İdris Kıvanç Cavıldak, Üroloji Samsun

Op. Dr. İdris Kıvanç Cavıldak

Üroloji

10 görüş

Adres

Samsun
Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. İdris Kıvanç Cavıldak, Özel Liman Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Böbrek Taşı
  • Prostat Büyümesi
  • idrar yolu tümörleri
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Konum: Özel Liman Hastanesi Sünnet

4,5 aylik oglumun sunnetini gerceklestirdi.Bi sorun yasamadik.Gercekten bu konuda tecrubeli ve yetenekli bi doktor.Kendisine guleryuzu ve ilgisi icin cokk tesekkur ederiz .


E
Konum: Özel Liman Hastanesi

2 yaşındaki Oğlumun geçmek bilmeyen idrar yolu enfeksiyonu ve beraberinde getirdiği yüksek ateş nedeniyle dr beyle tanışma fırsatımız oldu.hatta bu tanışma Dr. Kıvanç beyin o küçük hastasını Hastane koridorunda karşılamasıyla başladı.Gayet sakin oğlumu korkutmadan muayenesini yaptı ve sünnete karar verildi.Bundan sonraki aşamalarda da ebeveyn olarak tedirgin olsakta dr beyin güven veren tavrı bizi rahatlattı ve operasyon çok güzel bir şekilde geçti.sünnet olduğu gün oğlum gayet hareket edebiliyor hatta oyun oynayıp koşabiliyordu.bundan sonraki süreçlerde de dr beyin arayıp sorması hastasının tedavi süresini yakından takip etmesi bizi oldukça memnun etti. Oğlum kısa sürede tamamen iyileşti.diyeceğim kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor.biz çok memnun kaldık kendisinden.


Konum: Özel Liman Hastanesi Sünnet

5 aylık oğlumu sünnet ettirdik. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık


H
Konum: Özel Liman Hastanesi Sünnet

8 yaşında oğlumun sünnetini yüksek moralle ve hiç ağrı sızı yaşamadan gerçekleştirdi.Kendisine ilgili ve başarılı operasyon için çok teşekkür ederim.


Konum: Özel Liman Hastanesi sünnet

8 aylık bebegimizi sünnet yaptırdık.Hic bir sorun yaşamadık.Cok ilgili bir hekim. Tesekkür ederiz...


S
Konum: Özel Liman Hastanesi Uroloji

Doktorumla Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde prostat kontrolü tedavisi ile tanıştım bütün tahlil ve tehkikler sonucu 3 ay ara ile yapmış olduğu 2 adet biyopsi sonucu protatimin 3 noktasında kanser bulgusu oldugunu söyleyerek bir an önce ameliyat olmam gerektiğini erken olduğu için korkmamam gerektiğini söyledi daha sonra kendisi Samsun Liman hastahanesine geçiş yaptı bir an önce kararini ver gel dedi bende doktorumun tavsiyesi ile karar vererek 24.05.2019 tarihinde Samsun Liman hastahanesine hocamın da katkılarıyla ameliyat oldum. Çok şükür iyiyim. Ameliyat öncesi ve sonrası devamlı beni telefonla arayarak durumumu sorması özellikle hastenede yattığım sürede cok ilgilenmeleri takdire şayandır. Iyiki seni tanıdım ıyiki size güvenerek ameliyat oldum çok teşekkür ederim hocam. Saygı ve selamlarimi sunarken benim gibi derdi olanlarin Samsun Liman hastahanesi Uroloji Uzman Doktoru İdris Kıvanç CAVILDAK hocamla görüşmesini tavsiye ederim ellerine sağlık hocam başarılar dilerim.


B
Konum: başka bir yer Sünnet

Oğlumun sünnetini yaptı.Hiçbir sorun yaşamadık.Hatta ilk günden koşmaya bile başladık.Gerçekten bu konuda tecrübeli ve yetenekli bir doktor.Kendisine güleryüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederiz.


Konum: Özel Liman Hastanesi mesanede yabancı çisim

kendisini mesanemde sikeyet nedeniyle gittim hemen operasyonla bakıldı ardından operasyonla kitle alındı kendisi cok ilgili ve bilgili bir doktor operasyon süreci ve sonrasında ilgisi hic azalmadı sürekli bilgi verdi kendisini herkese tavsiye ederim


2010 da etlik ihtisasta prostat kanseri ameliyatımda asistan doktorumdu.çok ilgilendi.sağolsun varolsun.mesleğini iyi yapan bir doktor.


N

Babamın mevcut prostat rahatsızlığı sebebiyle başka bir tabip arkadaşın tavsiyesi üzerine tanıştık. İyi ki tanışmışız.. Gerçekten kendisinin mesleğinde bir değer olduğunu hissettim. Allah yolunu açık etsin.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. İdris Kıvanç Cavıldak, Özel Liman Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Böbrek Taşı
  • Prostat Büyümesi
  • idrar yolu tümörleri
Tümünü göster