Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 697 profil ziyareti var

Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında ve sonrasında çeşitli manuel terapi eğitimleri aldım. Bu aldığım eğitimlerin… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (16)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında ve sonrasında çeşitli manuel terapi eğitimleri aldım. Bu aldığım eğitimlerin hiçbirinin hasta tedavi etmek için asla yeterli olmadığını anladıktan sonra İkomt (İnstitute Of Clinically Oriented Muscoloskletal Theraphy) adlı manuel terapi okuluna başladım. 3 yıl süren bu eğitimin sonunda 2016 yılında mezun oldum.
  Şu an hastalarımı bu okulun bana kattığı değerlendirme ve tedavi metotlarıyla iyileştiriyorum. Bu metot Türkiye'de henüz çok yeni olduğundan farklı değerlendirme yöntemleri içermektedir. Bu yöntemde hastalara, ilk karşılaşma anından itibaren insan olarak yaklaşılır ve kişiye özgü problem tabloları ciddiye alınır. İlk terapi aşamasını oluşturan danışma ve değerlendirme aşamasında,hastanın mevcut rahatsızlıkları ve öyküsü ile ilgili bir soru formu doldurulduktan sonra bu formdaki bilgilerden faydalanıp, konsültasyon görüşmesi sırasında probleme özgü sorular yöneltilir. Sağlanan bu bilgilerle birlikte hastaya özel klinik testler uygulanır ve hastalığın temel sebebi bulunur .
  İkinci aşamasında ise oturma, yürüme, dengede durma, taşıma ve buna benzer hafızamızda kayıtlı, özümüzde yer alan hareket süreçleri tekrar etkinleştirilerek, hastanın ağrısız ve hareketli bir yaşama dönmesi sağlanır.
  Üçüncü aşamaya gelindiğinde hastaya özgü seçilen egzersizler eklenir. Vücut yapısından yola çıkılarak belirlenen bu egzersizler, iyileşme sürecini tetikler ve hastanın gösterdiği performansı artırır. Hareket kısıtlılığı görülen vücut fonksiyonlarına yeniden kavuşulur.
  Her üç aşamada manuel terapide ve osteopatide kullanılan özel tekniklere yer verilir.
  Sizi çocukluğunuzdaki gibi ağrısız, hareketli ve fonksiyonel bir yaşama tekrar döndürmek için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Okullar / Eğitimler

 • Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümü
 • İnstitute Of Clinically Oriented Musculuskeletal Theraphy

Deneyimler

 • Medifit Sporcu Sağlığı Kliniği
 • Milli Futbol Takımı U15
 • Gençlerbirliği Futbol Kulubü
 • Hacettepespor Futbol Kulübü
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
85 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Bel Fıtığı

  Kaan hocayı bu siteden buldum.Kendisi bir çok sağlık problemimle ugrasti.(bel ,boyun duzlesmesi ,bel fitigi)hem psikolojik hem de fiziken sizi rahatlatiyor son derece ilgili alakalı herşeyden önce birebir iletişim halindesiniz, bence bir hasta için bu durum çok önemli.ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum.Kaan hocaya başarıların devamını diliyorum.

 • N

  Kaan Bey'e bel fıtığından kaynakli agrilarima çözüm ararken rastladim. Hastalarinin olumlu dönüşlerini görünce cok umutlandim ve ilk randevumu aldim. Kaan Bey oncelikle sizi dinliyor agrilarinizin kaynagini buluyor ve nasil bir tedavi yöntemi uygulayacagini anlatiyor. Benim belimde 2 tane fitik vardi ve birisi patlamisti 2013 de ameliyat olmak zorunda kaldim. Agrilarim buyuk olcude azalmisti fakat sonra diger fitigimdan kaynakli belimde ve bacagimda agrilarim baslamisti. Tekrar ameliyat olmak istemedim fizik tedavinin de kisa sureli bir rahatlik sagladigini bildigim icin manuel tedaviye yoneldim. oncelikle haftada 2 seans olmak uzere 5 seans aldim. Agrilarim yok denecek kadar azaldi. Kaan Bey'e cok teşekkür ediyorum yolunuz açık olsun

 • O
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Bel fıtığı

  Henüz başlayan bel ağrilarima çözüm ararken, Kaan beyin uyguladığı tedavinin bu kadar etkili ve başarılı olabileceğini ummuyordum. Uyguladığı tedavi, daha ikinci seanstan itibaren faydalı olmaya başladı. Artık ağrım yok, çok daha rahat hareket edebiliyorum. Elinize ve emeğinize sağlık. Teşekkürler

 • O
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: fibromiyalji

  Merhabalar, 52 yaşında 28 yıl kamuda memur olarak çalışan, Tükenmişlik Sendromu ve Fibromiyalji rahatsızlığı olan ben; ağrılarıma internet üzerinden Profösör düzeyinde çare ararken, FİZYOTERAPİST KAAN AKIN ismine rastladım.Kendisiyle ilgili Yorumları ve tedavi yöntemini okudum ve randevumu aldım. İlk seanstan sonra kendimdeki değişimi farkettim ve tedavime devam etmeye karar verdim. Haftada 2 seans olmak üzere 14 seans tedavi aldım. Her seans benim için geçmişe yolculuktu. Hem üst bedenim hem de alt bedenim çok gergin ve yorgundu. Adım adım, hem moral olarak iyileştim hem de sinir gevşeme ve kas rahatlaması olarak iyileştim. Sabahları yataktan yorgun kalkıyordum. Canım hiç bir şey yapmak istemiyordu. ARTIK DİNLENMİŞ VE DİNÇ UYANIYORUM.YAŞAMA SEVİNCİME KAVUŞTUM. Vücudum ağır ve sertti. ŞİMDİ HAFİF VE YUMUŞAK. İYİ UYUYOR VE RÜYA GÖRÜYORUM. Hep yatarak vakit geçirmek istiyordum.ŞİMDİLERDE YA OTURUYORUM YADA GEZİYORUM. BEYNİME KAN AKIŞI ARTTI, VÜCUDUMDAKİ DOLAŞIM HIZLANDI. ÖDEMLERİ ATTIM. HİÇBİR KONUDA KAFAMI YORMUYORUM. DOLAYISIYLA VÜCUDUM DA GERİLMİYOR. ÇÜNKİ TEDAVİDE BU DA ÇOK ÖNEMLİ. AĞRILARIM GEÇTİ, YAŞAM KALİTEM YÜKSELDİ. SEVGİLİ DOKTORUM, GÜLERYÜZÜN, SABRIN, ÇABAN VE EMEĞİN İÇİN ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER...... UMUYORUM BENİM GİBİ BİR ÇOK KİŞİNİN, YENİDEN DOĞUŞUNA SEBEP OLURSUN...... YOLUN, BAHTIN AÇIK OLSUN. BİR GÜN ÇOK ÜNLÜ OLACAKSIN:) AMA BİZLERİ UNUTMA.......
  SERPİL DEMİR

 • G
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam Merkezi

  2004' ten beri bel fıtığı ile ilgili şikayetlerim var. Bu kez fizik tedavi dışında bir yöntem denemek istedim ve araştırmalarım sonucu Kaan Hoca'ya ulaştım.zira bu terapinin sporcu terapistlerince daha iyi yapıldığını düşunmekteydim. Yanılmamışım....Kaan hocanın bendeki ilk olumlu imajı ;MR'ım hakkında oldukça uzun süren bir bilgi vermesi, fıtığimin neden bu hale geldiği hakkında anlaşılır ifadeler kullanması, ne kadar seansta iyilesebilecegimi, benim ve kendisinin tedaviye katkısının ne olacağı hakkındaki samimi ifadeleri diyebilirim. İlk andan güven vermesi, yaptığı her uygulama için son derece açıklayıcı olması ve desteği çabası.Kişinin hastalıgına ait bireysel Egzersizleri ve uygulamaları ile gayet olumlu sonuç aldım...Tavsiye ederim..Sevgiler Kaan Hocam...

 • E

  Araştırarak gittim kendisine.İlgili ve alakalıydı.Yaptığı tedavi işe yaradı.Seanstan memnun kaldım.Tavsiyede ediyorum kendisini.

 • E

  Bel fıtığından ameliyat olmam gerektiği söylenmişti ve bana daha önce gittiğim doktorlar yürüyemeyeceğimi bile söylemişlerdi.Kaan Bey'e gittiğimde bel fıtığı gibi bir durum olmadığını ve 4-5 seanslık terapiyle üstesinden gelebileceğimi söyledi.Ve söylediği gibi oldu.5 seansta ayağa kalktım. Güler yüzlü oluşu,hastaya yaklaşımı ve hastaya moral vermesi çok iyi. Yanına gittiğimizde olduğu gibi tedavi sürecinden sonraki dönemde ilgiliydi.Son kontrolüme gideceğim ve olumsuz hiç bir şey yok tedavim çok güzel sonuçlandı.Çok memnunum. Soranlara da tavsiye ediyorum.

 • M

  Tavsiye üzerine gittim kendisine.Kişiliği ve saygısı yerinde olan biri kendisi ve önemli olanda bu.Hastalara çözüm buluyor hemen ve iyileştiriyor.Çok da samimi. Ben çok memnunum ve kendisini çok seviyorum.Ailemden herkese tavsiye ettim kendisini ve gittilerde.Çok memnunuz.Herkese de tavsiye ediyorum.

 • K

  İnternetten araştırarak gittim kendisine.Bel fıtığı teşhisi ile gittim kendisine.Tedaviye başladığım andan itibaren ağrılarım azaldı.Memnunum kendisinden.Cana yakın ve insanın derdi anlayabiliyor ve ona göre yardımcı oluyor.Vermiş olduğu egzersizlerin faydasını görüyorum.Devam ediyorum hala kendisine.Bir seansım kaldı sadece.Benim için yeterli oldu bu tedavi.Soran olursa da tavsiye de bulunurum yakınlarıma.

 • S

  Başka bir doktor tarafından yönlendirildim kendisine.Fibromiyalji terapisi aldım kendimi daha iyi hissettim ve memnun kaldım.İşini bildiğini düşünüyorum ve alanında uzman.Kendisi benim için yeterli oldu memnunum.Herkese de tavsiye ederim.

 • S
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Geçmeye sırt ağrıları

  Fizik tedavi ve ilaçlarla 1.5 yıldır kabusum olan sırt agrısı sebebi ile kendisine başvurdum. Çekilen MR ile teşhis koyamayan prof.dr aksine muayene ile sorunu tespit edip tedaviye başladık. Ki eminim coğu hastaya göre daha agır bir tabloya sahiptim buna rağmen kısa sürede uykuma ve kaliteli yaşamima kavuştum. Hic bir detayı atlamadan sonuç odaklı yaklasımı, etik davranışları, sizi sabırla dinlemesi, tedavi sürecinde takibi hiç birakmayışı ve özverisi sağlık sektöründe görmeye hasret kaldiginiz içtenliği size yaşatıyor. Samimiyeti ve ağrısız günlerime geri dönüşümde göstermiş olduğu büyük çaba icin kendisine çok teşekkür ederim. En çok da defalarca aynı sorularıma sabırla cevap vermesinden dolayı ????????

 • K
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Bel Fıtığı

  merhaba ben ismail bel ağrısı nedeniyle devlet hastanesine gittim emar çektiler amaliyat olmama karar verdiler sol bacağimda kasma ve uyuşma şittetli ağrı kısacası hareket edemiyordum ve talillerimi verdim amaliyat gününü aldım amaliyat olmaya kararverdim amaliyat olanların hakkında bilgi almak için internetten bakıyordum ve kaan hocanın hastalarının yorumlarını okudum her hasta iyi olduğunu yazıyordu bunun üzerine kaan hocadan randevü aldım dört seyans tedavi gördüm an itibarıyla işime gidiyorum ağrılar yok kasma yok uyuşukluk yok vermiş olduğu egsersizleri yapıyorum kaan akın hocaya teşşekkür ediyorum bütün beli ağrıyan ve amaliyat denilenlere mutlaka ama mutlaka kaan hocyla görüşmesini fizyo manoel tedavi olmasını öneriyorum hocama nekadar teşşekkür etsem az

 • S
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam Merkezi

  Donuk omuz ve boyun ağrılarımla ilgili altı seans aldım.Evde tamamlayacağım eksersizlerle hareketlerim daha ağrısız.Tşk ler.

 • C
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Kalça ve bel ağrısı

  Kaan hocaya İnternet yorumları okuyarak başvurdum. iyide başvurmuşum, Kaan hocadan önce kalça ağrım için bir çok teşhis kondu ( bel fıtığı, bel düzleşmesi , kalça sıkışma sendromu (FAS), , priformis sendromu vs. ) bu konulan teşhisler için bir çok tedavi uygulandı ve hiç bir sonuç alamadım, gittiğim her doktor sadece MR raporunu okuyarak bu teşhisleri koydular, ama Kaan hoca ilk başlarda MR ı incelemeden, yapmış olduğu ağrılı bölgeler üzerinde detaylı bir muayenede, Kalçam İçerisinde ödem olduğunu ve bu ödemin dağılması gerektiğini söyledi, ve daha sonra MR üzerinde bana da bu ödemin nerelerde olduğunu açıkladı. daha sonra tedavi sürecinde kendine has yöntemleriyle ve verdiği hareketlerle gerçekleştirdi. bu yöntemleri gördüğünüzde " fizik tedavi ile olan algılarım değişti, Çünkü bir çok yerde fizik tedavi gördüm eğer bunlar fizik tedaviyse Kaan Hocanın yaptığı başka bir şeydi" ilk başlarda kalçam üzerine hiç oturamazken şimdi saatlerce oturtabiliyorum ve ağrılarımın çoğu tamamen geçti. Elleriniz dert görmesin hocam Çok Teşekkür ederim.

  Fzt. Kaan Akın2017-12-11

  Çağrı çok teşekkür ederim nazik yorumun için, değerlendirme sırasında yapılan klinik testler, çoğu zaman mr sonucundan daha mühim bilgiler vermektedir. Mr görüntüsündeki vücutta zamanla oluşan bozukluklar, maalesef gerçek problemlerin üstünü örtmekte ve bizi olması gereken tedavi alanından uzaklaştırabilmektedir. Ana nedene yönelik uygulamalarla birlikte güzel sonuçlar almamıza yardımcı olan ev egzersizlerine olan katılımından dolayı ben de çok teşekkür ederim. Sağlıkla kalman dileğiyle.

 • D

  Tavsiye üzerine gittim.Bel ağrısı ve kalça ağrılarımdan dolayı tercih ettim.3 seans terapi aldım.Önermiş olduğu egzersizlerle ağrılarım azaldı.Günlük hayatımda yattığım andan uyandığım ana kadar neler yapmam gerektiği söyledi.Konuşmalarıyla beni rahatlattı.İlgiliydi..Ben yürürken dik yürümeye çalıştığım halde öne doğru eğriliyordum .Bükülüyordum sayelerinde dik yürüyorum hiç yamulmuyorum.Ağrılarım azaldı.

  Fzt. Kaan Akın2017-12-11

  Nazik yorumunuz için teşekkür ederim, oturma ve yürüyüş sırasında yaşadığınız duruş bozukluğu genelde boyun bölgesi problemlerine yol açtığı söylenir fakat bel ağrılarının da nadir sebepleri arasında yer almaktadır. Değerlendirme sırasında gözden kaçırılmaması gereken bu problemle, gereken uygulamalar ve evde yapılacak egzersiz reçeteleriyle başa çıkmak oldukça kolay bir süreçtir. Sağlıkla kalın.

 • C
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Ön çapra bağ tedavisi

  Tedaviye başladığım ilk günden itibaren gözle görülür bi iyileşme yaşıyorum. Kaan Akın işinde gayet tecrübeli ve bilgili biri güler yüzü ve ilgi alakası da çok iyi. Bende Medifit’i tercih ettiğim ve Kaan Akın ile çalıştığım için çok mutluyum.

  Fzt. Kaan Akın2017-12-11

  Canberk teşekkür ederim görüşün için, ön çapraz bağ rehabilitasyonunu gayet başarılı tamamladık. Bundan sonrası için sakatlıksız, galibiyet dolu sezonlar dilerim.Sağlıkla kalman dileğimle.

 • N

  Kaan Bey'e gitme sebebim boyun düzleşmesi ve sinir sıkışmasıydı.Masa başında çalıştığım için artık mouse tutamaz, araba kullanırken dahi boynumu taşıyamaz hale ve boyunluk kullanır durumu gelmiştim.Ayrıca boynumda tutukluk vardı.Sağ kolumda his kaybı güçsüzlük parmaklarımda karıncalanma uyuşukluk vardı.Bir kağıdı bile tutamaz haldeydim.Manuel terapiyi araştırmaya başladım.Doktortakvimi.com sitesinden Kaan Bey ile ilgili yapılan yorumları okudum ve gitmeye karar verdim.Kendisine ulaştığımda bana çok ilgi gösterip detaylı bilgi verdi.4 seans sonunda şuan neredeyse yok denecek kadar az ve çalışabilir durumdayım.Gerçekten tedavi başlangıcında sonuna kadar problemlerime destek oldu.Adeta nokta atışı yaparak çözüm buldu.Yapmış oldukları akupuntur tedavisinden de memnun kaldım.Ben şehir dışından geldim.İhtiyacım olduğu her an kendilerine ulaşabildim .Verdiği egzersizleri düzenli olarak yapıyorum.Ara ara sormak istediğim sorularda hızlı ulaşabiliyorum.Özveriyle cevap veriyor.İşinde gerçekten çok iyi olduğunu düşünüyorum.Benimle aynı sıkıntıları yaşanlara kesinlikle tavsiye ederim.

  Fzt. Kaan Akın2017-10-01

  Nilgün hanım teşekkür ederim nazik yorumunuza, sizde de olduğu gibi sinir sıkışma problemleri bazen boyun fıtığı ile karışabilmektedir. Fakat spesifik klinik testler ile bu ayrım yapılabilir. Sağlıkla kalın.

 • Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Bel Fıtığı

  Merhabalar ben hatice belçikada yaşıyorum tatil amaçlı turkiyeye gelmiştim dönüş yapmama2 hafta kala kaan beyi eşim internetten bulmuş hastaların yorumlarını okumuş bi gidelim goruselim dedik geldik bizi güler yüzle karşıladı şikayetim ise sağ tarafımda belfıtığı belirtisi ile gelmiştim bana belcikadaki döktürüm amaliyat olmam gerektiğini söyledi kortuzonlu
  İgne yaptırdım hiç bir faydasını gormedim, kaan beyin sayesinde agrilarimdan kurtuldum ona nekadar teşekkür etsem azdır herşey için çok teşekkür ediyorum kaan beye mesleğinde başarılar diliyorum herkese tavsiye ederim

  Fzt. Kaan Akın2017-09-12

  Hatice hanım görüşünüz için teşekkür ederim, kortizon tedavisi akut süreç dediğimiz sakatlığın ilk fazında sizi bir miktar rahatlamak için kullanılmaktadır. Sakatlığın oluşum mekanizmasını çözmeden, tamamen iyileşmek mümkün değildir. Sağlıkla kalın.

 • A

  Tedavimin henüz bitmemesine rağmen iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Gayet beyefendi kendisi kesinlikle çektiğiniz acıyı sizinle paylaşıyor. Arkadaşlarıma da kendisini tavsiye ediyorum.

 • Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Bel Fıtığı

  Merhabalar. Ben Ramazan Cavdar. Kaan Beye 2 hafta once ameliyat oncesi son durak olarak siddetli bel agrisi sikayetiyle gittim. Sikayetimi dikkatle dinledi ve sikayetim isiginda ve yaptigi klinik muayene ile sorunu tam isabetle teshis/tespit etti. Uyguladigi tedavi ve onerdigi egzersizler ile 4 seans- 2 hafta icinde agrilarimdan kurtuldum. Kendisi son derece nazik ve tam bir beyefendi. Isinde de oldukça yetenekli birisi. Sayesinde gunluk egzersizleri aliskanlik haline getirdim.Kendisine uyguladigi tedavi ve surecteki destegi icin tesekkuru borc bilirim. Siddetle tavsiye ederim."

  Fzt. Kaan Akın2017-09-12

  Ramazan Bey görüşünüz için teşekkür ederim. Bu süreçte benim uygulamalarımla, sizin gayretiniz birlikte olabildiği için kısa sürede başarılı olabildik. Sağlıkla kalın.

 • D
  Yer: Medifit Sağlıklı Yaşam Merkezi

  Zehra devecioğlu Benim baş parmağında iki kemik arasında ödem oluşmuştu devlet ve özel hastane doktorları yapılacak birşey yok ayda bir enar çekilip kitle veya ödem oluşursa ameliyat ederiz dediler.Bende alternatif tıp araştırdım ve iş arkadaşımın tavsiyesi ile Kaan Bey ile tanıştım uzun bir süre6 hafta seans aldım.Şu an ağrım kalmadı elin normale döndü binlerce teşekkürler.Kaan Bey'e bundan sonraki meslek hayatında başarılar dilerim.Herkese tavsiye ederim

  Fzt. Kaan Akın2017-09-12

  Nazik yorumunuz için teşekkür ederim Zehra Hanım. Meslek yaralanmalarına maalesef ülkemizde yeteri kadar önem verilmemektedir. Bu rahatsızlıkların sizin hayat kalitenizi ne kadar etkilediğinin farkında olmak ve ona göre bi yaklaşım sergilemek gerekiyor. Sağlıkla kalın.

 • R

  Araştırarak ulaştım. Boyun ağrısı şikayeti ile gittim, bir seansta çözüme ulaştım. Sorunum Kaan Bey tarafından giderildi.Artık sayesinde bir sorunum yok.Başkalarına da tavsiye ederim.Alanında başarılı ve işine çok hakim.

  Fzt. Kaan Akın2017-07-06

  Rahan Bey yorumunuz için teşekkür ederim, sizin de yaşadığınız şiddetli boyun tutulmaları aslında büyük boyun sorunlarının habercileri olabilir. Eğer bu problemler kontrol altına alınmadığı takdirde boyun fıtıklarına, sinir sıkışmalarına ve migren ağrılarına sebebiyet verebilmektedir. iyilik halinizin kalıcı olması dileklerimle, sağlıkla kalın.

 • B

  Merhaba, benin Kaan Bey'i tanımam eşim ve kızım sayesinde oldu. Onlar tedaviden memnun kalınca bende boyun ve sırt ağrılarımdan dolayı kendisine başvurdum. Migren ağrılarım yaptığı akupunktur sayesinde oldukça hafifledi.Gayet kibar ve uyumlu bir insan. Hastalarına güven veren bir kişiliğe sahip bunuda hakkıyla yerine getiriyor. Tedaviden memnun kaldım. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-07-06

  Bilge hanım nazik yorumunuz için teşekkür ederim. Migren ağrılarının birçok sebebi boyun ve çene bölgesi kaslarının düzensiz ve aşırı kasılmasından kaynaklanmaktadır. Bu düzensiz kasılmalar manuel tedavi ve akupunktur uygulamaları ile tedavi edilebilmektedir. İyilik halinizin kalıcılığını dilerim, sağlıkla kalın.

 • G

  Merhaba. Sağ kalça içinden doğan bir sancı beni ortalama 15 gün yatağa bağımlı hale getiriyor. Günlerce kıpırdayamıyorum. iğne tedavisi sürecinden sonra da vücudum sağa doğru kaymış bir hal alıyordu. daha önce fizik tedavi merkezinde tedavi oldum ama sonuç olumlu olmadı. Sonunda "Manuel Terapi" yi önerdiler. Bir arkadaşım "Fizyoterapist Kaan Beyi" tavsiye etti. Kendisi "Kalça açma egzersizleri" yaptırdı. 5 seans ın sonunda sancılarım son buldu ve en güzeli de vücudum normal duruşuna kavuştu. Uzun süre yatağa ve iğnelere bağımlı kalmak yerine, manuel terapiye "Kaan Beye" gitmeyi herkese tavsiye ediyorum. Güleryüzlü, kibar, deneyimli,,,, sabırla ve başarıyla işini yapan bir fizyoterapist. Beni o kötü süreçten hızla kurtardı. Şükranlarımı sunuyorum, kendisine teşekkür ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-07-06

  Gülden hanım nazik yorumunuz için teşekkür ederim. Bel fıtıklarından kaynaklanan siyatik sinir sıkışmaları bacağa vuran ağrıların yanında vücut duruşunu da ciddi miktarda bozabilmektedir. Bu bozulma aslında vücudun baskı olan siniri koruma mekanizmasıdır. Manuel tedavi ve egzersiz terapisi ile bu sinir sıkışmaları giderilebilmekte ağrılarınızın yanı sıra vücut duruşunuz da düzelebilmektedir. Sağlığa giden yolda terapistin ve hastanın tek ihtiyacı sabırdır. Nasıl vücudunuzdaki sakatlık yıllar içinde yavaş yavaş oluştuysa tedavi sürecinin belli bir süre içinde tamamlanması gerekmektedir. İyilik halinizin bir ömür sürmesini dilerim. Sağlıkla kalın.

 • N

  Kalçamdan kasığıma vuran agrılar yüzünden geceleri uyuyamıyordum..Yatarken ağrı yuzunden sağa sola dönemiyordum..Savaş hoca ve ekibine müracat zamanı gelmişti..Mr sonucu kalçamda kapsülde yırtık ve kas yırtığı görüldü. Kaan beyin emekleri sayesinde ağrılarım ve gece uykularım düzeldi..Ekip olarak güleryüzlü ve ilgiliydiler..Aile ortamında gibi hissettim her seansda.
  Agrıları olan insanlara şiddetle tavsiye ediyorum..
  Emeğiniz ve çabalarınıza çok teşekkür ederim Kaan bey..

  Fzt. Kaan Akın2017-06-05

  Teşekkür ederim Nuran Hanım. İyi olmanız ve iyi dilekler sunmanız beni çok mutlu etti. Sizin gibi kalça ekleminde sıkışma problemi olan hastalarda genellikle cerrahi öneriliyor. Fakat sıkışan eklemin manuel terapi ve egzersiz terapileri ile kalıcı olarak rahatlatılması mümkündür. Sağlıkla kalın.

 • N

  Merhaba.Kaan bey ile bir arkadaşımın ablasının tavsiyesi üzerine tanıştık.Emine hanım bel fıtığı ameliyatı olmak üzereyken Kaan beyin mucize tedavisi sonucu sağlığına kavuşmuş ameliyattan vazgeçmişti.Ben de annemin ağrıyan dizleri ve boynu için kendisine müracaat ettim.Bir aylık tedavi sonucu annem eskiye nazaran çok daha iyi ve mutlu.Kaan beyin verdiği hareketleri her gün düzenli yapıyor ve bu arada annem 80 yaşında ve pilates bile yapabiliyor daha ne olsunTeşekkürler Kaan bey.Başarı ve mutluluk diliyorummm

  Fzt. Kaan Akın2017-06-05

  Teşekkür ederim Nuray Hanım, annenize çok selamlar. İleri yaşlarda artık protezden başka çare yok denilen hastalarda sadece dizin anatomik yapısını düzeltmek yerine kişinin günlük yaşam kalitesini arttırmaya yönelik yaklaşımlar ile protez ameliyatı olmadan da hastamız sağlığına kavuşabilir. Bu durum maalesef ki hep atlanılan durum olmuştur. Sağlıkla kalın.

 • F

  Merhaba ben 10 yıldan fazla boyun fıtığı ve düzleşmesi için ilaç kullandım,fizik tedavi gördüm ama hiç bir sonuç alamadım.2 ay önce sol kolumu hissetmemeye başladım.Kolumda hareket kaybı,parmaklarımda kasılma ve titreme,yukarı kolumu kaldırmak istediğimde ise acı duyuyordum.Önce fizik dr onun yönlendirmesi ile nörologla görüştüm MSten şüphelendiler bizim için zor bir süreçti sonuçta nedenini fıtık ve düzleşmeye bağladılar.Daha önce Kaan Bey'in hastası olan bir tanıdık vasıtasıyla kendisine ulaştım.Muayene sırasında beni sabırla dinleyip,dikkatle muayene edip hiç bir dr anlayamadığı kolumdaki sinir sıkışmasını da farkederek fıtık,düzleşme ve kolum için doğru tedaviyi uyguladı.3 seansta bütün sıkıntılarımdan kurtuldum şu an egzersizlerime devam ediyorum.Kendi haline bırakmayıp 3hafta sonra tekrar kontrole çağırarak takibe aldı.Kaan Bey;kibar,güler yüzlü,sorduğunuz her soruya açıklayıcı cevaplar veren bir fizyoterapist.Kendisine ilgisi ve dikkati için tekrar teşekkür ederim.Kaan Beyi gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.Geçmiş olsun.

  Fzt. Kaan Akın2017-06-05

  Görüşleriniz için teşekkür ederim Filiz Hanım, omuz bölgesinde olan sinir sıkışmaları maalesef ki birçok tanı ile karıştırılabiliyor. Emg ile sinir sinyallerinin değerlendirilmesi ya da her sinire özel yapılan klinik testler ile değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu değerlendirmeler sonucunda hedefe yönelik uygulamalar ile kısa sürede sonuç almamak elde değildir. Sağlıkla kalın.

 • Kendisine bel ağrılarım için gitmiştim. Yaptığı tedavi ile bel ağrılarım geçti. Bunun yanda bileklerinde uykudan uyandıktan sonra uyuşma oluyordu. Sağolsun onuda giderdi. Öğrettiği hareketlerle ve yaşam felsefesi tekniklerle şimdi daha rahat ve sağlıklıyım. Kendisi çok şeker bir insan ve alakalı işinin erbabı yaptığın herşey için teşekkürler Kaan'cim.

  Fzt. Kaan Akın2017-05-24

  Murat bey, teşekkür ederim değerli görüşünüz için. Tedaviyi başarılı bir şekilde sonlandırmak benim görevim, bunu korumak size düşüyor. Tavsiyelerime kulak verdiğiniz takdirde asla ve asla hastalıklarınızda geri dönüş beklemiyorum. Sağlıkla kalın.

 • E

  Ben Kaan Bey'i çok seviyorum elleri uğurlu resmen çok kişiyi gönderiyorum o benim oğlum herşeyim bende emekli hemşireyim eczaneye gelenlere bile Kaan Bey'e yönlend,r,yorum. Çok başarılı bir eli var ameliyat olmadan önce görüşmeli diye düşünüyorum. Benim dosyam bile hazırdı ameliyata gircektim sonra Kaan Bey'le tanıştım sağolsun elleri uğurlu 2 seansta beni ayaklandırdı . Çok seviyorum onu çok teşekkür ediyorum.Sağlığıma kavuştum sayesinde.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-12

  Emine teyzecim teşekkür ederim yorumunuz için, sizin gibi ameliyat günü kararlaştırılmış hastalarla çalışıp sonucun yüz güldürmesi benim en büyük motivasyonum oluyor.Belde oluşan ve bacağa vuran ağrıların her zaman mrda görünen fıtıktan kaynaklanmadığı bazen gözden kaçabiliyor. Mrda fıtık gözükse bile ağrının kaynağı eklem kireçlenmesi, kanal darlığı, kas kuvvetsizliği vb. durumlar olabiliyor. Bu faktörleri manuel terapi ile tedavi ederek sağlıklı sonuca birlikte ulaşabiliyoruz. Sağlıkla kalmanız dileğiyle.

 • H

  Çok memnunum kendisinden bundan önce iki kez başkabir uzmana gittim.Diğerleri fizik tedavi yapıyorsa Kaan bey başka bişey yapıyor. Diğer uzmanlar ile arasaındaki fark resmen gece ile gündüz gibi ameliyat olmadan ben sağlığıma kavuştum.Çok teşekkür ediyorum ve herkesede tavsiye ediyorum.

  Fzt. Kaan Akın2017-04-12

  Hüseyin bey teşekkür ederim yorumunuz için, ön çapraz bağ kopmasının profesyonel spor yapmayan kişilerde ameliyatsız bir şekilde tedavisi mümkündür. Sizinle yaptığımız fonksiyonel kuvvet çalışmaları, yoga, pilates ve manuel terapi ile sağlıklı sonuca ulaştık. Sağlıkla kalın.