Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Peyas Mah. Fırat Bulvarı No:12 Diclekent/Kayapınar, Diyarbakır
Memorial Diyarbakır Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Mimarsinan Cad.İnka4 Apt. No:3 Kat:1, Diyarbakır
Hakan Onur Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Hakan Onur,Memorial Diyarbakır Hastanesinde hizmet vermektedir.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Diyarbakır Hastanesi Diğer

Bir sağlık çalışanı olarak yazıyorum yenidoğan çocuğumun saçından tutunda ayak tırnağına kadar inceledi muayenesini çok beğendim gercekten çok iyi bir hekim teşekkür ederiz


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Diyarbakır Hastanesi Diğer

Bikaç yıl önce kendisinin bilgili bir doktor olduğunu arkadaşlarımızdan duyarak bebeğimizi özel hastaneye dr. hakan beye muayeneye götürdük, bir muayene bir kontrol dışında bir daha yanına gitmedik. Kendisi konuşurken siz sadece dinliyorsunuz arada soru sormak istediğinizde sanki onu bunaltmışsınız gibi bir tersleyerek cevap veriyor bu açıdan tavrını beğenmedim. Kendisine tek bir soru sorana kadar kıvranıyordum aman terslemesin aman sinirlendirmeyelim. Belki de mizacı budur yada biz kötü anlarına mı denk geldik anlayamadım ama ben mecbur kalınmadıkça tavsiye etmiyorum.


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Diyarbakır Hastanesi Çocuk Hastalıkları

18 ay önce kızımı Diyarbakır'da kucağıma aldım ve beş günlükken tavsiye üzerine Hakan beye gittik tahmin edersinizki biraz telaşlıydım ama doktorbeyin sakinliği sayesinde hiçbir telaşım kalmadı aylık kontroller sırasında karşılaşacağım tüm sıkıntıları ve çözümlerini önceden anlatması ,ilgisi şuanda eşimin tayininin çıkması sebebiyle İstanbul'a taşındım hala karşıma çıkan sorunlarda onun verdiği ilaçları kullanıyorum çünkü genelde bitkisel ilaçlar tercih ediyor benim karşılaştığım en iyi doktorlardan bitanesi ve ben bu koca şehirde onun kadar iyi birdoktor bulamadım henüz hala bir sıkıntı karşıma çıksa Hakan beyi ararım , gereksiz yere asla tahlil yapmaz ilaç vermez . Bende yarattığı tecrübeden ve güvenden dolayı çok teşekkür ederim.


T
Doğrulanmış kullanıcı

Harika bi doktor verdiğim para helal olsun. İşini gerçekten seven ve bilen bi doktor. Çocuk sağlığı dışında çocuk psikolojisinde bile kendini geliştirmiş on numara bi doktor.


F
Doğrulanmış kullanıcı

Hakan hoca yi tesadüfen bulduk ve saolsun aradığımız doktoru bulmuş olduk. Hem muayenesinde hem sıkışıp telefonla aradığınızda çok yardımcı olan bir hekim. Tıbbi bilgisi zaten tartışılamaz, bize ve 10 günlük bebegimize ilgisi ve yaklaşımından dolayı çok memnun kaldık saolsun , tavsiye ediyoruz.


S

süper dok ama çok fazla muayne ücreti artık gidemiyoz


B

doktorun odasına ilk girdiğimde çok asık suratlı biriyle karşılaştım.ne sordumsa hep tersledi.ne sorcağımı şaşırdım.hiç memnun kalmadım.hiç kimseye tavsiye etmiyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Hakan Onur,Memorial Diyarbakır Hastanesinde hizmet vermektedir.


Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar