Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği Adana ilinde Akıncılar mahallesi Kozan Yolu Yüreğir adresinde bulunmaktadır. Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223213626 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Adres bilgisi

 • Adana Devlet Hastanesi Yüreğir Semt Polikiniliği

  Akıncılar Mah. Kozan Yolu, Yüreğir

  1220, Adana,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gülgün Erdoğdu

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • sayın Gülgün Erdoğdu mesleğiniz açısından çok mukemmel bir doktorsunuz buyüzden sizi tebrik ediyorum babam belkide önce allah sonrada sizin sayesinde hayatta ama şuanda size gelmeden önceki bir rahatsızlığının aynısını yaşıyor en kısa zamnda tekrardan yanınıza gelip bizimle ilgilenirseniz çok menmun kalırız inanıyorum babmın sorunun ne oldugunu nasıl ıyılesecegını sız bılırsınız şimdiden teşekkür ediyorum türkiye için yetiştirilmiş iyibir doktorsunuz tebrik ediyorum iyi çalışmalar efndim.


 • Hakan Erbaş

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • Hakan erbaş burun ameliyatımı gerçekleştirdi ve çok memnunum herhangi bi ağrı sızı hissetmedim ameliyat sonrasi nornal ağrılarım oldu fakat herşey yolunda gitti. Tesekkur ediyorum..

  • B

   daha ameliyattan yeni çıktım mükemmelr bir doktro kbb konusunda şikayeti olan herkesin gitmesiniz tavsiye ederim çok samimi sıcak ve herseyi tamamen açıklıyarak uyguluyan bir doktor.


 • Murat Boz

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Murat beye binlerce teşekkür ediyorum.Bir yıldan fazladır Murat beyin hastasyım. bugün onunla tanışmamış olsaydım ölmüştüm..onun çok sıkı takibi sayesinde yaşıyorum..benim için en iyi hekim Murat beydir. Dileğim doktorumun mesleğini çok daha iyi şartlarda icra etmesidir..

  • Murat bey le bir yıl önce tanıştım. Bugün doktorum beni sıkı takipetmeseydi ölmüştüm. Agır bir akciger hastalığı geçirdim ve halen geçiriyorum..Dr Murat Boz binlerce teşekkür ediyorum..Doktorumun meslegini daha iyi icra etmesi için şartlarının daha düzenlenmesini istiyorum..daha güzel şartlarda çalışmayı hak eden insanlar onlar...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Dilek Durak

  Göğüs Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Sayin dilek durak hanimefendi sanki cennetten yolunu kaybedip aramiza gelmiş bir melek,kendisinin annemin rahatsizlığı boyunca gösterdiği ilgiden dolayı tüm aile olarak kendisine teşekkür ve şükranlarimizi sunarız ,,,,süleyman Öksüz

  • Biz Adana Numune Hastanesine Kalp sorunu ile acilden başvurduk. Dilek Hanımda o hastanede o akşam nöbetçi olarak çalışıyormuş. Hastalığın kalpten çok solunumla ilgili olduğunu tespit etti ve bizi kendi hastanesinde yoğun bakıma aldı. Hastamız önce yoğun bakımda sonra da serviste yatarak iyileşme yoluna gitti. Solunum cihazı ile taburcu edildi. Kontrole gittik hastalığın tedavi sürecinin iyiye gittiğini belirtti. Hastamız ve biz çocukları doktorumuzun ilgisinden ve işini önemseyişinden bizi hiç tanımadığı halde sanki kırk yıllık tanışıyormuşuz gibi yalnız insana ve işine değer verdiği için ilgilenmesinden çok memnun olduk. İşini bu şekilde dürüst yapmasından dolayı teşekkür ediyoruz. Allah her işinde muvaffak etsin diye dua ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at