Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası

(3 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ba... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası

Dinkçiler M.Soma Cad.Çardaklı Mev

Balıkesir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası Balıkesir ilinde Dinkçiler M.soma Cad.çardaklı Mev adresinde bulunmaktadır. Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2662412216 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Altuğ Bağcı Diğer

  Altuğ Beyle 2017 yilinda 17. Gebelik haftamda tanıştım. Hakikaten de görüşlerde belirtildiği gibi cok ilgili ve bilgilendirici muayene ediyor. Onun sakinlestirici tavri ve guler yüzlülüğü sayesinde kızımı sağlıkla kucagima aldim. 2021 yılında 2. Gebeligimin takibini yine Altuğ Beyle devam ediyorum. Edremitten gidiyorum her seferinde. Allah boyle iyi doktorlarin sayısını hep arttırsin. İyiki varsınız Sayın Doktorum. Öğretmen bir anne olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz.:)

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Altuğ Bağcı Diğer

  2.hamileliğimde Altuğ beye gittim. Samimiyeti ilgisi beni çok memnun etti. Çok dikkatli ve ilgili bir doktor herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Altuğ Bağcı Diğer

  Balikesire 8 ay önce tayinimiz çıktı. Altuğ beye 2. Cocuk icin tavsiyeler üzerine gittim ve mükemmel babacan bir hekim baya donanımlı her konuda sıkılmadan hastaya cevap veren çok bilgili bir hekim balikesir halkı çok sansli böyle bir hekime sahip oldukları için kendisine teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar