Bursa Devlet Hastanesi Hürriyet Semt Polikliniği

İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru

Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Bursa Devlet Hastanesi Hürriyet Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Devlet Hastanesi Hürriyet Semt Polikliniğ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Bursa Devlet Hastanesi Hürriyet Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Devlet Hastanesi Hürriyet Semt Polikliniği Bursa ilinde İstiklal mahallesi adresinde bulunmaktadır. Bursa Devlet Hastanesi Hürriyet Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2242451482 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Adres bilgisi

 • Bursa Devlet Hastanesi Hürriyet Semt Polikliniği

  İstiklal Mahallesi, Osmangazi

  16200, Bursa,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • H. Bülent Çavuşoğlu

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Ilk defa oglumu goturdugum bu doktor zaten hastahane ve doktor fobisi olan ve aglayan oglumun yaninda beni azarladi.Daha sikayetimizi bile soyleyemeden sirf oglum durmadan agliyor diye bize ters davrandi.Bir cocuk doktoru icin uslubu cok kotu.Zaten aglayan oglum onun yuzinden daha cok aglamaya basladi.Dahasi bende ayni uslupla ona cevap verince bizi kovdu.Apar topar oglumu cikardim bu sefer butun hastalarin onunde arkamizdan bagirmaya basladi.Bir devlet doktoruna ve hatta cocuk doktoruna yakisir davranmadi.Kapidan girdigimiz an negatif elektigi ile bizi soguttu.Devlet doktorlarina olan inancim onun sayesinde yok oldu.

  • bence en iyi çocuk doktoru kızızm 1 haftalıktı tanıştığımızda başkada bu kadar ilgilenen doktorla karışlaşmadım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at