Prof. Dr.

Erkan Tarhan

Kulak burun boğaz

163 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 16 ziyaret var

1995’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. TC Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’ndeki uzmanlık eğitimini, 1999 yılında… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
163 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Yer: Erkan Tarhan Muayenehanesi

  Bir ay önce Erkan Hocama kronik polipli sinüzit ameliyatı oldum. Şiddetli baş ağrılarım ve burundan nefes alamama sorunlarım vardı. Erkan Hocamdan önce birkaç doktora daha gittim ama sorduğum sorulara tatmin edici cevaplar alamadım ve işinin ehli iyi bir doktor aramaya başladım.Buradaki yorumları okudum muayene için arayıp randevu aldım. Erkan hocamla tanıştığımız ilk andan itibaren işinin ehli bir doktor olduğunu anladım.Beni dikkatlice dinledi ve özenle muayene etti.Daha önce hiç bu kadar detaylı muayene eden bir doktorla karşılaşmadım.Beni hastalığımla ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bir süre ilaç tedavisinden sonra 12 Martta fess ameliyatı oldum.Ameliyatım gayet başarılı geçti, ameliyat sonrası yüzüm gözüm şişmedi ve hiç ağrı hissetmedim.En önemlisi artık geceleri rahat uyuyorum . Hocamın ellerine sağlık. Saygılar ve selamlar.

 • E
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

  Yaklaşık bir ay önce Prof Dr Erkan Tarhan’a deviasyon ve Konka Rf ameliyatı oldum.Çok şükür ameliyatım gayet başarılı geçti.Ameliyat sonrası morluğum olmadı şişlikte yok denecek kadar azdı.Erkan bey sayesinde çekincelerimin ve ameliyatla ilgili korkularımın ne kadar gereksiz olduğunun farkına vardım.Artık rahat nefes alabiliyorum.Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi ve başarılı ameliyatım için kendisine çok teşekkür ediyorum ayrıca ilgisinden dolayı sekreteri neslin hanımada.

 • T
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Oğlumun geniz eti kaynaklı işitme kaybı

  Öncelikle Erkan Hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Kendisini internetteki yorumlardan buldum. İyi ki de bulmuşum. Kısaca anlatmak isterim, 3,5 yaşındaki oğlumun kısa süreli kreş macerasından sonra bitmek bilmeyen hastalıkları sebebiyle kreşten aldık. Değişik Doktorlar ve tedavilerden sonra birkaç kez antibiyotik tedavisi görmesine rağmen çocuğumuzun; uyurken horlama (ağzı açık uyuma), ense ve boyun bölgesinde sürekli terleme, iştahsızlık, halsizlik, çabuk yorulma ve son dönemlerde de yüksek sesle konuşmasından (son testte%35lik işitme kaybı) sonra, artık işin ehli bir doktor aramanın zamanı geldiğini anladım. Başta da söylediğim gibi Erkan Hocanın muayenehanesine gittik, samimi ve içten kişiliğinden öte yarım saatte teşhisi koydu ve geniz etini bizzat dev ekran tv den de gösterdi, oğlumun burun deliklerinin %90 lık kısmı geniz etiyle kaplı olduğundan nefes alamıyordu, daha da kötüsü geniz bölgesinin tıkalı olmasından dolayı orta kulak iltihabı geçirmiş ve kulağı %35 duymuyordu. Neyse 1 hafta sonraki ameliyat gününe geçiyim, Kent Kbb hastanesinde (sadece çocukların KBB ameliyatlarına bakan bir hastane) sabah yemek yemeden hazır olduk, oğlumuz yanımızdayken hiç korkutulmadan spreyle anestezi verilerek uyutuldu, yarım saat sonra geldi, hiç ameliyata girmemiş gibi. Abartısız söylüyorum, bir hafta sonra çocuğun tüm hareketleri, nefes alması, yemek yemesi, enerjisi, sesi, duyması %100 değişti. Bugün kendisinin yanına gittik, muayene için. Çok şükür sıkıntımız yok. Kendisine tekrar teşekkür ederim, hastası olanlara da acil şifalar dilerim.

 • F
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Normal randevu

  4,5 yasindaki kizimin gece horlamasi, gündüz ağzı açık dolaşması ve burnundan geçmeyen yesil akinti şikayetiyle gittik.Hocam muayene sonrasında, Geniz etinin büyük olduğunu ve ameliyat olmasi gerektiğini söyledi.Hocamizin verdiği güven ve okudugum yorumlara dayanarak ameliyat yaptırdık. Çoook başarılı geçti ameliyat. İlk günden cocugumun horlamasi,bitmeyen akintisi kesildi.Hala İNANAMİYORUM. Keşke önceden yaptirsaydim . Bir anne olarak yürekten TEŞEKKÜR ederim. Bizim gibi şikayeti olanlar tereddüt etmeden gidin derim.Nesrin hanim sizdede ayrica tşk ederim.

 • N
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Burun Estetik Cerrahisi

  Yaklaşık 4 ay önce Prof. Dr.Erkan
  Tarhan’a burun estetiği, geniz eti, kemik eğriliği şikayetlerim nedeniyle ameliyat oldum. Ameliyat sonrasında yüzümdeki morluklarım ve şişliklerim yok denecek kadar azdı ayrıca ağrım da olmadı. Şuan çok rahat nefes alıyorum ve burnumun şekli de çok güzel ve doğal oldu. Doktor beyin ilgisi alakası muhteşemdi. Mükemmel bir insan. Kendisine ve asistanı Nesrin hanıma her şey için çok teşekkür ediyorum

 • C
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Bademcik Ameliyatı

  bes buçuk yaşındaki kızımın sürekli tekrarlayan bogaz enfeksiyonu horlaması kafa terlemesi vb şikayetleri nedeniyle doktor doktor gezdik en son erkan hocamla tanıştık yaptığı muayenede bademciklerin ve geniz etinin büyük olduğu ve ameliyat önerdi ertesi gün çok başarılı ve acısız bir ameliyat yaptı çok teşekkür ediyoruz şikayetlerimiz boçak gibi kesildi sayesinde kızım artık rahat nefes alıyo

 • O
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Geniz Eti Ameliyatı

  Öncelikle hocama çok teşekkür ediyorum.
  3 yaşında ki oğlumun ,2 aydır geçmeyen ve her doktordan farklı tedavi yöntemleri ve sonuç alamamız sonucunda hocamla tanıştık. Hocamın yaklaşımı, sıcaklığı direk tespit ve sonuca giden girişimleri sonucunda , Türkiye geniz eti büyüklüğü rekoru sahibi olan oğlumun geniz etini muayene ertesi günü başarılı bir ameliyatla alması ve kulaklara tüp takması sonucu oğluma 3 yıldır zulmettiğimizi ( damakta bozulma, diş yapısında bozulma ) anlamış bulunduk.
  Sonuç ;
  İlk geceden düzelen horlama
  Terlemenin bıçakla keser gibi kesilmesi ( hatta oğlum çok mutlu uyanıp annecim bak hiç terlemedim demiştir :)) )
  Youtube da tıklanma rekoru kıran büyüklükteki geniz eti videomuz .
  Yükselen yaşam kalitesi.
  Hocamızın verdiği güvenle eşimin yıllardır kaçtığı burun ameliyatını en kısa zamanda yaptırmak istiyoruz.. uzun lafın kısası hiç tereddütsüz gitmenizi tavsiye ederiz..

 • D
  Yer: Erkan Tarhan Muayenehanesi

  Uzun yıllar burnumda deviasyon ve et büyümesi şikayetlerinden dolayı birçok doktora gittim. Kimi ameliyat olmana gerek yok derken kimi doktorlar aksini söyledi, ancak onlar da çözümü için ilgilenmedi. Ayrıca son zamanlarımda baş ağrılarımdan dolayı sinüzütten de şüpheleniyordum. Hem bu siteden hem de diğerlerinden hocamın hasta değerlendirmelerini okuduktan sonra kendisinden randevu almaya karar verdim. Alerji testlerimi de yanıma alıp gittim. Kendisi hikayemi dikkatlice dinledi ve özenle muayene etti. Daha önce hiçbir KBB muayenesinde bu denli bilgilendirildiğimi hatırlamıyorum. Hocam ameliyatın benim için çok faydalı olacağını söyledi ve öncesinde tüm endişelerimi giderdi. Ameliyattan sonraki ilk iki gün zorlu geçse de pansumanlarım sonrası çok rahatladım ve burnumdan geçen o serin havanın farkına vardım ki bu uyku kaliteme de yansıdı. Kendisi ayrıca polen alerjim ile ilgili tavsiyelerini de vermeyi ihmal etmedi. Erkan Hocam gerçekten çok iyi niyetli ve hastası ile samimi bir uzman. İnternette okuduğum tüm o pozitif, hatta minnet içeren yorumları da hak ettiğine eminim. Kendisine ve asistanı Nesrin Hanım'a tekrar teşekkür ederim.

 • S
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Burundan nefes alma ve eğrilik problemi

  Merhaba arkadaşlar Erkan hocamla 1 ay önce sosyal medya araciligiyla tanıştım nefes almada çok güçlük çekiyordum.Muayene sonrası sağ burnumda et sol burnumda kemik olduğu tespit etti. Burnumun dış görünüşü de pek iç açıcı değildi kemerli bi burnum vardı. Estetikte oldum şuan hergün Erkan hocama dua ediyorum Allah razı olsun KBB da Ankarada 1 numara diyorum lütfen fazla dusunmenize hiç ama hiç gerek yok ağrısız sızısız çok güzel bir buruna sahip oluyorsunuz zaten hocamin o güzel hoş sohbeti güler yüzü ve asistani Neslin hanimda aynı şekilde çok ilgililer hastalariyla her şey için sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum....

 • S
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: FESS

  Sayin hocam ile karşılaşana kadar bir çok doktora müracaat ettim ameliyat olmam gerektiğini söyleyen de oldu bazıları da gerek yok bile dediler.ama ben artk solunum sıkıntısı da yaşamaya başladığım için bu poliplerden kurtulmak istedim bir doktora gittim ve bana önce yaparım dedi sonra benim sorularim dan ve tedirginligimden cekinerek vazgeçti önce şaşırmıştım ama şimdi çok teşekkür ediyorum ona iyiki de yapmamış ameliyatimi ki kendisi bana yarım saatte biter dediği ameliyatı sayın hocam 3 saatte gerceklestirdı. Hocam ile tanışmam internet yorumları ile oldu ve hocama müracaat ettim bütün sorularımı dinledi, cevapladı ,aklıma daha sonra gelebilecek soruları bile düşünerek detayli anlatti ..ve FESS ameliyati olmam gerektiğini ve riskli olduğunu belirtti ki hiç tereddüt bile etmeden ameliyatimi yapacağını söyledi.Fess ameliyatınin riskli ve zor bir ameliyat olduğunu gerçekten anlamış oldum ameliyat sonrasında .. sayın hocamà değilde başka birine ameliyat olmayı düşünmek bile ıstemiyorum şu anda. Ameliyat sorunsuz geçti.Ameliyat sonrası morluk ,kanama olmuyor ve en önemlisi hocam tampon kullanmıyor bu büyük bir avantaj.Ben kendisine internet tavsiyeleri ile ulaştım benim gibi teraddutlu ve korkan hastalar var ise araştırma yapıyorlar ise kesinlikle tavsiye ederim pişman olmayacaksiniz aksine benim gibi İYİKİ diyeceksiniz..kendisine çok teşekkür ederim."

 • Yer: Erkan Tarhan Muayenehanesi

  Sevgili Erkan Tarhan hocamla tanışana kadar devam eden benim ve ailemin burun ameliyatımla ilgili endişelerimiz hocamızla tanıştıktan sonra minimum seviyeye inmiş, ameliyatımdan sonra ise tamamen son bulmuştur. Yıllardan beri ertelemiş olduğum burun ameliyatımı tüm titizliği ve profesyonelliği ile gerçekleştirmiş, hiç bir doktorun yapmayı göze alamadığı ameliyatımı kendinden emin bir şekilde yapmayı kabul etmiş ve olağanüstü başarı elde etmiştir. Hiç bir şekilde nefes alamadığım sol burun deliğimdeki kıkırdak ve yapışıklığı düzeltmiş, lazerle sağ burun deliğimdeki Eti almıştır. Dokumun çok hassas olmasına rağmen ameliyatımı başarıyla gerçekleştirmiştir. Estetik müdahale yapmadığı halde içteki kıkırdağın eğriliğini düzeltmekle burnumun ucu daha havaya kalkmış ve eğrilik daha düz bir görünüme kavuşmuştur. Bir psikoloji öğrencisi olarak yaptığı iş kadar iletişimlerine de önem verdiğim doktorluk mesleğinde ikisini bir arada başaran sayılı hocalardan olan Erkan hocamın hastaya sağladığı motivasyon ve psikolojik rahatlatma en üst seviyededir..Kendisiyle tanışmamızı tamamen Allah'ın bir lütfu olarak ifade ettiğimiz Erkan Hocama ameliyatım için teşekkürlerimi sunuyor ayrıca kendisine ve asistanı sevgili Nesrin Hanıma bana ve aileme gösterdikleri ilgi ve alaka için minnettarlıklığımızı ifade ediyorum..

 • H
  Yer: Erkan Tarhan MuayenehanesiHizmet: Konka kemik eğriliği

  Dünyanin tartışmasız en iyi kulak burun Boğaz doktoru hocama kemik ve konka ameliyatı oldum ne bir şişlik ne bir ağrım noldu Nefes almama vesile olan hocama samimiyeti hoş sohbeti içtenliği insanlığı ve yaptığı başarılı operasyon için çok teşekkür ederim Şiddetle tavsiye ediyorum iyiki varsınınız....

 • F

  Erkan hocama burdan teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Burnumda kırıklık ve Konka büyümesi vardı artık nefes alamıyordumAnkara'da bi çok doktor gezdim ve hiç biri içime sinmedi.Ayrıca çok da korkuyordum.Ama Erkan hocam beni çok güzel motive etti.İlk görüşmemizden bir hafta sonra ameliyatımı oldum.Gerçekten korkulacak bişey yokmuştu arkadaşlar:)Ne tampon kullanıyor ne yüzünüz şişiyor ne morarıyorsunuz:)Ameliyat olalı 12 gün oldu ve ben çokk iyiyimAyrıca çokk da güzel bir burnum oldu:)Kafasında soru işaretleri olanlar Erkan hocamla tanışmadan ameliyata girmesin derim:)Ayrıca asistanı Neslin Hanımada çok teşekkür ediyorum:)İyi ki Erkan hocama ameliyat olmuşum:))

 • 19 Mayıs 2017'de 4 yaşındaki oğlum geniz eti ve kulağa tüp takılması operasyonu geçirdi. Operasyon sonrası 45 dakikada hiç ameliyat olmamış gibi oldu ve o gün nefesi düzeldi artık horlamıyor. ağzı o gece kapandı burnundan nefes olmaya başladı işitmesi anında düzeldi.geniz eti ve kulak tüpü ile ilgili yaşanan sıkıntılarda kendinizi Erkan hocamın ellerine tam bir güvenle teslim edebilirsiniz. Operasyondan 4 saat sonra oğlumuzun elinden tuttuk evinize geldik beslenmesinde uykusunda hiç bir sorun yaşamasık o kadar huzurluydu ki.bizin evladımız okadar sizin ki de kıymetli o nedenle erkan hocam dopru tercih.güleryüzlülüğü ve nezaketini ise hiç anlatmaya gerek yok.sayın hocama çok teşekkür ederiz.

 • Tanıdığımız en iyi doktor kızm melisi 2.5 yasında bademcik ve geniz eti ameliyatı yaptı ameliyat sürecinde ve sonrasında ilgi ve alakası harikaydı kızımız doktorumızı çok sevdi bilgi ve tecrübeleriyle bizi aydınlattı çok teşekkür ederiz hocam iyiki sizin gibi bir doktoru tanıdık

 • M

  Erkan hocam beni yıllardır çektiğim burun tıkanıklığı sorunundan kurtardı hem de şu zamana kadar keşfedilmeyen bir ceviz büyüklüğünde bir polipi de çıkardı çok memnun kaldım hizmetinden, güleryüzünden ,sordugum sorulara verdiği anlaşılır net cevaplardan kendisinden Allah razı olsun. Sizlerin yolu açık olsun... ki bizlerinde burnu açık olsun saygılar;)

 • B

  Kızımız zeynen aden 18 aylik ve geniz eti vardı hatta kulakları geniz eti ne bağlı olarak sıvı toplamış ve işitme kaybı başlamıştı.Bir sürü doktora gitmemize rağmen bir sonuç alamadık ameliyat için çok küçük olduğunu riskli olduğunu soylemislerdi.Sonra erkan hocamıza gittik ve ameliyat için gün aldik. Çok şükür ameliyati olali bugün bir hafta oldu hersey çok güzel geçti ve kızımın nefesi ameliyattan çıktığı dakikada duzelmisti.kulaklarına tüp takıldı.Allah razı olsun erkan bey harika bir dr ve insanlığı mükemmel bizim minik cadiyla çok güzel ilgilendi.en önemlisi kizim artık burnundan nefes alabiliyor.

 • Erkan Hocamla eşimin rahatsızlığı nedeniyle tanıştık ve kendisini çok sevdik. Her gittiğimizde bizimle yakın arkadaşıymış gibi ilgilenmesi hastalığımız hakkında bize anlaşılır ve detaylı bilgi vermesi bizi kendisinden koparamadı ve ne zaman kbb ile ilgili bir sıkıntımız olsa Erkan Hocamızı tercih ettik.3,5 yaşındaki kızımızın bebekliğini bilir Erkan Hocam ve Nesrin Hanım:) Kızım bu sene beş altı defa üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdi ve hasta değilken bile horlayarak ağzı açık uyuyordu.Erkan Hocam muayene etti ve geniz eti ameliyatı olmasına karar verdi.Açıklamalarıyla bizi çok rahatlattı aklımızda en ufak soru işareti bile kalmadı,sabah ameliyatımızı olduk öğlen evimizdeydik ve kızım çok rahatladı nefes alması değişti resmen. Kaliteli uykunun ne demek olduğunu anladık.Erkan Hocama ve Nesrin Hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.Kararsız olan arkadaşlar gözü kapalı güvenebilir. İyiki varsınız iyiki tanımışız sizi.

 • O

  Burnumda uzun yillardir suregelen burun tikanikligi ve tekrarlanan faranjit şikayetiyle Erkan hocama başvurduk. Kendisi bizimle cok ilgilendi detayli olarak hastaligimin teshis ve tedavisiyle ilgili bize gerekli ve rahatlatici bilgiler verdi. Ameliyat olursam ciddi bir rahatlama yasayacagimi soyledi. Normalde ameliyattan, bununla yasamaya kendimi mecbur kilacak kadar cok fazla korkarim ama hocamizin bana sagladigi o guven duygusuyla hic tereddut etmeden kararimi verdim. 1 ay sonra deviasyon ameliyati gecirdim.Burnumdaki konkalari yani etleri lazerle küçülttü ve hava keseciklerini de temizledi. Kemik eğriligini duzeltti. Bukadar operasyon gecirerek hic ameliyat olmamis gibi rahat birsekilde ameliyattan cıktım.butun yakinlarim ameliyat olduguma inanamadi cunku görüntude hicbir sislik yoktu.Burnuma tampon koymaya bile gerek duymadigini soyleyince cok sasirdim. Zaten estetik olmadigim icin burnumun diş goruntusunde bir degisiklik olmamisti ozellikle hicbir degisiklik olsun istememistim zaten. Hocamiz soyledigi ve soz verdigi herseyi harfi harfine gerceklestirdi. Sonrasinda 2 defa pansuman icin gittim ve bu sureç sona erdi. Hicbir agri şislik veya rahatsizlik olmadi ufak bir burun tikanikligi disinda. 1 hafta sonunda o da gecti zaten =) Hocama sonsuz tesekkurlerimi iletiyorum.Ona gercekten minnettarim. Basarilarinin devamini diliyorum. Iyi ki varsiniz =)

 • E

  Burnumda et ve kemik eğriliğinden dolayı nefes almakta problemler yaşadım. Yıllardır, bu sıkıntıdan ameliyat olan birkaç arkadaştan bir değişim görememe beni fazlasıyla geriye çekmişti. Ama kararlıydım, uzun ve titiz araştırmalarım sonucu Erkan hocamızı buldum, ve ''Septoplasti'' adı verilen ameliyatı oldum. Bakın şunu söylüyorum, 8 martta ameliyat oldum, 1 hafta olmasına rağmen hiç bir ameliyat izi, ağrısı, morarması olmadı. Yemin ediyorum, Erkan hoca ''yarın gel yat'' desin, yine gider yatarım. O kadar temiz ve titiz bir doktor bulmuşum ki, düşünenler için tereddütsüz ve şiddetli tavsiye ederim. Doktor dedim ama ben kendime bir arkadaş bir abi, bir dost bulmuşum. Kişiliğinizden, yakınlığınızdan, dostane yaklaşımızdan çok memnun kaldım. İlgili ve güler yüzüyle Nesrin hanım'a da ayrıca çok teşekkürlerimizi sunarız. Herşey için teşekkürler, iyi ki varsınız, iyi ki tanımışım sizleri... Sağlıcakla kalmanız dileğiyle...

 • Y

  3,5 yaşındaki oğlumuzun geniz eti bademcik ve işitme kaybı sıkıntıları nedeniyle biz de bu sitedeki yorumlar vesilesiyle tanıştık erkan hocamla.. oğlumuz ameliyat olalı 2 hafta oldu, geniz eti ve bademciği alındı kulağına tüp takıldı çok şükür herşey yolunda... erkan hocam hem hekimliği hem kişiliği ile takdiri hak ediyor.. bu sıkıntılı süreçte hem bizi bilgilendirmesi hem oğlumuzla iletişimi mükemmeldi.. Allah erkan hocam ve o gibi hekimlerimizin eksikliğini göstermesin...

 • 5 senedir burnumdaki deviasyon sebebiyle nefes alamıyordum ve bu yıl geceleri uyku problemi ve bogulma hissi artınca o karar anı yaklaşmıştı artık.internet arastırmam sonucu ve hastalarının olumlu yorumları sebebiyle Erkan hocamda karar kıldım ailem istanbulda olmasına ragmen ben ankarada ameliyat konusunda ısrarcıydım.Muayene esnasında hocamla kurdugumuz guzel dialog ve butun detayları tek tek açıklaması sonucu 15 şubatta ameliyat oldum ilk 1 hafta sızıntı ödem ve tat almama dısında bır sorunla karsılasmadım bunlar da olası belırtıler zaten. agrı asla yasamadım hocamın direktiflerine sıkı bır sekılde uydum alçı çıktıgında bu zamana kadar burnumun yuzumdeki en gereksiz yer oldugunu dusundum çunku amelıyata kadar hıc bır fonksıyonu yoktu sanki artık ıkı burun delıgımden de saglıklı nefes alıyordum cıgerlerımde hıssettım resmen cok tuhaf ınanılmaz bır andı hocamdan Allah razı olsun 15 gun oldu şişliklerim bir hayli indi. amelıyat kararı aldıgım o ana hocamı buldugum ve amelıyata gıttıgım o gune şukurler olsun keşke daha önce olsaymısım denıyormus hakikaten. eminim burayı benım gıbı kararsız bır cok kısı okuyacak kesınlıkle hocama gozunuz kapalı guvenebılırsınız tanıdıgınızda zaten anlayacaksınız. Şimdiden olacaklara şifalar diliyorum.Hocama ve Neslin hanıma da çok ama çok teşekkurler

 • B

  Erkan bey işinde oldukça başarılı,saygın bir hekim.Kendisinin cana yakınlıgından ve ilgisinden memnu

 • E

  Benim agir uyku apne sorunum vardi, ayrica burnumda kemik egriligi , burun eti gibi sorunlardan dolayi nefes alamamda da problem vardi,bu sorunlar ayrica horlamamada neden oluyordu, bu yuzden Erkan hocayi ziyaret ettim , Ben Erkan Hocayi buradaki yorumlara istanaden buldum ,Kusadasinda oturmama ragmen , hocanin muayanehanisinde kendisi ile gorustum , bu zamana dek sorunumla ilgli bir cok doktorla gorusmeme ragmen , bana ilk goruste profesyenligi,pozitif yaklasimi , deneyimi , insanligi ,mutevaziligi ile bizlere guven verdi , ve ertesi gun ameliyata karar verdim, su an ameliyat olali yaklasik bir on gun oldu ,artik cok rahat nefes alabliyorum ,ameliyat suresince ve ameliyat sonrasi ilgi ve alkasi ilede mukkemmel bir doktor ,su anda onun sayesinde bu yasdan sonra nefes almanin ne demek oldunu ogrendim, kendisine cok tesekkur ederim . kesinlikle eger bir K.B.B dokturunuza ihtiyaciniz varsa hic dusunmeden Erkan hoca ile gorusun ve cok sansli oldugunuzu anliyacaksiniz ,Erkan hocayi hararetle tavsiye ederim , Hocam iyiki varsınız ................

 • O

  Burdaki yorumlar sayesinde bende doktorumuza karar verdim ve yillardir olmaktan korktugum burun ameliyatini onun sayesinde iyi bir sekilde atlattim.Insana güven veren cok güler yüzlü samimi biri iyiki Dr.Erkan Tarhan'la karsilasmisiz korktugum hic birsey olmadi.Böyle iyi bir doktora iciniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz.Sekreteri Neslin hanima da guler yüzü ve ilgisi icin cok tesekurler.

 • A

  İşinde oldukça başarılı bir hekim. İlgi ve alakası ile hasta odaklı çalışan biri. Tekrar teşekkürler.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1995’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. TC Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’ndeki uzmanlık eğitimini, 1999 yılında tamamladı. 2001 yılında eğitici olarak, başasistan kadrosu ile TC Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’ne atandı. 2003 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, KBB Anabilim Dalı’nda göreve başladı. Başkent Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, yardımcı doçent ve doçent olarak 2008 yılına dek akademik ve mesleki faaliyetlerde bulundu. 2008 yılında İstanbul Memorial Hastanesi’nde başlayan özel tababet hayatına Ankara LHH’de devam etti. 2010 yılında akademik kariyerini sürdürmek üzere Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalında göreve başladı. Bu kurumda ‘Profesör’ ünvan ve yetkilerini aldı. 2013 yılında Tıpta Uzmanlık Kurulunun kararıyla “Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi” alanında uzmanlık belgesi alan Prof. Dr. Erkan Tarhan, deneyimlerini hastalarıyla özel muayenehanesinde paylaşmakta ve ameliyatlarını Ankara’da bazı özel hastanelerde yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi, 1995
 • Ankara Eğitim ve Araştırma :Hastanesi - Uzmanlık, 1999
 • Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2006
 • Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2011
daha fazla

Yayınlar

 • A4. Cakmak O, Tarhan E, Coşkun M, Cankurtaran M, Celik H, “Acoustic Rhinometry: Accuracy and Ability - Burun ve sinüsler ile ilgilidir.
 • A9. Ada S, Seckin D, Tarhan E, Buyuklu F, Cakmak O, Arıkan U, “Eosinophilic Ulcer of The Tongue,” Au - Dil hastalıkları ile ilgilidir.
 • A15. Tarhan E, Bastan B, Aktas AR, Tarhan B, Safak MA. “Spontaneous Intracranial Hypotension Syndro - işitme kayıpları ile ilgilidir.
 • A2. Buyuklu F, Tarhan E, Cakmak O, Ozgirgin N, Arıkan U, “Isolated Fibrous Dysplasia of the Sphenoid - Sinüzit ve sinüs hastalıklarıyla ilgilidir.
 • A3. Tarhan E, Coskun M, Cakmak O, Celik H, Cankurtaran M, “Acoustic Rhinometry In Humans: Accuracy - Burun işlevi ile ilgilidir.
 • A5. Cakmak O, Buyuklu F, Yilmaz Z, Sahin FI, Tarhan E, Ozluoglu LN, “Viability of cultured human nas - Burun kıkırdaklarıyla ilgili bir çalışmadır.
 • A6. Tunç T, Tarhan E, Oguz H, Safak MA, Kutlu G, Inan LE, “Is Bell’s Palsy a part of polyneuropathy? - Yüz felci ile ilgilidir.
 • A1. Tarhan E, Oğuz H, Safak MA, Samim E, “The Carpenter syndrome phenotype,” Int. J. Pediatric Otorh - Çocuk kulak hastalıkları ile ilgilidir.
 • A10. Erbek SS, Serefhanoglu K, Erbek S, Can F, Demirbilek M, Tarhan E, Turan H, Cakmak O. “Clinical - Kronik sinüzit tedavisi ile ilgilidir.
 • A7. Oguz H, Tarhan E, Korkmaz M, Yilmaz U, Safak MA, Demirci M, Ozluoglu LN, “Objective Voice Change - Ses hastalıkları ile ilgilidir. Reflü çalışmasıdır.
 • A12. Ozgirgin ON, Tarhan E. “Epley Maneuver and the Head Autorotation Test in Benign Paroxysmal Posi - Kulak kristalleri ve başdönmesi ile ilgilidir.
 • A11. Ozluoglu LN, Akkuzu G, Ozgirgin N, Tarhan E. “Reliability of the Vestibular Evoked Myogenic Pot - Başdönmesi ile ilgilidir.
 • A13. Tarhan E, Cakmak O, Ozdemir B, Akdogan V, Suren D. “Comparison of AlloDerm, Fat, Fascia, Cartil - Burun estetiği ile ilgilidir.
 • A8. Korkmaz M, Tarhan E, Unal H, Selcuk H, Yilmaz U, Ozluoglu L, “Esophageal Mucosal Sensitivity: Po - Reflü ile ilgilidir.
 • A14. Büyüklü F, Tarhan E, Özlüoğlu L. “Vestibular Functions in Motion Sickness Susceptible Individu - Baş dönmesi ile ilgilidir.
daha fazla

Ödüller

 • Prof. Dr. Erkan Tarhan

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doktor,
 • Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi,
 • Yakın Doğu Üniversite Hastanesi, Prof.,
 • Başkent Üniversitesi, Ankara, Doçent,
 • Memorial Hastanesi, İstanbul, Doçent,
 • Özel İlgi Göz KBB Cerrahi Merkezi, Prof.,
daha fazla

Sertifikalar

 • Erkan Tarhan, Kulak Burun Boğaz şu şehirde: Çankaya - Sertifikalar
 • Erkan Tarhan, Kulak Burun Boğaz - Sertifikalar
 • Erkan Tarhan, Çankaya - Sertifikalar

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Burun Kanamaları

  14 Nisan 2017

  Burun kanamaları hastalarımızı endişe ettiren ve sık karşılaştığımız bir klinik tablodur. Genellikle iki şekilde görüler: genç ve çocuklarda sık tekrarlayan...
 • SEPTUM DEVİASYONU (Burun İçi Eğriliği)

  13 Nisan 2017

  Septum deviasyonu nedir? Septum deviasyonu, burun direği veya orta hattındaki eğrilikleri tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Normalde düz olan...
 • Baş Dönmenizin Kaynağı İç Kulak Kristalleri Olabilir

  12 Nisan 2017

  "Yatakta bir yönden diğerine dönüyordum.. Ayakkabımı bağlamak için eğilmiştim… Perde asıyordum… Markette bir rafa eğilmiştim ki… ANİDEN TÜM DÜNYA, ETRAF...
 • Ağızda Kötü Koku

  11 Nisan 2017

  Dünyadaki her 4 kişinin 3’ünde ağızda kötü koku şikayeti bildirilmektedir. Sadece düzenli diş fırçalamakla ağız kokusu 1/3 oranında azalmaktadır. Ağız...
 • Geniz Eti (Adenoid Vejetasyon)

  16 Kasım 2016

  Geniz Eti (adenoid vejetasyon) ne zaman ameliyat edilmeli, alınmalıdır? (Adenoidektomi işlemi) Aslıda her çocukta olan, ancak bazılarında problemlere...
 • Boğaz Reflüsü (Laringofarengeal Reflü)

  16 Kasım 2016

  Mide, kendisine gelen yiyecekleri sindirebilmek için asit salgılar. Mide içeriğinin ve sıvısının mide dışına çıkmaması için var olan kapakçık sistemi mide...
 • Botoks

  16 Kasım 2016

  Yüzde Botoksla Gençleştirme Yaşınız 30'un üzerindeyse, gözlerinizi kırptığınızda kırışıklıklar (kaz ayakları), alnınızı çattığınızda artmış çizgilenmeler...
 • Burun Estetiği (Rinoplasti)

  14 Ekim 2015

  Rinoplasti burnu yeniden şekillendirme ve yeniden yapılandırma ameliyatıdır. Burun, yüzün merkezinde yer alan ve yüz şeklinde çok önemli rolü bulunan...
 • Çocuklarda: Geniz Eti, Bademcik ve Kulakta Sıvı Birikmesi

  10 Ekim 2015

  Çocuklarımız, çocuklarınız, en değerlilerimiz. Neden bu kadar çok hastalanıyorlar bu en tatlı varlıklarımız? Çocuklarda tekrarlayan üst solunum yolu...
 • Sinüs ve Sinüzit Nedir?

  08 Ekim 2015

  Sinüs ve Sinüzit nedir? Sinüs aslında boşluk demektir. Her iki elmacık kemik, alın bölgesinde, gözlerimizin iç kısmında vebeynimizin altında olmak üzere...
 • BURUN TIKANIKLIKLARI

  01 Ekim 2015

  Burun ne işe yarar? İşlevsel özellikleri nelerdir? Şüphesiz burun en önemli fonksiyonu solunumdur. Burundan nefes alındığında, ağızdan alınannefese...
daha fazla

Videolar

Prof.Dr. Erkan Tarhan - YDÜTV: Uyku Apnesi
Prof.dr. erkan tarhan - ydütv: uyku apnesi
Prof.Dr. Erkan Tarhan - Kanaltürk TV: Rinoplasti Nedir?
Prof.dr. erkan tarhan - kanaltürk tv: rinoplasti nedir?
Prof.Dr. Erkan Tarhan - Kanaltürk TV: Rinoplasti
Prof.dr. erkan tarhan - kanaltürk tv: rinoplasti
Prof.Dr. Erkan Tarhan - TRT Diyanet: İşitme Kayıpları
Prof.dr. erkan tarhan - trt diyanet: işitme kayıpları
Kulaklık Zararlı Mı? - Beyaz TV
Kulaklık zararlı mı? - beyaz tv
TRT Yeni Güne Merhaba 10.12.2014 - İşitme Kayıpları 1
Trt yeni güne merhaba 10.12.2014 - işitme kayıpları 1
TRT Yeni Güne Merhaba 10.12.2014 - İşitme Kayıpları 2
Trt yeni güne merhaba 10.12.2014 - işitme kayıpları 2
TRT Yeni Güne Merhaba 10.12.2014 - İşitme Kayıpları 3
Trt yeni güne merhaba 10.12.2014 - işitme kayıpları 3
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 12.01.2015 - Ses Kısıklığı
trt diyanet - yeni güne merhaba 12.01.2015 - ses kısıklığı
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 23.09.2014 - Burun Tıkanıklığı
trt diyanet - yeni güne merhaba 23.09.2014 - burun tıkanıklığı
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 23.09.2014 - Burun Tıkanıklığı 2
trt diyanet - yeni güne merhaba 23.09.2014 - burun tıkanıklığı 2
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 23.09.2014 - Burun Tıkanıklığı 3
trt diyanet - yeni güne merhaba 23.09.2014 - burun tıkanıklığı 3
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba - Sinüzit
trt diyanet - yeni güne merhaba - sinüzit
TRT DİYANET 13.01.2014 - Sinüzitler
Trt diyanet 13.01.2014 - sinüzitler
TRT DİYANET 13.01.2014 - Sinüzitler 2
Trt diyanet 13.01.2014 - sinüzitler 2
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 03.11.2014
trt diyanet - yeni güne merhaba 03.11.2014
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 03.11.2014 - 2
trt diyanet - yeni güne merhaba 03.11.2014 - 2
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 01.07.2014 - Reflü
trt diyanet - yeni güne merhaba 01.07.2014 - reflü
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 01.07.2014 - Reflü 2
trt diyanet - yeni güne merhaba 01.07.2014 - reflü 2
 TRT DİYANET - Yeni Güne Merhaba 01.07.2014 - Reflü 3
trt diyanet - yeni güne merhaba 01.07.2014 - reflü 3
TRT Anadolu - Yeni Güne Bakış 26.02.2014 - Alerji
Trt anadolu - yeni güne bakış 26.02.2014 - alerji
daha fazla göster