Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi

Atatürk Cad.

Bursa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi Bursa ilinde Atatürk Cad. adresinde bulunmaktadır. Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2247730055 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahsin Çayır Diğer

  Çok iyi bir hoca hastayla irtibatı görüşlerini dinlemesi ve anlatımı gayet açıklayıcı ve alakadar bir hoca menisküs ameliyatı oldum gayet iyi durumdayım. 2 arkadaşıma önerdim onlarda çapraz bağ ve menisküs ameliyatı oldular çok memnun kaldılar. Kendisine teşekkür ederim. Şimdi diğer bacağımdan çapraz bağ ameliyatı olucam yine hocamızı tercih ettim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahsin Çayır Diğer

  Humerus uç kırığım vardı .dirseğimde parçalı kırık olduğu söylendi .kendileri acil ameliyat etti .işinin ehli olduğunu ilk görüşte anlıyorsunuz .biraz sert bir doktor olarak gözüksede ,kendisi çok fazla güven veriyor . 5 aylık tedavi serüvenimde başka bir hekime gitme gereği duymadım bile .en az hasarla kurtardık kolumu .kendisini ömür boyu unutmayacağım .Yenişehir gibi biryer de varlığı büyük bir nimet ,umarım kıymeti bilinir .iyi ki varsınız.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tahsin Çayır Diğer

  çok memnunum menisküs ameliyatı oldum. tahsin bey çok iyi birisi hastanın derdini dikkatle dinliyor ve çözüm buluyor kendisine çok teşekkür ediyorum.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Önder Mutlu Burun Ucu Kaldırma , burun eti , kemerli burun

  Doktorunuza sorununuzu anlatmanız yeterli ameliyat olalı bir ay kadar oldu nefesim ve şekli çok güzel oldu kendisine çok teşekkür ederim meslek hayatında başarılar.(asker)


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar