Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi

Atatürk Cad.

Bursa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Bursa ilinde Atatürk Cad. adresinde bulunmaktadır. Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2247730055 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
2 görüş

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahsin Çayır Diğer

  çok memnunum menisküs ameliyatı oldum. tahsin bey çok iyi birisi hastanın derdini dikkatle dinliyor ve çözüm buluyor kendisine çok teşekkür ediyorum.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Önder Mutlu Burun Ucu Kaldırma , burun eti , kemerli burun

  Doktorunuza sorununuzu anlatmanız yeterli ameliyat olalı bir ay kadar oldu nefesim ve şekli çok güzel oldu kendisine çok teşekkür ederim meslek hayatında başarılar.(asker)


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar