Özel Çınarlı Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çınarlı Hastanesi İzmir ilinde Anadolu Cad. No:14 Yenişeh... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Çınarlı Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çınarlı Hastanesi İzmir ilinde Anadolu Cad. No:14 Yenişehir adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Çınarlı Hastanesi

  Anadolu Cad. No:14 Yenişehir

  İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Neşe Kındıroğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Neşe kındıroğlu işinin ustası olan doktorlardan 1 tanesi benim 9 senilik doktorum çok memnunum tavsiye ediyorum

 • Salih Sadık

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi ablamin ve benim doktorumdu ve ne ablam ne de ben hamilelik ve dogum surecinde bir aksilik yasamadik.yapilmasi gereken herseyi eksiksik yapti.Salih bey sayesinde bebegim ve ben huzur icinde bir sureç yasadik.kendisine cok tesekkur ederim.

  • çok memnunum

   Salih Bey 15 yıldır doktorumdur ve aile doktorumuz haline gelmiştir. Meslek etiği yüksek olan nadir hekimlerden biridir . Birgün çalıştığı devlet hastanesi bir konuyu danışmaya gitmiştim ve kendisini heyecanla birşey seyrederken buldum. Seyrettiği film son yaptığı ameliyattı , ne kadar düzgün iş çıkardığını kontrol ediyordu odasının kapısına yığılan ve bir türlü rahat vermeyen hastalara rağmen. Buranın kahrını çekmeyin gidin muayehanenizde çalışın dediğimde , asla burda bu kadar hasta varken dünyada 10 tane doktorum görebildiği vakayı görebiliyorken asla gitmem dedi, nasıl bir mesleki haz olduğunu bilemezsin dedi. Sen yaşa varol doktorum. İnşallah yeni nesillerde de sizin gibi çıkar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Aslı İriş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • memnunum

   Ben de Aslı hanımın hastasıyım ve 30lu haftalarda tanıştım kendisiyle keşke daha önce gelseydim dedim, 39.haftamdayım bu zamana kadar herşeyiyle çok memnun kaldım, ilgili bilgili tatlı dilli güleryüzlü..... Önümde önemli bir süreç var aslında özel hastanelere karşı bir önyargım var çünkü değişik sebepler ile son anda sezeryana çevirebiliyorlar. Bu yüzden Çınarlı hastanesini ve Aslı hanımı kabullenmem kolay olmadı fakat doğru bir karar aldığımı düşünüyorum. İnşallah bebeğime aksilik çıkmadan normal yollarla kavuşurum ki tüm önyargılarımdan kurtulurum.

  • çok memnunum

   35 haftalik hamileyim.Simdiye kadar gittigim ozel hast. Degistirmeye karar verdim ozel durumdan.Suan cinarli dogum hast. Asli iris hastasi olarak tedaviye basladim.2 gun olmasina ragmen tedaviye baslamamiz kendisi benimle cok ama cok ilgilendi.Bilgili guler yuzlu samimi ilgili bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Güngör Tuncay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Internette yaptigim arastirma ile Gungor Beyi tanidim. Hamileligim boyunca kafamda hicbir soru isareti birakmadan tum sorularimi net bir sekilde yanitladi. Sayesinde cok rahat ve problemsiz bir hamilelik donemi geçirdim. Dogumumda da ayni sekilde bir problem olmadi cok sukur. Guleryuzlu, yardimsever ve aydinlatici bir doktor olmasi nedeniyle tek tercihim Gungor Bey.Tesekkur ederim hocam insallah ikinciside sizinle olur :)) Havva DULGER

  • çok memnunum

   BİLGİSİNE GÜVENİYORUM. AKLINIZA TAKILAN HER ŞEYİ SORABİLİRSİNİZ. GÜVEN VEREN BİR YAPIYA SAHİP