Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Büyükdere Cad.No:40 Maslak, Sarıyer
Acıbadem Maslak Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Burun Estetik Cerrahisi

Burun Estetiği

Burun Ucu Kaldırma +2 daha fazla

Rinoplasti

Sinüs CerrahisiÖzgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. M. Güven Güvenç 10 Mart 1975 tarihinde, İstanbul'da doğdu. Ortaöğrenimini Galatasaray Lisesi'nde, derece ile tamamladı. Tıp eğitimini İstanb...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Grip
  • Sinüzit
  • Kulak Hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler


Büyükdere Cad.No:40 Maslak, Sarıyer

Acıbadem Maslak HastanesiBüyükdere Cad.No:40 Maslak, Sarıyer

Acıbadem Maslak HastanesiBüyükdere Cad.No:40 Maslak, Sarıyer

Acıbadem Maslak HastanesiBüyükdere Cad.No:40 Maslak, Sarıyer

Acıbadem Maslak HastanesiBüyükdere Cad.No:40 Maslak, Sarıyer

Acıbadem Maslak Hastanesi

39 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Teşekkür...Eşimin çektiği kulak ağrısından dolayıgittiğimizö2 ayrı KBB uzmanıDoktoruntam bir teşhis koyamadığı rahatsızlığı bir arkadaşın tavsiyesiyle KBB uzmanı Prof.Dr.Sn Güven Güvenç Bey'e gittik.Bize Kolesteldom denilen Kansorejen olmayan ama sürekli bölünerek çoğalan ve kulak içinden kafatası kemiğine kadar dayanan bir kitle olduğu ve derhal cerrahi bir operasyonla alınması gerektiğini söyledi.Eşim ve ben hocamıza güvenip ameliyata karar verdik.Yaklaşık 7:5 saat süren bir operasyon sonunda bana operasyonun çok iyi geçtiğini yüzden geçen sinir uçlarını tek tek dikkatle ve özenle temizlediğini (Yüz Felci Riski vardıçünki) bütün dokunun bir daha üreyemeyecek şekilde temizlediğini söyledi.2 gün yatıştan sonra eve çıktık.1 ay boyunca her 3 günde bir kontrole çağırarak bizzat pansumanını yaptı.Daha sonraki 2 ay boyunca her 10 günde bir kontrole çağırdı ve çok şükür 3 ayın sonunda eşim kendinde hiç bir araz kalmadan sağlığına kavuştu.Bize bu mutluluğu yaşatan Bilgili Donanımlı insana adı gibi GÜVEN veren gencecik iyi insan güzel insan Sevgili Doktorumuz KBB Uzmanı Prof:Dr Sn.GÜVEN GÜVENÇ hocamıza sonsuz teşekkürler..İyiki varsın Hocam........Ahmet-Nurten DEMİR

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Merhaba,
Burnumdan kaynaklı nefes alma sorunu yaşıyordum. Burnumda ayrıca eğrilik vardı.
Tavsiye üzerine Güven Bey ile tanıştım. İlk tanışmamızda öncelikle kapsamlı bir muayene etti. Sorunlarımı dinledi ve en önemlisi tıp dilinde değil anlayabileceğim dilde açıklama yaptı. En basit soruma bile sabırla ve ciddiyetle cevap verdi ve ameliyat olma kararımı bile vermemişken istediğim her zaman Güven Bey'e ulaşabildim. Sorularıma hep cevap aldım. 30.12.2021 tarihinde ameliyat olmaya karar verdim.Öncelikle nefes alabilmem benim için çok önemliydi. Ayrıca aynı ameliyatta burun estetiği de oldum. Başından sonuna çok konforlu bir süreç geçirdim. Güven Bey'i tercih ederek en doğru kararı vermişim. İlk 2 gün aşırı olmasa da morluk oldu ancak 3. gün birçoğu geçmeye başladı. Ameliyat sonrasında da doktorum sürekli ilgilendi. Kontrollerim de detaylı bilgi verdi ve sayesinde ağrısız bir süreç geçirdim ve en önemlisi benim nefes almamı sağladı. Estetik konusunda da inanılmaz yetenekli, yapay durmayan ama tam yüzüme göre bir burum oldu.. Hem nefesimi geri verdi, hem burnumu orta noktaya getirdi hem de estetik açıdan muhteşem gözükmemi sağladı.
Güleryüzü,hassasiyeti,sabrından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
18.01.2022 tarihinde de kardeşim, Güven Bey'e ameliyat olacak. Kardeşimin de nefes alma problemi var. Şimdiden sonucun harika olacağını bilerek endişelenmeden kardeşimi emanet edeceğim.
Güven Bey, doktorum olduğu için çok şanslıydım. Çevremde herkese tereddüt etmeden tavsiye edeceğim doktordur.

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Maslak Hastanesi Diğer

Tükürük bezi taşı rahatsızlığım ile Bursa’ da tedavi görüyordum fakat antibiyotik kullandığım halde geçmiyordu sebebi ise tükürük bezi taşı imiş Bursa’daki doktorum tükürük bezinin tamamen alınması gerektiğini söyleyince internette araştırma yaparak bezlerin alınmadan da bu taşların tükürük bezi alınmadan sialendoskopi yönetimi ile alınabileceği bilgisine ulaştım ve bu işlemi çok az sayıda doktorun yaptığını öğrendim araştırma esnasında
Prof.Dr. Melih Güven GÜVENÇ hocamıza ulaştım çalıştığı hastaneyi arayıp hocamızın sialendoskopi yapıp yapmadığı hakkında bilgi almak istedim ve hasta danışmanlarına konu ilettim çok kısa zamanda hocamız beni telefon ile arayıp konu hakkında bilgi verdi ilaç tedavisi bittikden sonra Bursa’da çektirdiğim bt sonucumu hocamıza gönderdiğimde tüm sorularına cevap aldım ve muayene olmaya gittim gittiğimde ise Pozitif enerjisini hastasına aşılayan 7/24 iletişime açık hoca ile karşılaştım. Görüşme sonucunda sialendoskopi yönetimi ile dil altından çok ufak kesi ile operasyon tamamlandı 2 hafta dikişler durdu ve şu an çok çok iyiyim + tükürük bezlerim alınmadan. Çok teşekkür ederim ilginize alakanıza.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Maslak Hastanesi Diğer

Kıymetli oğlumuz; sıklıkla tekrarlayan boğaz ağrısı, nefes almada sıkıntı bu durumlarla birlikte gelişen geniz akıntısı sorunu ile karşılaşıyordu. Gittiğimiz doktorların , uyguladığı antibiyotik tedavisi , enjeksiyon vs., bir süre rahatlatsa da, kısa aralıklarla tekrarlıyordu. Kronikleşmiş duruma gelindiğini fark ettik. Acıbadem Maslak Hastahanesi, KBB bölümü’nden randevu almak istedik. Araştırma yapmaksızın, içimizdeki hisse dayalı olarak ; (hocamızın profil resmine ) bakarak randevu oluşturduk. İyiki dediğimiz , tanışma fırsatına sahip olduğumuz ender kişilerden biri...Sayın , Prof.Dr. Melih Güven GÜVENÇ .Pozitif enerjisini hastasına ve bizlere adeta aşılayan değerli hocamız . Sorularımızı, endişelerimizi sabırla ve içtenlikle dinleyerek yanıtlayarak (GÜVEN) veren, saygın kişilerden biri. 30Kasım 2020 tarihinde ameliyatımızı ( kemik eğriliği) , (sinüs ) başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Hiçbir şekilde morluk , ağrı vb . durumlar ile karşılaşmadık. Her aradığımızda , enerji dolu ses tonuyla cevaplarını bizlere ileten , kişiyi rahatlatan değerli hocamız.. Bizim karşımıza ; sizin gibi sabırlı ,yürekli ve anlayışlı biri çıktığı için biz kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Sizinde ; hayatınız boyunca karşınıza her anlamda hep iyiler çıksın. Her zaman her şey gönlünüzce olsun. Güler yüzünüz , enerjiniz artarak çoğalsın. Yaşamınız ve meslek hayatınız ; (GÜNEŞ ) gibi parlasın. Saygılarımızla ... S.A.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Acıbadem Maslak Hastanesi Diğer

1 yıl önce 3,5 yaşınca olan kızıma PFAPA sendromu teşhisi konmuştu. Bu sebeple kızım sürekli ateşleniyor ve ateşli havale geçiriyordu. Tavsiye üzerine Güven Bey ile tanıştık. Hızlı ve başarılı bir şekilde kızımız bademcik ve geniz eti ameliyatı oldu, ateşlenme ve havale sorunlarımızdan nerdeyse 90% oranında kurtulduk. 2 ay önce de 1,5 yaşındaki oğlumuzda aynı hastalık tekrar karşımıza çıktı. Ablasıyla tamamen aynı şekilde bademcik iltihapları, ateş ve ateşli havale üzerine oğlumuza da PFAPA teşhisi kondu. Hemen Güven Bey'in kapısını çalarak ne yapmamız gerektiğini danıştık. Kendi ulaştığımız bilgiler ;1,5 yaşındaki çocuğun bademcik ameliyatı olamayacağı yönündeydi. Güven Hoca bizi çok güzel ve detaylı bir şekilde bilgilendirerek acilen ameliyat olmasını tavsiye etti. Hızlı bir şekilde 1,5 yaşındaki oğlumuzu Güven Hoca'ya emanet ederek bademcik ve geniz eti ameliyatını gerçekleştirdik. Çok şükür sorunsuz bir şekilde ameliyat sürecimizi atlattık. İki küçük çocuğumuzu da Güven Hoca'ya emanet ettik ve başarılı bir şekilde zorlu süreçleri atlattık. Destekleri ve samimiyeti için kendisine teşekkür ediyoruz.

I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Plemorfik adenom için Güven hocama ameliyat oldum. Sürecin başından sonuna kadar her konuda çok yardımcı oldu. İyiki hocamı tanımışım ona ameliyat olmuşum. Hocamız sayesinde Yüz sinirini çok yakından ilgilendiren bu riskli ameliyatı çok şükür kusursuz atlattım. İşinde çok ama çok başarılı bir hekim. Aynı zamanda bir o kadar insani değerlere önem veren birisi kendisi. Böyle bir sorununuz varsa kendisine koşulsuz, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Tükürük bezi tümörü ameliyatı olmam gerektiğini öğrendiğimde doktoe araştırmasına girdim ve hep Güven Bey'in ismi ön plana çıktı. Gerçekten de kayıpsız atlattiğım ameliyatima ve değerli açıklamalarına teşekkür ederim. Riskli bir ameliyat için güvene dayalı tedavi çok önemli. Doktorumuz isminin hakkını veriyor.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Melih Güven Güvenç Muayenehanesi Diğer

Guven Bey yaklasik 50 gun once burun ameliyatimi gerceklestirdi. Burnumda nefes alma problemlerim coktu ayni zamanda son derece dogal olmasini istedigim fiziki degisiklikler de istemistim. Inanilmaz sorgulayici ve ameliyat konusunda fazlasiyla endiseli biriydim. O kadar endisemin arasinda Guven Bey inanilmaz sabirli ve cana yakindi ve gercekten ondan baska kimseye ameliyat olamazdim. Hayatta olamam dedigim ameliyati oldum ve su an cok guzel nefes aldigim bunun yaninda fiziksel olarak cok dogal duran bir burnum var. Bircok kisi ameliyat oldugumu anlamiyor. Piyasada yapilan burun estetiklerini dusununce soz konusu husus, surecimin ne kadar basarili oldugunu gosteriyor. Guven Bey once sizi dinliyor ve siz ne isterseniz onu yapiyor nitekim gun gectikte doktorumun tam da benim istedigim burnu yaptigini anliyorum. Kendisine ilgisi, endiselerime sabri, ameliyat oncesi ve sonrasinda iyiligim icin gosterdigi cabasi, burnumun cok rahat nefes almasi ve cok dogal cok guzel durmasi nedeniyle cok tesekkur ederim :) Iyi ki Guven Bey'e guvenmisim.

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Parotis tümörü

Çok sevgili güven hocam. Yaklaşık 5 yıldır korkup kaçtığım çeşitli riskleri olan parotis tümörü ameliyatından çıkalı 2 gün oldu. Sayenizde kendimi oldukça rahat ve sağlıklı hissediyorum. Gerek uzmanlığınız gerekse hasta psikolojisinden anlayan bir doktor olarak bu süreçleri bu kadar rahat geçirdiğim için size minnettarım. Aslında keşke sizi daha önce tanısaydım da bu kadar uzun süre beklemeseydim diye de kendime kızmıyor değilim. Uzun yıllardır unuttuğum yaşam sevincimi elimden alan b

G
Doğrulanmış kullanıcı

Parotis bezinin tümörü olan pleomorfik adenom teşhisi konulduktan sonra, riskleri olması sebebiyle 2014 yılından bu yana, korktuğum için ameliyat olmadım.
Güven Bey'in bu konuda çok iyi olduğunu öğrendiğimde randevu alarak kendisiyle görüştüm.
Sonrasında, Güven Bey ameliyatımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Bu tip bir rahatsızlığınız varsa korkmadan Güven Bey'e ulaşabilirsiniz. Mesleki yaşamında başarılarının devamını diliyorum. Herkese acil şifalar...

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. M. Güven Güvenç 10 Mart 1975 tarihinde, İstanbul'da doğdu. Ortaöğrenimini Galatasaray Lisesi'nde, derece ile tamamladı. Tıp eğitimini İstanb...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Grip
  • Sinüzit
  • Kulak Hastalıkları
Tümünü göster

İlgili aramalar