Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi

Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi No:54

06690 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi Ankara ilinde Aziziye mahallesi Cinnah Cad.no:54 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehtap Polat Aşılama Yöntemi

  Mehtap hanıma infertilite tedavisi için başvurdum. Daha önce görüştüğüm hekimlerin aksine ezbere işlem yapan birisi değil. Eşim ve benim tetkiklerimi değerlendirip isterseniz denemeye devam edebilirsiniz doğal yolla gebelik için bir engel yok dedi. Bunun tüp bebek merkezlerinde pek duyulan bir şey olmadığını düşünüyorum. Bir süre sonra tedavi için yine kapısını çaldık. Kendisi bize aşılama yaptı ve ilk denemenizde gebelik elde ettik. Şu anda 32 haftalık hamileyim. Süreç esnasında ve sonrasında sorduğum sorularımı kendisi her zaman yanıtladı. İnfertilite tedavisinde insan çok hassas olabiliyor fakat mehtap hanım nezaketi ve tecrübesi ile bu süreci öyle güzel yönetti ki... Kendisine buradan da teşekkür etmek istiyorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehtap Polat IVF

  Art arda başarısız denemelerimiz sonucu üzgün ve umudumuzu yitirmek üzereyken, bir gün muayene sonrası değerlendirmede Mehtap Hoca’nın sözleri hayatımızda dönüm noktası oldu. Bu kadar başarısız denemeye rağmen pes etmememizi, anne baba olmamızın mümkün olduğunu, istikrarlı şekilde tedaviyi sürdürürsek başarıyı yakalayabileceğimizi bize söyledi. Nasıl her gün ruh halimiz değişiyorsa her kadının, her ay ürettiği yumurtanın da farklı olabileceğini bize anlattı. O görüşmeden sonra kendimizi Mehtap Hoca’nın marifetli ellerine, engin bilgi ve tecrübesine bıraktık. Çok şükür sonucunu aldık. Tüm kalbimle isteyen herkesin yaşamasını diliyorum. Mehtap Hoca’mı hep sevgi ve minnetle hatırlayacağım, iyi ki var ve iyi ki hayatımıza dokundu.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehtap Polat Beşinci Gün Transferi

  Şu an ikiz bebeklerime hamileyim. Dönüp dönüp iyi ki Mehtap Hocamız iyi ki Anatolia diyorum. Bir kadın için öncelikle psikolojik ve duygusal anlamda zorlu olan bu süreci detaylı açıklamalarıyla, empatisiyle, sıcak yaklaşımıyla, tecrübesiyle kolaylaştırıyor Mehtap hocam. Bilmediğiniz ne yaşayacağınız hakkında fikriniz olmayan bir sürece girerken her adımı ve olacakları detaylıca anlattı. Desteğini ilgisini hep hissettik. Gece gündüz ne zaman istersek ulaşabildik kendisi de süreci hep yakından takip etti. Anatoliada ki diğer herkes işinde uzman ve çok destekleyici idi. Hiç sıkıntı yaşamadık. Tertemiz profesyonel bir yer.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. M. Müfit Günel Microtese

  Müfit hoca çok güleryüzlü ve işini çok iyi yapan bir doktor. Azosperm olan eşim ameliyat edilmeden sperm elde edildi. Aynı zaman da bir doktor olarak hastaya ve hasta yakınına inanılmaz güzel enerji veriyor. İyi ki sizin gibi hekimler var sağolun varolun hocam. Biz operasyonu anatolia tüp bebek merkezinde geçirdik. Tüm anatolia ekibine ve Müfit hocamıza çok teşekkür ediyoruz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar