif. Yine ameliyat olsam yine Erkan Bey'i tercih ederim. Herşey için çok teşekkür ederim. Şüphesi olan ve tedavi olması gerekitğini düşünen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • M
  Konum: Erkan Tarhan Muayenehanesi

  Bir ay önce Erkan Hocama kronik polipli sinüzit ameliyatı oldum. Şiddetli baş ağrılarım ve burundan nefes alamama sorunlarım vardı. Erkan Hocamdan önce birkaç doktora daha gittim ama sorduğum sorulara tatmin edici cevaplar alamadım ve işinin ehli iyi bir doktor aramaya başladım.Buradaki yorumları okudum muayene için arayıp randevu aldım. Erkan hocamla tanıştığımız ilk andan itibaren işinin ehli bir doktor olduğunu anladım.Beni dikkatlice dinledi ve özenle muayene etti.Daha önce hiç bu kadar detaylı muayene eden bir doktorla karşılaşmadım.Beni hastalığımla ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bir süre ilaç tedavisinden sonra 12 Martta fess ameliyatı oldum.Ameliyatım gayet başarılı geçti, ameliyat sonrası yüzüm gözüm şişmedi ve hiç ağrı hissetmedim.En önemlisi artık geceleri rahat uyuyorum . Hocamın ellerine sağlık. Saygılar ve selamlar.

 • E
  Konum: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

  Yaklaşık bir ay önce Prof Dr Erkan Tarhan’a deviasyon ve Konka Rf ameliyatı oldum.Çok şükür ameliyatım gayet başarılı geçti.Ameliyat sonrası morluğum olmadı şişlikte yok denecek kadar azdı.Erkan bey sayesinde çekincelerimin ve ameliyatla ilgili korkularımın ne kadar gereksiz olduğunun farkına vardım.Artık rahat nefes alabiliyorum.Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi ve başarılı ameliyatım için kendisine çok teşekkür ediyorum ayrıca ilgisinden dolayı sekreteri neslin hanımada.

 • T
  Konum: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Oğlumun geniz eti kaynaklı işitme kaybı

  Öncelikle Erkan Hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Kendisini internetteki yorumlardan buldum. İyi ki de bulmuşum. Kısaca anlatmak isterim, 3,5 yaşındaki oğlumun kısa süreli kreş macerasından sonra bitmek bilmeyen hastalıkları sebebiyle kreşten aldık. Değişik Doktorlar ve tedavilerden sonra birkaç kez antibiyotik tedavisi görmesine rağmen çocuğumuzun; uyurken horlama (ağzı açık uyuma), ense ve boyun bölgesinde sürekli terleme, iştahsızlık, halsizlik, çabuk yorulma ve son dönemlerde de yüksek sesle konuşmasından (son testte%35lik işitme kaybı) sonra, artık işin ehli bir doktor aramanın zamanı geldiğini anladım. Başta da söylediğim gibi Erkan Hocanın muayenehanesine gittik, samimi ve içten kişiliğinden öte yarım saatte teşhisi koydu ve geniz etini bizzat dev ekran tv den de gösterdi, oğlumun burun deliklerinin %90 lık kısmı geniz etiyle kaplı olduğundan nefes alamıyordu, daha da kötüsü geniz bölgesinin tıkalı olmasından dolayı orta kulak iltihabı geçirmiş ve kulağı %35 duymuyordu. Neyse 1 hafta sonraki ameliyat gününe geçiyim, Kent Kbb hastanesinde (sadece çocukların KBB ameliyatlarına bakan bir hastane) sabah yemek yemeden hazır olduk, oğlumuz yanımızdayken hiç korkutulmadan spreyle anestezi verilerek uyutuldu, yarım saat sonra geldi, hiç ameliyata girmemiş gibi. Abartısız söylüyorum, bir hafta sonra çocuğun tüm hareketleri, nefes alması, yemek yemesi, enerjisi, sesi, duyması %100 değişti. Bugün kendisinin yanına gittik, muayene için. Çok şükür sıkıntımız yok. Kendisine tekrar teşekkür ederim, hastası olanlara da acil şifalar dilerim.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1995’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. TC Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’ndeki uzmanlık eğitimini, 1999 yılında tamamladı. 2001 yılında eğitici olarak, başasistan kadrosu ile TC Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’ne atandı. 2003 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, KBB Anabilim Dalı’nda göreve başladı. Başkent Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, yardımcı doçent ve doçent olarak 2008 yılına dek akademik ve mesleki faaliyetlerde bulundu. 2008 yılında İstanbul Memorial Hastanesi’nde başlayan özel tababet hayatına Ankara LHH’de devam etti. 2010 yılında akademik kariyerini sürdürmek üzere Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalında göreve başladı. Bu kurumda ‘Profesör’ ünvan ve yetkilerini aldı. 2013 yılında Tıpta Uzmanlık Kurulunun kararıyla “Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi” alanında uzmanlık belgesi alan Prof. Dr. Erkan Tarhan, deneyimlerini hastalarıyla özel muayenehanesinde paylaşmakta ve ameliyatlarını Ankara’da bazı özel hastanelerde yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi, 1995
 • Ankara Eğitim ve Araştırma :Hastanesi - Uzmanlık, 1999
 • Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2006
 • Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2011
daha fazla

Yayınlar

 • A4. Cakmak O, Tarhan E, Coşkun M, Cankurtaran M, Celik H, “Acoustic Rhinometry: Accuracy and Ability - Burun ve sinüsler ile ilgilidir.
 • A9. Ada S, Seckin D, Tarhan E, Buyuklu F, Cakmak O, Arıkan U, “Eosinophilic Ulcer of The Tongue,” Au - Dil hastalıkları ile ilgilidir.
 • A15. Tarhan E, Bastan B, Aktas AR, Tarhan B, Safak MA. “Spontaneous Intracranial Hypotension Syndro - işitme kayıpları ile ilgilidir.
 • A2. Buyuklu F, Tarhan E, Cakmak O, Ozgirgin N, Arıkan U, “Isolated Fibrous Dysplasia of the Sphenoid - Sinüzit ve sinüs hastalıklarıyla ilgilidir.
 • A3. Tarhan E, Coskun M, Cakmak O, Celik H, Cankurtaran M, “Acoustic Rhinometry In Humans: Accuracy - Burun işlevi ile ilgilidir.
 • A5. Cakmak O, Buyuklu F, Yilmaz Z, Sahin FI, Tarhan E, Ozluoglu LN, “Viability of cultured human nas - Burun kıkırdaklarıyla ilgili bir çalışmadır.
 • A6. Tunç T, Tarhan E, Oguz H, Safak MA, Kutlu G, Inan LE, “Is Bell’s Palsy a part of polyneuropathy? - Yüz felci ile ilgilidir.
 • A1. Tarhan E, Oğuz H, Safak MA, Samim E, “The Carpenter syndrome phenotype,” Int. J. Pediatric Otorh - Çocuk kulak hastalıkları ile ilgilidir.
 • A10. Erbek SS, Serefhanoglu K, Erbek S, Can F, Demirbilek M, Tarhan E, Turan H, Cakmak O. “Clinical - Kronik sinüzit tedavisi ile ilgilidir.
 • A7. Oguz H, Tarhan E, Korkmaz M, Yilmaz U, Safak MA, Demirci M, Ozluoglu LN, “Objective Voice Change - Ses hastalıkları ile ilgilidir. Reflü çalışmasıdır.
 • A12. Ozgirgin ON, Tarhan E. “Epley Maneuver and the Head Autorotation Test in Benign Paroxysmal Posi - Kulak kristalleri ve başdönmesi ile ilgilidir.
 • A11. Ozluoglu LN, Akkuzu G, Ozgirgin N, Tarhan E. “Reliability of the Vestibular Evoked Myogenic Pot - Başdönmesi ile ilgilidir.
 • A13. Tarhan E, Cakmak O, Ozdemir B, Akdogan V, Suren D. “Comparison of AlloDerm, Fat, Fascia, Cartil - Burun estetiği ile ilgilidir.
 • A8. Korkmaz M, Tarhan E, Unal H, Selcuk H, Yilmaz U, Ozluoglu L, “Esophageal Mucosal Sensitivity: Po - Reflü ile ilgilidir.
 • A14. Büyüklü F, Tarhan E, Özlüoğlu L. “Vestibular Functions in Motion Sickness Susceptible Individu - Baş dönmesi ile ilgilidir.
daha fazla

Ödüller

 • Prof. Dr. Erkan Tarhan

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doktor,
 • Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi,
 • Yakın Doğu Üniversite Hastanesi, Prof.,
 • Başkent Üniversitesi, Ankara, Doçent,
 • Memorial Hastanesi, İstanbul, Doçent,
 • Özel İlgi Göz KBB Cerrahi Merkezi, Prof.,
daha fazla

Sertifikalar

 • Erkan Tarhan, Kulak Burun Boğaz şu şehirde: Çankaya - Sertifikalar
 • Erkan Tarhan, Kulak Burun Boğaz - Sertifikalar
 • Erkan Tarhan, Çankaya - Sertifikalar

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Burun Kanamaları

  14 Nisan 2017

  Burun kanamaları hastalarımızı endişe ettiren ve sık karşılaştığımız bir klinik tablodur. Genellikle iki şekilde görüler: genç ve çocuklarda sık tekrarlayan...
 • SEPTUM DEVİASYONU (Burun İçi Eğriliği)

  13 Nisan 2017

  Septum deviasyonu nedir? Septum deviasyonu, burun direği veya orta hattındaki eğrilikleri tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Normalde düz olan...
 • Baş Dönmenizin Kaynağı İç Kulak Kristalleri Olabilir

  12 Nisan 2017

  "Yatakta bir yönden diğerine dönüyordum.. Ayakkabımı bağlamak için eğilmiştim… Perde asıyordum… Markette bir rafa eğilmiştim ki… ANİDEN TÜM DÜNYA, ETRAF...
 • Ağızda Kötü Koku

  11 Nisan 2017

  Dünyadaki her 4 kişinin 3’ünde ağızda kötü koku şikayeti bildirilmektedir. Sadece düzenli diş fırçalamakla ağız kokusu 1/3 oranında azalmaktadır. Ağız...
 • Geniz Eti (Adenoid Vejetasyon)

  16 Kasım 2016

  Geniz Eti (adenoid vejetasyon) ne zaman ameliyat edilmeli, alınmalıdır? (Adenoidektomi işlemi) Aslıda her çocukta olan, ancak bazılarında problemlere...
 • Boğaz Reflüsü (Laringofarengeal Reflü)

  16 Kasım 2016

  Mide, kendisine gelen yiyecekleri sindirebilmek için asit salgılar. Mide içeriğinin ve sıvısının mide dışına çıkmaması için var olan kapakçık sistemi mide...
 • Botoks

  16 Kasım 2016

  Yüzde Botoksla Gençleştirme Yaşınız 30'un üzerindeyse, gözlerinizi kırptığınızda kırışıklıklar (kaz ayakları), alnınızı çattığınızda artmış çizgilenmeler...
 • Burun Estetiği (Rinoplasti)

  14 Ekim 2015

  Rinoplasti burnu yeniden şekillendirme ve yeniden yapılandırma ameliyatıdır. Burun, yüzün merkezinde yer alan ve yüz şeklinde çok önemli rolü bulunan...
 • Çocuklarda: Geniz Eti, Bademcik ve Kulakta Sıvı Birikmesi

  10 Ekim 2015

  Çocuklarımız, çocuklarınız, en değerlilerimiz. Neden bu kadar çok hastalanıyorlar bu en tatlı varlıklarımız? Çocuklarda tekrarlayan üst solunum yolu...
 • Sinüs ve Sinüzit Nedir?

  8 Ekim 2015

  Sinüs ve Sinüzit nedir? Sinüs aslında boşluk demektir. Her iki elmacık kemik, alın bölgesinde, gözlerimizin iç kısmında vebeynimizin altında olmak üzere...
 • BURUN TIKANIKLIKLARI

  1 Ekim 2015

  Burun ne işe yarar? İşlevsel özellikleri nelerdir? Şüphesiz burun en önemli fonksiyonu solunumdur. Burundan nefes alındığında, ağızdan alınannefese...
daha fazla

Videolar

Prof.Dr. Erkan Tarhan - YDÜTV: Uyku Apnesi
Prof.dr. erkan tarhan - ydütv: uyku apnesi
Prof.Dr. Erkan Tarhan - Kanaltürk TV: Rinoplasti Nedir?
Prof.dr. erkan tarhan - kanaltürk tv: rinoplasti nedir?
Prof.Dr. Erkan Tarhan - Kanaltürk TV: Rinoplasti
Prof.dr. erkan tarhan - kanaltürk tv: rinoplasti
Prof.Dr. Erkan Tarhan - TRT Diyanet: İşitme Kayıpları
Prof.dr. erkan tarhan - trt diyanet: işitme kayıpları
Kulaklık Zararlı Mı? - Beyaz TV
Kulaklık zararlı mı? - beyaz tv
TRT Yeni Güne Merhaba 10.12.2014 - İşitme Kayıpları 1
Trt yeni güne merhaba 10.12.2014 - işitme kayıpları 1
TRT Yeni Güne Merhaba 10.12.2014 - İşitme Kayıpları 2
Trt yeni güne merhaba 10.12.2014 - işitme kayıpları 2
TRT Yeni Güne Merhaba 10.12.2014 - İşitme Kayıpları 3
Trt yeni güne merhaba 10.12.2014 - işitme kayıpları 3
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 12.01.2015 - Ses Kısıklığı
trt diyanet - yeni güne merhaba 12.01.2015 - ses kısıklığı
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 23.09.2014 - Burun Tıkanıklığı
trt diyanet - yeni güne merhaba 23.09.2014 - burun tıkanıklığı
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 23.09.2014 - Burun Tıkanıklığı 2
trt diyanet - yeni güne merhaba 23.09.2014 - burun tıkanıklığı 2
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 23.09.2014 - Burun Tıkanıklığı 3
trt diyanet - yeni güne merhaba 23.09.2014 - burun tıkanıklığı 3
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba - Sinüzit
trt diyanet - yeni güne merhaba - sinüzit
TRT DİYANET 13.01.2014 - Sinüzitler
Trt diyanet 13.01.2014 - sinüzitler
TRT DİYANET 13.01.2014 - Sinüzitler 2
Trt diyanet 13.01.2014 - sinüzitler 2
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 03.11.2014
trt diyanet - yeni güne merhaba 03.11.2014
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 03.11.2014 - 2
trt diyanet - yeni güne merhaba 03.11.2014 - 2
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 01.07.2014 - Reflü
trt diyanet - yeni güne merhaba 01.07.2014 - reflü
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 01.07.2014 - Reflü 2
trt diyanet - yeni güne merhaba 01.07.2014 - reflü 2
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 01.07.2014 - Reflü 3
trt diyanet - yeni güne merhaba 01.07.2014 - reflü 3
TRT Anadolu - Yeni Güne Bakış 26.02.2014 - Alerji
Trt anadolu - yeni güne bakış 26.02.2014 - alerji
Tümünü göster