İstanbul Esenyurt Kızılay Hastanesi

(1 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Esenyurt Kızılay Hastanesi kadrosunda 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Esenyurt Kızılay Hastanesi İstanbul ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Esenyurt Kızılay Hastanesi

İnönü Mah. Sıdıka Cebecioğlu S.N12

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Esenyurt Kızılay Hastanesi kadrosunda 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Esenyurt Kızılay Hastanesi İstanbul ilinde İnönü mahallesi Sıdıka Cebecioğlu S.n12 adresinde bulunmaktadır. İstanbul Esenyurt Kızılay Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2126205202 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Marina Pelin Rezanavaz Diğer

  Benim açımdan kesinlikle mükemmel bir doktor. Yılardır yüzümde kızarıklık vs çıkardı özel doktorlara dahi gittim ama hiç geçmedi. Verdiği iki ilaç ile hastalığına şifa oldu. Çok kısa sürdü muayenesi bu yüzden dedim acaba kötü mü diye ama içinde çok iyi olduğundanmış meğerse.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar