Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 15 adet acil tıp uzmanı, 2 adet adli tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 32 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve sinir cerr... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Şükriye Mahallesi Ulucanlar Caddesi No:89

06340 , Altındağ ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 15 adet acil tıp uzmanı, 2 adet adli tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 32 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 22 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 16 adet dermatoloji uzmanı, 9 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 24 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 26 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet gastroenteroloji uzmanı, 37 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 26 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 29 adet iç hastalıkları uzmanı, 18 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 22 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 18 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 16 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 27 adet radyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 5 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 19 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Ulucanlar Cad. Altındağ adresinde bulunmaktadır. Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125953000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Yavanoğlu Diğer

  Ahmet Bey e çok teşekkür ederim. Oğlum 6 ay kadar önce Ankara’da bir özel hastanede geniz eti ve tüp ameliyatı olmuştu. Maalesef ameliyatı sonrası şikayetler azalmadı. Doktor bey Bademcik ameliyatı da olması gerektiği geniz etine tekrar bakılacağı ve tüplerin (atması sebebiyle) yeniden takılması gerektiğini büyüyene dek sıkı takip edilmesi gerektiğini söyledi. Geniz akıntısı durumunu detaylıca açıkladı. Oğlumun atan tüpünü alırken oyunlar oynayarak çıkardı. Mesleğine aşık bir doktor olduğu belli. Kendisine çaresiz bir anne olarak ne kadar teşekkür etsem azdır. Böyle anlayışlı doktorlar az bulunur… şimdilik sürecimiz devam ediyor. Açıklamaları ve oğluma olan yaklaşımı sebebiyle kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burkay Akduman Diğer

  Burkay bey ameliyat süresince çok ilgiliydi sonrasında da sorularım olduğunda açıklayıcı bir şekilde yanıtladı. 2.5 ay önce ameliyat oldum burnum tam istediğim gibi oldu. Nefes problemim zaten yoktu şu anda da çok rahat nefes alabiliyorum. Ameliyat sonrası hiç acı ve ağrım olmadı. Bu süreçteki ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Firdevs Örnek Diğer

  Beni kör olmaktan kurtardı. Hayatımı yeniden kazandım onun sayesinde. Hayatımda dönüm noktası bir kaza geçirdim. Gözüme tel battı. Fakat kendisinin zamanında ve etkili tedavisi ile hayata döndüm. Kendisine minnettarım. Her sey gönlünce olsun alçak gönüllü insan...

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Pelin Seher Kırmızı Öztekin Diğer

  Pelin hocam bugün benden biyopsi aldı sevecenligi ilgi alakası ve bilgisiyle beni sakinlestirdi süreci anlatti. Böyle doktorlara her zaman ihtiyacımız var.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İlker Akyıldız Diğer

  Değerli İlker Akyıldız hocama , eşimin BOS (Beyin Omurilik sıvısı) kaçağı sonrasında ulaştık. Çok iyi bir insan olmasının yanında çok iyi ve başarılı bir doktor.Ameliyat oncesi ve sonrasında yaklaşımlarından dolayı minnettarız kendisine. Başarılı bir operasyon geçirdik . Yolumuzun kendisi ile kesiştiği için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Allah binlerce kez razı olsun , her daim güzellikler, mutluluklar ve başarılar sizinle olsun değerli hocam.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tahir Kurtuluş Yoldaş MRI Değerlendirme

  Emes hastayım ve tedavisi yarıda bıraktım ya Tahir hocamı tanıyana kadar ve tekrardan hocam sayesinde tekrardan tedavi oluyorum umutlarım arttı tşk hocam ilgi alakaniza

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatma Gül Aksoy Diğer

  Hocamla 2014 yılı civarında göğüs hastalıkları uzmanının akciğer ve karın bölgesi tomografisi istemesiyle tanıştım. Hocam güleryüzle ve ilgiyle karşıladı. Tetkiklerimi titizlikle inceledi. Pankreasta kuşkulu bir şey gördüğünü ve incelenmesi gerektiğini söyledi ve Dr. Mehmet Bektaş'a yönlendirdi. Biyopsi yapıldı, sonuçlar temiz çıktı. İlgisine sonsuz teşekkürler.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatma Gül Aksoy Diğer

  Hocam çok dikkatli, ilgili ve çok titiz bir doktor. Pozitiftir, insana güven verir ve ehil ellerde olduğunuzu hissettirir. Yıllar önce çocuk doktorumuzun yönlendirmesi ile gittiğimizde kızımın üst abdomen USG'ni yaptı ve bizi çok rahatlatarak gönderdi. Daha sonra başka bir hastanede yaptırdığım mamografi ve meme ultrasonu raporlarını götürdüğümde güler yüzle karşıladı ve titizlikle inceledi. İlgisine çok teşekkür ederim.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Burak Kaya Diğer

  Yıllardır düşündüğüm burun ameliyatımı, önceleri beni vazgeçirmeye çalışarak, hiç vaatte bulunmayarak, biraz benim ısrarlarımla yaptı Burak Hoca :)
  Bütün endişelerimden sıyrılarak, güven içinde girdim ameliyata. O abartılı şişmeler, ağrıdan kıvranılan saatler, çığlık çığlığa çıkan tamponlar... Hiç birini yaşamadım. Bugün tam 3 ayım doldu. Çok memnunum.
  Burak Hocam, iyi ki siz :)

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Burak Kaya Diğer

  İnanılmaz biri... Sadece üstün mesleki bilgisi ile değil hastayla olan iletişimi de mükemmel. Yaklaşık 2 yıl araştırmalarım sonucunda Hocama, her iki meme dikleşleştirme ve toparlama operasyonu oldum. Sonuç mu? Ancak bu kadar estetik ve güzel olabilir. Mükemmel. Ellerinize emeğinize sağlık Hocam.
  Sizin de bu denli bir sorununuz var ise, Burak Hoca kesinlikle doğru adrestir.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar