Prof. Dr.

Ertuğrul Şener

Ortopedi ve travmatoloji

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

1976-1980 arası Hacettepe Üniversitesi Samsun Tıp Fakültesinde eğitim görüp, 198219 Mayıs Universitesi Samsun Tıp Fakültesinden mezun oldu. Pratisyen Hekim olarak Zorunlu Devlet Hizmetini… daha fazla

 • Osteonekroz

  Benim sag kıçımın diz japaginda ostenokroz ve ödem var.Bunun tedavisi varmi? varsa yazin lutfen cevabinizi bekleyecem.

  VERILEN YANIT:

  tedavisi var, derecesine, yaşa ve tutulduğu yere göre değişebilir. Rontgen, MR ve muayeneden sonra ancak kesin bir şey söylenebilir.

 • Annem 71 yaşında ileri düzeyde kireçlenme olduğunu söyledi doktor ve hemen protez önerisinde bulundu. Yürüdüğünde dizlerinde özellikle ağrı oluyor gece uyutmayan ya da oturduğunda olan ağrıları yok. Ama bazen bir çorbayı bile karıştırmakta zorlanıyor. Ben ameliyat olmasını diğer alternatif yöntemleri… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Annenizin muayene ve rontgenlerini bilmeden alternatif önerebilmem mümkün değil.

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • 1976-1980 arası Hacettepe Üniversitesi Samsun Tıp Fakültesinde eğitim görüp, 198219 Mayıs Universitesi Samsun Tıp Fakültesinden mezun oldu. Pratisyen Hekim olarak Zorunlu Devlet Hizmetini ve Askerlik görevini yaptı. 1986-1991 yıllları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi, daha sonra aynı klinikte Öğretim Görevlisi, Yardımcı Doçent olarak çalıştı.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
1 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Diz ağrısı ile gittim. İlgi, muayene ve daha sonra yaptığı artroskopi ameliyatından, ameliyat sonrası ilgisinden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum.