Doç.Dr.

Güngör Tuncay

Kadın hastalıkları ve doğum

3 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Doç. Dr. Güngör Tuncay, İnfertilite ve Perinatoloji konularında uzmandır. Halen İzmir Özel Çınarlı Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde hekim ve yönetim kurulu başkanı olar... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç. Dr. Güngör Tuncay, İnfertilite ve Perinatoloji konularında uzmandır.

  Halen İzmir Özel Çınarlı Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde hekim ve yönetim kurulu başkanı olarak hizmet vermektedir.Doç. Dr. Güngör Tuncay, İnfertilite ve Perinatoloji konularında uzmandır.

  Halen İzmir Özel Çınarlı Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'nde hekim ve yönetim kurulu başkanı olarak hizmet vermektedir.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Doktor beyin bilgisine ve deneyimine çok güveniyorum . Şu an 25 haftalık hamileyim . Başından beri sadece ona muayene oluyorum , çok memnunum . Bir arkadaşıma daha tavsiye ettim, şu anda o da Güngör Bey'e gidiyor.

 • çok memnunum

  Internette yaptigim arastirma ile Gungor Beyi tanidim. Hamileligim boyunca kafamda hicbir soru isareti birakmadan tum sorularimi net bir sekilde yanitladi. Sayesinde cok rahat ve problemsiz bir hamilelik donemi geçirdim. Dogumumda da ayni sekilde bir problem olmadi cok sukur. Guleryuzlu, yardimsever ve aydinlatici bir doktor olmasi nedeniyle tek tercihim Gungor Bey.Tesekkur ederim hocam insallah ikinciside sizinle olur :)) Havva DULGER

 • çok memnunum

  BİLGİSİNE GÜVENİYORUM. AKLINIZA TAKILAN HER ŞEYİ SORABİLİRSİNİZ. GÜVEN VEREN BİR YAPIYA SAHİP