Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi

Sahip Molla Cad.No:1 Beykoz

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 9 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 6 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi İstanbul ilinde Sahip Molla Cad.no:1 Beykoz Paşabahçe adresinde bulunmaktadır. İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2163222210 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nihat Kürün Diğer

  Ben oğlumu sünnet yaptirdim memnunum çok ilgiliydi yorum olmadigi icin tedirgindim ama guzel gecti hersey


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasin Avşar Diğer

  Annemin 4 yıllık tedavisinin ardından geçtiğimiz hafta rahim alma ameliyatı gerçekleştirildi. Yasin Bey'in güleryüzü ve rahatlatıcı tavrı ile ameliyat sürecini kolayca atlattık. Kendisinin nasıl bir doktor olduğunu hastaneye gelen çoğu hastanın Yasin Bey'e gelmesinden anlayabilirsiniz. Umarım tüm hastalar kendilerine şifa bulur.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasin Avşar Diğer

  Evlendikten sonra gitmeye başladığım doktorum ilk 1 yıl cocuk olmadi kistlerimden dolayı ameliyatsız ilaçlarla kaybettik çok sukur suan 5 yaşında 1 kızım var canım hocam sayesinde tavsiye ettiğim tek doktor her şeyi rahatlıkla konusabildigimiz ve her hastası ile en ince detayına kadar ilgilenen bir hekim sanki sizi yıllardır tanıyormuş gibi hissettiren tek doktor. Devlet hastanesine göre çok yüksek standartlarda bir doktor tavsiyemdir.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Uğur Sönmez Diğer

  Annem kalça protezi ameliyatı oldu şimdi dizlerden olmak istiyor kendisi işinde oldukça başarılı bir hekim dikkatli ve duyarlı bir insan


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülen Usanmaz Diğer

  Dünya tatlısı çok nazik güzel doktorumuz. Bugün çocugum un covid pozitif oldugunu bile nazikçe söyledi. Kendisini çok seviyoruz.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasin Avşar Diğer

  Yasin hoca o kadar içten cana yakın ki çekinmeden derdinizi sorununuzu dinleyip size o konuda yardımcı oluyor iyi ki iyi ki tanımışım. Ben bartholin kistinden ameliyat oldum ve kız olduğum için konu çok daha hassasdı ve elinden gelenin fazlasını yaptı ameliyat öncesi sonrası ilgi alakası her şeyiyle çok iyi yaklaştı. Yılların verdiği tecrübe bilgi ile her şeyiyle yanımda oldu. Ben ağladıkça beni sakinleştirdi bana ağlamayı yasakladı :)) çok şükür başarılı bir operasyon geçirdim. Buradan Yasin hoca ile ilgili söyleyeceğim tek şey mükemmel olması iyi ki Yasin hoca diyorum


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasin Avşar Diğer

  Gebeliğimin en başından beri Yasin hocamla karşılaştığım için bin şükür Rabbim yolunu hep açık etsin ben hayatımda bu kadar mükemmel bi dr. görmedim 2 hafta sonrasına doğumum olcak inşallah kendisi yapıcak korksamda motivasyonum çok yüksek çünkü enerjisi tavan yapmış bir doktorum var...yazıcak o kadar çok şey var ki kelimeler yetersiz kalıyo inşallah doğumdan sonrada yazıcam yorumlara bakarak dr. Seçicek olanlara tavsiyem Yasin Avşar der ötesini düşünmezdim..


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berrak Çelik Uluşahin Diğer

  Pendik Hosp.‘a düşük yaptığım için acil olarak gitmiştim,acilde bu hanımefendi vardı,kendisi sorularını yönelttikten sonra muayane etti ve ona sağlığımla ilgili soru sordum ve hayatımda gördüğüm en hastasına saygı duymayan doktor,sorulan soruya cevap vermek yerine burnundan nefes vererek “bu soruya gerek var mıydı” şeklinde cevap vermeyi tercih etti.
  Sonra kan testi sonuçlarımı göstermeye girdiğimde de benzer bir tavır ve terslenme ile karşılandım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ercan Aydemir Diğer

  Ben böyle hastalara sıcak davranan güleryüzlu bir doktor daha görmedim bebek sahibi olabilmek icin tedavi goruyorum ve bazen tedavimde yumurtalarım gelismiyo ama bunu çok guzel bi sekilde anlatip insana moral veriyor eşi berna hanima da muayene oldum eşide öyle çok iyi bir doktor allah ikisininde gönlune göre versin


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülen Usanmaz Diğer

  Acilde bebeğimizin soğuk algınlığı tedavisi için denk geldik. Gülen hm nazik ve ilgili davrandı. Tam bir teşhis koymadı ama takip etmemizi söyledi. İlaç yazmadı ve gereksiz yere tahlil istemedi. Dediği gibi de bebeğimiz ertesi gün iyileşti. Başka doktorlara kıyasla muayenesi çok detaylı değildi ama muayene sonrası detaylı bilgi aktardı hatta fazla fazla aynı şeyleri anlattı. Özel numarasını paylaşarak bizlere güven verdi ancak daha sonra telefonunu açmadı ve yazılı sorumuza cevap vermedi. Iyi bir doktor diyebilirim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar