Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 692 profil ziyareti var

Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında ve sonrasında çeşitli manuel terapi eğitimleri aldım. Bu aldığım eğitimlerin… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Merhaba hocam.3 hafta önce ayagimda şiddetli ağrılar başladı.Yatamadım,oturamadım, yürüyemedim.İlaçlarla masajla falan biraz rahatlık sağlasamda hale ayağımda ağrı ve yürürken topallama var.Gittiğim doktorlarda fıtık olduğu ve ameliyat olmam gerektiği söylendi.Acaba manuel terapi veya diğer ameliyatsız… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Fzt. Kaan Akın

  Uygulayacağım ikomt konsepti tedavi metodu ile düzelmeniz mümkündür. Manuel tedavi ikomt konseptinin yararlandığı tedavi şekillerinden sadece biridir. Multiboyutlu yaklaşım ile yaşam kalitenizi arttırabilir,… Daha fazla

 • Bel fıtığı hakkında soru

  iyi gunler
  L3/L4 te yeni baslamis retrozis manuel terapiyle kaç seansta tedavi edilip kayma durdurulabilir...

  VERILEN YANIT:

  Fzt. Kaan Akın

  iyi günler, retrolizis omurgadaki eksen kaybına bağlı oluşan bir durumdur. Eksenin düzeltilmesi (hastaya göre) 6-7 seans sürer fakat süreç olarak en az 6-7 ayı bulur.

Hakkımda

Hakkımda

 • Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında ve sonrasında çeşitli manuel terapi eğitimleri aldım. Bu aldığım eğitimlerin hiçbirinin hasta tedavi etmek için asla yeterli olmadığını anladıktan sonra İkomt (İnstitute Of Clinically Oriented Muscoloskletal Theraphy) adlı manuel terapi okuluna başladım. 3 yıl süren bu eğitimin sonunda 2016 yılında mezun oldum.
  Şu an hastalarımı bu okulun bana kattığı değerlendirme ve tedavi metotlarıyla iyileştiriyorum. Bu metot Türkiye'de henüz çok yeni olduğundan farklı değerlendirme yöntemleri içermektedir. Bu yöntemde hastalara, ilk karşılaşma anından itibaren insan olarak yaklaşılır ve kişiye özgü problem tabloları ciddiye alınır. İlk terapi aşamasını oluşturan danışma ve değerlendirme aşamasında,hastanın mevcut rahatsızlıkları ve öyküsü ile ilgili bir soru formu doldurulduktan sonra bu formdaki bilgilerden faydalanıp, konsültasyon görüşmesi sırasında probleme özgü sorular yöneltilir. Sağlanan bu bilgilerle birlikte hastaya özel klinik testler uygulanır ve hastalığın temel sebebi bulunur .
  İkinci aşamasında ise oturma, yürüme, dengede durma, taşıma ve buna benzer hafızamızda kayıtlı, özümüzde yer alan hareket süreçleri tekrar etkinleştirilerek, hastanın ağrısız ve hareketli bir yaşama dönmesi sağlanır.
  Üçüncü aşamaya gelindiğinde hastaya özgü seçilen egzersizler eklenir. Vücut yapısından yola çıkılarak belirlenen bu egzersizler, iyileşme sürecini tetikler ve hastanın gösterdiği performansı artırır. Hareket kısıtlılığı görülen vücut fonksiyonlarına yeniden kavuşulur.
  Her üç aşamada manuel terapide ve osteopatide kullanılan özel tekniklere yer verilir.
  Sizi çocukluğunuzdaki gibi ağrısız, hareketli ve fonksiyonel bir yaşama tekrar döndürmek için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Mezun Olunan Okullar

 • Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümü
 • İnstitute Of Clinically Oriented Musculuskeletal Theraphy

Deneyimler

 • Medifit Sporcu Sağlığı Kliniği
 • Milli Futbol Takımı U15
 • Gençlerbirliği Futbol Kulubü
 • Hacettepespor Futbol Kulübü
daha fazla

Hastalıklar

 • Bel fıtığı
 • Boyun Fıtığı
 • Migren
 • Ön Çapraz Bağ Kopması
 • Tenisçi Dirseği
 • Diş sıkma
 • Fibromiyalji
 • Sırt ağrısı
 • Manuel Terapi
 • Menisküs Tedavisi
 • boyun ağrısı
 • boyun tutulması
 • bel ağrısı
 • bel tutulması
 • postür bozukluğu
 • Duruş bozukluğu
 • Diz Kireçlenmesi
daha fazla

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
72 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Kalça ve bel ağrısı

  Kaan hocaya İnternet yorumları okuyarak başvurdum. iyide başvurmuşum, Kaan hocadan önce kalça ağrım için bir çok teşhis kondu ( bel fıtığı, bel düzleşmesi , kalça sıkışma sendromu (FAS), , priformis sendromu vs. ) bu konulan teşhisler için bir çok tedavi uygulandı ve hiç bir sonuç alamadım, gittiğim her doktor sadece MR raporunu okuyarak bu teşhisleri koydular, ama Kaan hoca ilk başlarda MR ı incelemeden, yapmış olduğu ağrılı bölgeler üzerinde detaylı bir muayenede, Kalçam İçerisinde ödem olduğunu ve bu ödemin dağılması gerektiğini söyledi, ve daha sonra MR üzerinde bana da bu ödemin nerelerde olduğunu açıkladı. daha sonra tedavi sürecinde kendine has yöntemleriyle ve verdiği hareketlerle gerçekleştirdi. bu yöntemleri gördüğünüzde " fizik tedavi ile olan algılarım değişti, Çünkü bir çok yerde fizik tedavi gördüm eğer bunlar fizik tedaviyse Kaan Hocanın yaptığı başka bir şeydi" ilk başlarda kalçam üzerine hiç oturamazken şimdi saatlerce oturtabiliyorum ve ağrılarımın çoğu tamamen geçti. Elleriniz dert görmesin hocam Çok Teşekkür ederim.

 • Tavsiye üzerine gittim.Bel ağrısı ve kalça ağrılarımdan dolayı tercih ettim.3 seans terapi aldım.Önermiş olduğu egzersizlerle ağrılarım azaldı.Günlük hayatımda yattığım andan uyandığım ana kadar neler yapmam gerektiği söyledi.Konuşmalarıyla beni rahatlattı.İlgiliydi..Ben yürürken dik yürümeye çalıştığım halde öne doğru eğriliyordum .Bükülüyordum sayelerinde dik yürüyorum hiç yamulmuyorum.Ağrılarım azaldı.

 • Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Ön çapra bağ tedavisi

  Tedaviye başladığım ilk günden itibaren gözle görülür bi iyileşme yaşıyorum. Kaan Akın işinde gayet tecrübeli ve bilgili biri güler yüzü ve ilgi alakası da çok iyi. Bende Medifit’i tercih ettiğim ve Kaan Akın ile çalıştığım için çok mutluyum.

 • Kaan Bey'e gitme sebebim boyun düzleşmesi ve sinir sıkışmasıydı.Masa başında çalıştığım için artık mouse tutamaz, araba kullanırken dahi boynumu taşıyamaz hale ve boyunluk kullanır durumu gelmiştim.Ayrıca boynumda tutukluk vardı.Sağ kolumda his kaybı güçsüzlük parmaklarımda karıncalanma uyuşukluk vardı.Bir kağıdı bile tutamaz haldeydim.Manuel terapiyi araştırmaya başladım.Doktortakvimi.com sitesinden Kaan Bey ile ilgili yapılan yorumları okudum ve gitmeye karar verdim.Kendisine ulaştığımda bana çok ilgi gösterip detaylı bilgi verdi.4 seans sonunda şuan neredeyse yok denecek kadar az ve çalışabilir durumdayım.Gerçekten tedavi başlangıcında sonuna kadar problemlerime destek oldu.Adeta nokta atışı yaparak çözüm buldu.Yapmış oldukları akupuntur tedavisinden de memnun kaldım.Ben şehir dışından geldim.İhtiyacım olduğu her an kendilerine ulaşabildim .Verdiği egzersizleri düzenli olarak yapıyorum.Ara ara sormak istediğim sorularda hızlı ulaşabiliyorum.Özveriyle cevap veriyor.İşinde gerçekten çok iyi olduğunu düşünüyorum.Benimle aynı sıkıntıları yaşanlara kesinlikle tavsiye ederim.

  Fzt. Kaan Akın2017-10-01

  Nilgün hanım teşekkür ederim nazik yorumunuza, sizde de olduğu gibi sinir sıkışma problemleri bazen boyun fıtığı ile karışabilmektedir. Fakat spesifik klinik testler ile bu ayrım yapılabilir. Sağlıkla kalın.

 • Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Bel Fıtığı

  Merhabalar ben hatice belçikada yaşıyorum tatil amaçlı turkiyeye gelmiştim dönüş yapmama2 hafta kala kaan beyi eşim internetten bulmuş hastaların yorumlarını okumuş bi gidelim goruselim dedik geldik bizi güler yüzle karşıladı şikayetim ise sağ tarafımda belfıtığı belirtisi ile gelmiştim bana belcikadaki döktürüm amaliyat olmam gerektiğini söyledi kortuzonlu
  İgne yaptırdım hiç bir faydasını gormedim, kaan beyin sayesinde agrilarimdan kurtuldum ona nekadar teşekkür etsem azdır herşey için çok teşekkür ediyorum kaan beye mesleğinde başarılar diliyorum herkese tavsiye ederim

  Fzt. Kaan Akın2017-09-12

  Hatice hanım görüşünüz için teşekkür ederim, kortizon tedavisi akut süreç dediğimiz sakatlığın ilk fazında sizi bir miktar rahatlamak için kullanılmaktadır. Sakatlığın oluşum mekanizmasını çözmeden, tamamen iyileşmek mümkün değildir. Sağlıkla kalın.

 • Tedavimin henüz bitmemesine rağmen iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Gayet beyefendi kendisi kesinlikle çektiğiniz acıyı sizinle paylaşıyor. Arkadaşlarıma da kendisini tavsiye ediyorum.

 • Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Bel Fıtığı

  Merhabalar. Ben Ramazan Cavdar. Kaan Beye 2 hafta once ameliyat oncesi son durak olarak siddetli bel agrisi sikayetiyle gittim. Sikayetimi dikkatle dinledi ve sikayetim isiginda ve yaptigi klinik muayene ile sorunu tam isabetle teshis/tespit etti. Uyguladigi tedavi ve onerdigi egzersizler ile 4 seans- 2 hafta icinde agrilarimdan kurtuldum. Kendisi son derece nazik ve tam bir beyefendi. Isinde de oldukça yetenekli birisi. Sayesinde gunluk egzersizleri aliskanlik haline getirdim.Kendisine uyguladigi tedavi ve surecteki destegi icin tesekkuru borc bilirim. Siddetle tavsiye ederim."

  Fzt. Kaan Akın2017-09-12

  Ramazan Bey görüşünüz için teşekkür ederim. Bu süreçte benim uygulamalarımla, sizin gayretiniz birlikte olabildiği için kısa sürede başarılı olabildik. Sağlıkla kalın.

 • Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam Merkezi

  Zehra devecioğlu Benim baş parmağında iki kemik arasında ödem oluşmuştu devlet ve özel hastane doktorları yapılacak birşey yok ayda bir enar çekilip kitle veya ödem oluşursa ameliyat ederiz dediler.Bende alternatif tıp araştırdım ve iş arkadaşımın tavsiyesi ile Kaan Bey ile tanıştım uzun bir süre6 hafta seans aldım.Şu an ağrım kalmadı elin normale döndü binlerce teşekkürler.Kaan Bey'e bundan sonraki meslek hayatında başarılar dilerim.Herkese tavsiye ederim

  Fzt. Kaan Akın2017-09-12

  Nazik yorumunuz için teşekkür ederim Zehra Hanım. Meslek yaralanmalarına maalesef ülkemizde yeteri kadar önem verilmemektedir. Bu rahatsızlıkların sizin hayat kalitenizi ne kadar etkilediğinin farkında olmak ve ona göre bi yaklaşım sergilemek gerekiyor. Sağlıkla kalın.

 • Araştırarak ulaştım. Boyun ağrısı şikayeti ile gittim, bir seansta çözüme ulaştım. Sorunum Kaan Bey tarafından giderildi.Artık sayesinde bir sorunum yok.Başkalarına da tavsiye ederim.Alanında başarılı ve işine çok hakim.

  Fzt. Kaan Akın2017-07-06

  Rahan Bey yorumunuz için teşekkür ederim, sizin de yaşadığınız şiddetli boyun tutulmaları aslında büyük boyun sorunlarının habercileri olabilir. Eğer bu problemler kontrol altına alınmadığı takdirde boyun fıtıklarına, sinir sıkışmalarına ve migren ağrılarına sebebiyet verebilmektedir. iyilik halinizin kalıcı olması dileklerimle, sağlıkla kalın.

 • Merhaba, benin Kaan Bey'i tanımam eşim ve kızım sayesinde oldu. Onlar tedaviden memnun kalınca bende boyun ve sırt ağrılarımdan dolayı kendisine başvurdum. Migren ağrılarım yaptığı akupunktur sayesinde oldukça hafifledi.Gayet kibar ve uyumlu bir insan. Hastalarına güven veren bir kişiliğe sahip bunuda hakkıyla yerine getiriyor. Tedaviden memnun kaldım. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-07-06

  Bilge hanım nazik yorumunuz için teşekkür ederim. Migren ağrılarının birçok sebebi boyun ve çene bölgesi kaslarının düzensiz ve aşırı kasılmasından kaynaklanmaktadır. Bu düzensiz kasılmalar manuel tedavi ve akupunktur uygulamaları ile tedavi edilebilmektedir. İyilik halinizin kalıcılığını dilerim, sağlıkla kalın.

 • Merhaba. Sağ kalça içinden doğan bir sancı beni ortalama 15 gün yatağa bağımlı hale getiriyor. Günlerce kıpırdayamıyorum. iğne tedavisi sürecinden sonra da vücudum sağa doğru kaymış bir hal alıyordu. daha önce fizik tedavi merkezinde tedavi oldum ama sonuç olumlu olmadı. Sonunda "Manuel Terapi" yi önerdiler. Bir arkadaşım "Fizyoterapist Kaan Beyi" tavsiye etti. Kendisi "Kalça açma egzersizleri" yaptırdı. 5 seans ın sonunda sancılarım son buldu ve en güzeli de vücudum normal duruşuna kavuştu. Uzun süre yatağa ve iğnelere bağımlı kalmak yerine, manuel terapiye "Kaan Beye" gitmeyi herkese tavsiye ediyorum. Güleryüzlü, kibar, deneyimli,,,, sabırla ve başarıyla işini yapan bir fizyoterapist. Beni o kötü süreçten hızla kurtardı. Şükranlarımı sunuyorum, kendisine teşekkür ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-07-06

  Gülden hanım nazik yorumunuz için teşekkür ederim. Bel fıtıklarından kaynaklanan siyatik sinir sıkışmaları bacağa vuran ağrıların yanında vücut duruşunu da ciddi miktarda bozabilmektedir. Bu bozulma aslında vücudun baskı olan siniri koruma mekanizmasıdır. Manuel tedavi ve egzersiz terapisi ile bu sinir sıkışmaları giderilebilmekte ağrılarınızın yanı sıra vücut duruşunuz da düzelebilmektedir. Sağlığa giden yolda terapistin ve hastanın tek ihtiyacı sabırdır. Nasıl vücudunuzdaki sakatlık yıllar içinde yavaş yavaş oluştuysa tedavi sürecinin belli bir süre içinde tamamlanması gerekmektedir. İyilik halinizin bir ömür sürmesini dilerim. Sağlıkla kalın.

 • Kalçamdan kasığıma vuran agrılar yüzünden geceleri uyuyamıyordum..Yatarken ağrı yuzunden sağa sola dönemiyordum..Savaş hoca ve ekibine müracat zamanı gelmişti..Mr sonucu kalçamda kapsülde yırtık ve kas yırtığı görüldü. Kaan beyin emekleri sayesinde ağrılarım ve gece uykularım düzeldi..Ekip olarak güleryüzlü ve ilgiliydiler..Aile ortamında gibi hissettim her seansda.
  Agrıları olan insanlara şiddetle tavsiye ediyorum..
  Emeğiniz ve çabalarınıza çok teşekkür ederim Kaan bey..

  Fzt. Kaan Akın2017-06-05

  Teşekkür ederim Nuran Hanım. İyi olmanız ve iyi dilekler sunmanız beni çok mutlu etti. Sizin gibi kalça ekleminde sıkışma problemi olan hastalarda genellikle cerrahi öneriliyor. Fakat sıkışan eklemin manuel terapi ve egzersiz terapileri ile kalıcı olarak rahatlatılması mümkündür. Sağlıkla kalın.

 • Merhaba.Kaan bey ile bir arkadaşımın ablasının tavsiyesi üzerine tanıştık.Emine hanım bel fıtığı ameliyatı olmak üzereyken Kaan beyin mucize tedavisi sonucu sağlığına kavuşmuş ameliyattan vazgeçmişti.Ben de annemin ağrıyan dizleri ve boynu için kendisine müracaat ettim.Bir aylık tedavi sonucu annem eskiye nazaran çok daha iyi ve mutlu.Kaan beyin verdiği hareketleri her gün düzenli yapıyor ve bu arada annem 80 yaşında ve pilates bile yapabiliyor daha ne olsunTeşekkürler Kaan bey.Başarı ve mutluluk diliyorummm

  Fzt. Kaan Akın2017-06-05

  Teşekkür ederim Nuray Hanım, annenize çok selamlar. İleri yaşlarda artık protezden başka çare yok denilen hastalarda sadece dizin anatomik yapısını düzeltmek yerine kişinin günlük yaşam kalitesini arttırmaya yönelik yaklaşımlar ile protez ameliyatı olmadan da hastamız sağlığına kavuşabilir. Bu durum maalesef ki hep atlanılan durum olmuştur. Sağlıkla kalın.

 • Merhaba ben 10 yıldan fazla boyun fıtığı ve düzleşmesi için ilaç kullandım,fizik tedavi gördüm ama hiç bir sonuç alamadım.2 ay önce sol kolumu hissetmemeye başladım.Kolumda hareket kaybı,parmaklarımda kasılma ve titreme,yukarı kolumu kaldırmak istediğimde ise acı duyuyordum.Önce fizik dr onun yönlendirmesi ile nörologla görüştüm MSten şüphelendiler bizim için zor bir süreçti sonuçta nedenini fıtık ve düzleşmeye bağladılar.Daha önce Kaan Bey'in hastası olan bir tanıdık vasıtasıyla kendisine ulaştım.Muayene sırasında beni sabırla dinleyip,dikkatle muayene edip hiç bir dr anlayamadığı kolumdaki sinir sıkışmasını da farkederek fıtık,düzleşme ve kolum için doğru tedaviyi uyguladı.3 seansta bütün sıkıntılarımdan kurtuldum şu an egzersizlerime devam ediyorum.Kendi haline bırakmayıp 3hafta sonra tekrar kontrole çağırarak takibe aldı.Kaan Bey;kibar,güler yüzlü,sorduğunuz her soruya açıklayıcı cevaplar veren bir fizyoterapist.Kendisine ilgisi ve dikkati için tekrar teşekkür ederim.Kaan Beyi gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.Geçmiş olsun.

  Fzt. Kaan Akın2017-06-05

  Görüşleriniz için teşekkür ederim Filiz Hanım, omuz bölgesinde olan sinir sıkışmaları maalesef ki birçok tanı ile karıştırılabiliyor. Emg ile sinir sinyallerinin değerlendirilmesi ya da her sinire özel yapılan klinik testler ile değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu değerlendirmeler sonucunda hedefe yönelik uygulamalar ile kısa sürede sonuç almamak elde değildir. Sağlıkla kalın.

 • Kendisine bel ağrılarım için gitmiştim. Yaptığı tedavi ile bel ağrılarım geçti. Bunun yanda bileklerinde uykudan uyandıktan sonra uyuşma oluyordu. Sağolsun onuda giderdi. Öğrettiği hareketlerle ve yaşam felsefesi tekniklerle şimdi daha rahat ve sağlıklıyım. Kendisi çok şeker bir insan ve alakalı işinin erbabı yaptığın herşey için teşekkürler Kaan'cim.

  Fzt. Kaan Akın2017-05-24

  Murat bey, teşekkür ederim değerli görüşünüz için. Tedaviyi başarılı bir şekilde sonlandırmak benim görevim, bunu korumak size düşüyor. Tavsiyelerime kulak verdiğiniz takdirde asla ve asla hastalıklarınızda geri dönüş beklemiyorum. Sağlıkla kalın.

 • Ben Kaan Bey'i çok seviyorum elleri uğurlu resmen çok kişiyi gönderiyorum o benim oğlum herşeyim bende emekli hemşireyim eczaneye gelenlere bile Kaan Bey'e yönlend,r,yorum. Çok başarılı bir eli var ameliyat olmadan önce görüşmeli diye düşünüyorum. Benim dosyam bile hazırdı ameliyata gircektim sonra Kaan Bey'le tanıştım sağolsun elleri uğurlu 2 seansta beni ayaklandırdı . Çok seviyorum onu çok teşekkür ediyorum.Sağlığıma kavuştum sayesinde.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-12

  Emine teyzecim teşekkür ederim yorumunuz için, sizin gibi ameliyat günü kararlaştırılmış hastalarla çalışıp sonucun yüz güldürmesi benim en büyük motivasyonum oluyor.Belde oluşan ve bacağa vuran ağrıların her zaman mrda görünen fıtıktan kaynaklanmadığı bazen gözden kaçabiliyor. Mrda fıtık gözükse bile ağrının kaynağı eklem kireçlenmesi, kanal darlığı, kas kuvvetsizliği vb. durumlar olabiliyor. Bu faktörleri manuel terapi ile tedavi ederek sağlıklı sonuca birlikte ulaşabiliyoruz. Sağlıkla kalmanız dileğiyle.

 • Çok memnunum kendisinden bundan önce iki kez başkabir uzmana gittim.Diğerleri fizik tedavi yapıyorsa Kaan bey başka bişey yapıyor. Diğer uzmanlar ile arasaındaki fark resmen gece ile gündüz gibi ameliyat olmadan ben sağlığıma kavuştum.Çok teşekkür ediyorum ve herkesede tavsiye ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-12

  Hüseyin bey teşekkür ederim yorumunuz için, ön çapraz bağ kopmasının profesyonel spor yapmayan kişilerde ameliyatsız bir şekilde tedavisi mümkündür. Sizinle yaptığımız fonksiyonel kuvvet çalışmaları, yoga, pilates ve manuel terapi ile sağlıklı sonuca ulaştık. Sağlıkla kalın.

 • Çok fena haldeydim. Kaan bey sağolsun ağrıyan yerlerime nokta atışı atarak 3 seansta beni iyileştirdi . Gerçekten işini bilen bir uzman Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum kendisine.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-12

  Mehmet Bey teşekkür ederim yorumunuz için, radial sinir sıkışmasında sıkışmanın yerini bulup ve noktaya tedavi yapabilmek süreç açısından çok önemlidir. Sizin kendinizi açıkca anlatmanız, benim de deneyimimle kısa zamanda güzel sonuçlar aldık. Sağlıkla kalın.

 • Ben amatör olarak futbol oynuyorum. Her sakatlığımda kendisine ulaşıyorum. Kendisi çok iyi bir insan ve çok ilgili her seferinde çok yardımcı oluyor. Herkese ve sakatlanan insanlara tavsiye ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-12

  Serkan teşekkür ederim görüşün için, sakatlık sürecini birlikte başarıyla sonlandırıp devamında iyilik halini devam etmesi benim için çok önemli.Sağlıkla kalman dileğiyle.

 • Gunluk hayatimi etkileyen, belimden kalcama inen, muzmin, surekli devam eden, zaman zaman siddetlenen agrilarim vardi. Tesadufen Kaan Bey ile tanistim, 4 seans suren manuel terapi sonucunda agrilarim tamamen kayboldu. Kaan Bey'in bana tanimladigi egzersizleri duzenli ve dogru olarak uyguladim ve uygulamaya devam edecegim. Egzersizlerin devamliliginin iyilesmemde katkisi olduguna inaniyorum. Kaan Bey'e coook tesekkurler.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-07

  Çiğdem hanım nazik yorumunuz için teşekkür ederim. Tedavini nyanında egzersizlerin önemini buradaki okuyucularla paylaşmanız beni ayrıca mutlu etti. Sağlıkla kalın.

 • Menisküy ile alakalı sorunlarım vardı. 3 farklı doktora danıştım ve 2 farklı fizik tedavi uygulaması aldım. Neredeyse ameliyat olmak üzereydimki Kaan Beyi tavsiye ettiler. 3 seansta dizim kendini buldu. Ben işine bukadar ilgili vede sayfılı birisini tanımadım. Ellerin dert görmesin hocam.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-07

  Ethem Bey teşekkür ederim yorumunuz için, benim tedavilerimle hastalığınıza olan katkım kadar siz de iyi olacağınıza olan inancınız bizi başarıya ulaştırdı. Sağlıkla kalın.

 • Eğer gerçekten sonuç almak istiyorsanız ben daha önce fizik tedavi görmüş bir kişi olarak, kesinlikle tavsiye ederim. Olaya çok profesyonel yaklaşıyor. Tedavi süresince çok ilgili. Kendi geliştirdiği çok değişik tedavi yöntemleri uyguluyor. Sıkıntım ayak bileğinde şişme ile başladı. MR çekildi. Çıkan sonuçlardan sonra, ben bu kadar problemi gördükten sonra bu bilek bir daha düzelmez demiştim. 1 hafta sonra kayağa gideceğimi söyledim. Hallederiz dedi. Gerçekten inanmadım :) Fakat 3 seansta konuyu çözdü ve 1 hafta sonra kayağa gittim. Şunu da söylemeden geçemiyeceğim; egzersiz olayın bir parçası. Ben tedavi oldum dememek gerekiyor üzerine gidip egzersizleri verilen sıklıkta ve doğru yaparsanız , başarıya ulaşamamak için hiçbir neden yok. Teşekkürler Kaan Hoca.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-07

  Naz hanım yorumunuz için teşekkür ederim, kayak yaptıkça beni ve verdiğim egzersizleri hatırlayın. Yaşamınızda ve spor hayatınızda sağlık ve başarılar dilerim.

 • Boyun fıtığı ve sırt ağrılarım nedeniyle başvurdum kendisine , 4 seansın sonunda ağrılarım yok denecek kadar azaldı. Kaan Bey işini iyi yapan , güleryüzlü sizi psikolojik açıdan da destekleyen hastasıyla her zaman iletişim içinde olan iyi bir fizyoterapist.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-07

  Özgül Hanım teşekkür ederim yorumunuz için, psikolojik tedaviye kendizi hazır hissetmeniz benim uyguladığım manuel terapiler kadar etkili olduğundan dolayı bu yönden sizi desteklemem başarılı sonuçta çok büyük paydaya sahiptir. Sağlıkla kalın.

 • Kaan Beye boyun ağrılarım nedeni ile gitmiştim. Daha önce birçok doktora gittim fakat bende boyun fıtığı olduğunu ve bununla yaşamam gerektiği söylendi. Kaan Beyi uzunca araştırmalarım sonucunda internetten buldum. İlgili, nazik, bilgili ve beyefendi tavırları bana güç verdi. Kendi yerinde uyguladığı manuel terapi sonucu kaslarım rahatladı. Evde uyguladığım egzersisler ile boyun ağrılarımdan şimdilik kurtuldum. 6 hafta bu egzersisleri devam ettirmem gerekiyormuş daha sonra yapmasam da olurmuş. İnşallah 6. hafta sonunda ve daha sonra tekrar ağrılarım geri dönmez. Kaan Beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-07

  Yorumunuz için teşekkür ederim Halil Bey, özellikle uzun süre masa başında çalışmış boyun rahatsızlığı olan hastaların verdiğim egzersizlere harfiyen uyması gerekmektedir. Sizinle birlikte hastalığınızı yenme yolunda birlikte yürümek çok keyifliydi. Sağlıkla kalın.

 • Futbol oynarken dizimi burktum ve iki ay dizimi kullanamadım.Bu sürede çapraz bağlarım gerilmiş.Kaan hocanın aşama aşama süren tedavisi ile dizim günden güne rahatladı. 3-4 hafta gibi kısa bir sürede dizim eski halini aldı.Tedavinin sonuç vermesi ve Kaan hocanın ilgili yaklaşımı çok memnun etti beni.Spor rahatsızlıklarında ikinci bir alternatif düşünmeye gerek yok, Kaan hoca yeterli

  Fzt. Kaan Akın2017-04-07

  Uğurcuğum teşekkür ederim görüşün için çalışmalarımız sonucunda artık daha kuvvetli ve dengeli olduğundan dolayı bundan sonraki süreçte bir sakatlık daha yaşamayacağını düşünüyorum. Sağlıkla ve sporla kalman dileğiyle.

 • Merhabalar, 3 ay öncesine kadar boyun fıtığı olduğum için boynumu hareket dahi ettiremiyordum fakat Kaan Bey'in eşsiz uzmanlığıyla yaptığı tedaviler sonucu şimdi çok iyiyim.
  Daha önce gördüğüm tedaviler sonuç vermemişti. Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine kendisiyle iletişim kurdum. Çok kısa sürede sağlığıma kavuştum. Mesleğini çok seven böyle insanlara gerçekten ihtiyacımız var. Güleryüzlü ve samimi tavırları ile hem psikolojik hem fiziki yönden insanları tedavi ettiği gibi, ssk da karşılaştığımız hor görülme duygusundan uzak kendinizi onun yanında önemli hissediyorsunuz. Hastalarına önem veriyor ve hastalıkla ilgili herşeyi anlatıyor. Kaan Bey'e sonsuz teşekkürler.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-07

  Tufan bey teşekkür ederim görüşürünüz için, sizin hastalığınızı tanımanız,iyileşmeye dair kaygılarınız ve hareket korkularınız iyileşme sürecinde çok ama çok büyük öneme sahip. Tedavi prensibim olarak sadece sakatlanan bölgeyi değil aynı zamanda sizin sakatlığa bakış açınızı da tedavi etmem başarılı sonuçlarımın çok önemli bir parçası. Sağlıkla kalın.

 • Kendisine boyun ve sırt ağrıları nedeni ile başvurdum. Tedavi süreci gayet verimli geçti. Ağrılarım çok azaldı neredeyse artık yok. Herkese tavsiye edebileceğim gerçekten işini önemseyen ilgili bir fizyoterapist.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-06

  Çok teşekkür ederim değerli görüşürünüz için, sağlıkla kalın.

 • Eşimin uzun süren bel ağrısı şikayetleri vardı.Zaman zaman tekrarlıyor ve ağrılar dayanılmaz şiddette oluyordu.Birkaç kez doktara gittiği halde bir iyileşme göremedik.Çevreden duyduğumuz bazı yöntemleri denedik(beli sıcak tutmak,yakı v.b.uygulamalar)ancak yinede çözüm olmadı.Tavsiye üzerine Kaan Bey e ulaştık.İlk randevuda bende eşimle birlikte gittim.Ne yalan söyleyeyim hiç bir umudum yoktu sırf eşimin gönlü olsun,aklında buda kalmasın diye gittim.Ama ne kadar yanılmışım.Anladım ki bu işlerde öncelikle hastaya güven vermeniz,samimi,içten olmanız gerekiyor.Biz Kaan Bey de bunu fazlası ile bulduk.Kendisi o kadar samimi,içten, konusunda deneyimli ve espirili ki ilk seansın nasıl geçtiğini anlamadık.İnanın bir kaç seanstan sonra eşim kendine gelmeye başladı.Kaan Bey gerçekten konusunda uzman,çok deneyimli bir fizyoterapist.Kendisine ailem adına ne kadar teşekkür etsem azdır.Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-07

  Erdem bey değerli yorumunuz için teşekkür ederim, hep bahsettiğim gibi hastalığı tedavi etmek bu işin en kolay kısımı, önce hastalığı tanımanız sonra benim bu hastalığı tedavi edebileceğime olan inancınız bu yolun sonunda gülümselerle ayrılmamızı sağlayan en büyük etkenlerdir. Eşinize çok selamlar, sağlıkla kalın.

 • Bir arkadaşım şiddetli bir şekilde tavsiye etti. Annesini ve komşularını götürmüş çok memnun kalmışlar. Tedavim hala devam ediyor. 2 Aylık bir süreçteyim ve vermiş olduğu egzersizler çok işe yarıyor. Hocamız çok hoşgörülü ve sabırlı biri. Herkese tavsiye ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-01-13

  Suna Hanım nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim..Spondilolistezis hastalığında kişinin omurgasını iyi analiz edip bireysel egzersiz vermek gerçekten çok önemli.Sizde de bunu bir kez daha tecrübe etmiş olduk.Sağlıkla kalın!

 • Hocamız ilgili biriydi. 10 Günlük tedavi sürecimden memnun kaldım. Fakat öğrenci olduğum için okula dönmek zorunda kaldım bu yüzden tedaviyi kendi isteğimle erken bıraktım.

  Fzt. Kaan Akın2017-03-10

  Teşekkür ederim Fatihciğim, sakatlıksız çok iyi bir baskebol sezonu geçirmen dileğiyle.