Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Ortopedi ve travmatoloji, el cerrahisi ve rekonstrüktif mikrocerrahi


Tedavi edilen hastalıklar

  • Brakial Pleksus
  • Tendon Hastalıkları
  • El Ve El Bileği Hastalıkları
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sağ bilek radius kirigi

İbrahim bey çok ilgili kibar ve işinin ehli biri sağ bileğim iş kazası sonrası kırıldı ameliyat oldum ameliyattan sonra çok ilgilendi ve yardımcı oldu Özellikle bilegimdeki vidalar çıkarken Allah razı olsun Hacettepe Ortapedideki Tüm Dr çok teşekkürler


B
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bebeğimin anne karnındaki pozisyonundan dolayı ayağında hafif eğrilik oluşmuştu hocamın fark etmesi ilgisi anlayışı sakinliği ile tedavi görüyoruz atlattık inşallah.Çok teşekkürler hocam Allah sizi iyi insanlarla karşılaştırsın.


C
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Köprücük kemiği amaliyatı

İyi gunler bir trafik kazası sonucu hem kol hem köprücük kemiğim kırıktı amaliyat ve tedavi sonucu gayet iyi durumdayım.hastayla iletişimi ilgi ve alakası mükemmel kesinlikle tavsiye ediyorum


C

3 ay once halı saha macında dızım döndü. mr cektirdim.ön çapraz bağım kopukdu, doktor beye ameliyat olmak için Adıyamandan geldim.hastaneden ve calısanlarından çok memnun kaldım.Doktor beye ilgisi ve her asamayı anlatmasında dolayı ayrıca tesekkur ederim.Ameliyatım guzel gecti cok sükür.Ertesi gün ayaga kalktım. Şu an 2 hafta oldu merdıven cıkabılıyorum.Halı sahalara tekrar donecegım gunu beklıyorum.Doktorumu herkese tavsiye ederim.


1

Babamın şiddetli agrıları vardı, 6 doktora götürdük en son 1 ay önce ibrahim beye muayene oldu, Poliklınıge gittik, bizim durmumuzu hemen anladı ama emin olmak için bir takım istemler yaptı.sonucunu alıp tekrara degerlendirdi ve ilaçlar ve egzersizler uyguladı. 1 aydır sıkayeti yok. insallah boyle devam . kendısınden cok memnun kaldık. Allah razı olsun.


B

hastalarınız ile iletisiminiz gayet güçlü ve tedavi sürecinde elınizden gelenı yapmaya gayret ettıgınız ıcın açık ve net konuştugunuz için tesekürler:)


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Ortopedi ve travmatoloji, el cerrahisi ve rekonstrüktif mikrocerrahi


Tedavi edilen hastalıklar

  • Brakial Pleksus
  • Tendon Hastalıkları
  • El Ve El Bileği Hastalıkları
Tümünü göster