Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

1990 yılında girdiğim Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)’nden mezun oldum.İhtisasımı Ankara Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında 1996 yılında tamamladım.Ankara'da k... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Doç.Dr. Şenol Kalyoncu Muayenehanesi

Söğütözü Mahallesi 2176 Sokak Platin Tower No : 7/9

06000 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

1990 yılında girdiğim Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)’nden mezun oldum.İhtisasımı Ankara Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında 1996 yılında tamamladım.Ankara'da kendi özel muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Tüp Bebek

  Şubat 2022 bizim serüvenimizin başlangıcı. Şenol Hocama telefonda öykümü kısaca anlattım, hemen muayeneye gelmemi istedi. Ama korkularım ve kaygılarım okadar çoktu ki muayeneyi bile ötelemeye çalıştım. Benim hikayem şöyleydi 8 yıllık evliyim, yaşım 38, 2 defa doğal yollarla olan gebeliğim düşükle sonuçlandı. Sonrasında rahim filmleri, bir dizi operasyonlar derken açıklanamayan infertilite denildi ve tüp bebek tedavisine başladım 2 kez denedik fakat oda olumsuz sonuçlandı. Şenol hocama gittiğimde ise hemen tedaviye başladık. Tüp bebek denedik yine korkularım vardı fakat Şenol Hocam hep olacak diye başladı, tedavi süreci bekleme süreci vee zamanından önce yaptırdığım kan testimde pozitifi gördük. Sonrasında minik mucizemin takipleri ve doğumu derken çok güzel ve keyifli muayeneleri, güvende hissettiğin bir ekip. İşini keyifle yapıp, işinin ehli insanların elinde olmak gerçekten çok önemliymiş. Herşey için teşekkür ederiz Şenol Hocama. Bu yorumu okuyan güzel kadınlar bende sizler gibi doktor takvimine kadar bakmıştım yorumlar için. Umarım sizlerde benim gibi yüzünüz gülerek yorum yaparsınız hocama.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Tüp Bebek

  Umutsuzluğa kapıldığım anda tesadüf eseri tanıştığım doktorum şenol bey beni mucizeye ulaştırdı. Senelerdir uğraştığım çabaladığım ve hiçbiyerde sonuç alamadığım bu mucizeye şenol bey sayesinde ulaştım çok şükür. Şuan 1 buçuk aylık hamileyim ilk tüp bebek denememiz başarıyla sonuçlandı. Çok memnun kaldım ilgisi alakası mükemmel. Tek ve doğru adresim şenol kalyoncudur. Çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Diğer

  Şenol hocamıza birçok çift gibi bebek isteğiyle gittik. Bize en uygun tedavi sürecini uyguladı ve şükürler olsun başta Rabbimin izni sonra hocamızın vesilesiyle şimdi hamileyim. Şenol hoca hiçbir zaman umutsuz olmamasıyla, her zaman çözüm odaklı olması ve insanı rahatlatmasıyla kendinizi güvende hissedeceğiniz bir doktor. Benim gibi riskli bir gebelik geçiriyorsanız ya da süreciniz riskli olmasa bile güvende ve emin ellerde hissetmek istiyorsanız kesinlikle gitmelisiniz. İnşallah süreç sağlıkla ilerler ve doğumumu yaptırmakta hocamıza nasip olur. Teşekkür ederim :)


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Diğer

  Sayın Şenol hocamla 5. tüp bebek tedavimde tanıştım. Daha önce 4 defa farklı yerlerde profesörlerde yaptırdığım tüp bebek tedavilerinde hiçbir doktor fallop tüpündeki hasarı göremedi.Bir tek Şenol hocam fark etti ve konforlu bir şekilde ameliyatımı yaptı. sonuç negatifti ama biliyorum ki doktor bey elinden geleni yaptı. Kendimde bir sağlık personeli olarak bunca yıl ilk defa bu kadar cana yakın ve ilgili bir doktor tanıdım hayatımda. Telefonunuza cevap veren sizi de arayıp bilgilendiren gerçekten yegane bir insan Şenol hocam. Tüp bebek düşünene canı gönülden tavsiye edebilirim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Diğer

  İşinin ehli inanılmaz güler yüzlü ve her daim ulaşılabilir hocamla bir dış gebelik sonucu tanıştık..her daim psikolojik desteğini esirgemeyen an be an her sonucu takip eden ve sizi haberdar eden bir doktor. hastalarına karşı gösterdiği müthiş saygı,ilgi ve bütün sorularıma karşı göstermiş olduğu sonsuz sabrı sayesinde,kendisine duyduğum büyük bir güvenle herşeyin güzel olacağını söyleyerek ,daima motive etti.Tüp bebek tedavisine başlayacakken, çektiği hsg filmi sonrasında hamile olduğumu öğrendim.Tecrübelerinin yanı sıra tarzı, yaklaşımı ile desteğini hiç bir zaman üzerimizden esirgemeyen doktorum Bir dr dan ziyade daima aile üyesi gibi hissettirdi. .Size ne kadar teşekkür etsek azdır.İyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki tanımışız sizi..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Randevu

  3 düşüğün ardından tekrar hamile kaldığımda Şenol Hoca’nın söylediği dozlarda kan sulandırıcı iğneleri kullanarak 11. Haftaya kadar geldim. Çok şükür şu an her şey yolunda ve sağlıklıyız. Süreçteki sabrından ve desteğinden dolayı hocama teşekkür ediyorum.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Diğer

  Hsg filmi sonucunda hamile kaldım . Daha önce tespit edilemeyen Çift rahim tanımı kendisi koydu ve kanıtladı .Başkaları tarafından imkansız denilen bir doğum gerçekleştirdim şenol hoca sayesinde kendisine teşekkür ediyoruz.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Diğer

  Hamilelik için gittim çok tesk ederim ilk tedavide ikiz bebeklere hamile kaldım süper doktor teskler


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Tüp Bebek

  Merhaba, ebeveyn olma isteğiyle başlayan serüvenimizde Şenol hocam ile bizim de yollarımız kesişti. Çikolata kistim de olmasına rağmen ilk tüp bebek denememizde olumlu sonuç aldık ve şu an ikiz bebeklerimize 10 haftalık hamileyim.
  Her zaman ilgili, alakalı, ne zaman ihtiyaç duysanız kısa sürede ulaşılabilir, güven veren, güleryüzlü, pozitif bir doktor. Kendisini tanımaktan ve bu güzel yolculukta beraber olmaktan çok mutluyum. Kendisine çok teşekkür ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Şenol Kalyoncu Aşılama Yöntemi

  Tabiki tavsiye üzerine gittik iyiki de gittik…
  Bir buçuk yıldır denemenin sonucunda ilk aşılama ve sonuç 5,5 haftalık hamileyim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar