Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Kağıthane Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet genel... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Kağıthane Devlet Hastanesi

Sanayi Mah. Şahinler Sok.No:23

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Kağıthane Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Kağıthane Devlet Hastanesi İstanbul ilinde Sanayi mahallesi Şahinler sokakno:23 Şirintepe adresinde bulunmaktadır. İstanbul Kağıthane Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122802222 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Gökhan Ünalan Diğer

  4 yıl önce menisküs teşhisi konmuştu erteliyorsun ameliyatı artık sosyal hayatı çok etkilediği nden namazı oturarak kılmakdan da moralim çok bozuluyor du hemde korkuyordum ama doktor bey iyki bulmuşum ameliyat da oldum öncesi ve sonrasında da hep güler yüzlü anlayışlı olması çok iyi böyle doktorların olması gerçekden güzel hemde devlet hastanesinde kendisine çok teşekkür ederim Allah razı olsun ameliyat da yardımsı olan ekipden hasta bakıcısına kadar

  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Serkan Selvi Diğer

  Serkan beye sürekli yorgunluk ve halsizlik şikayetimle başvurdum. kendisi muayene sonucunda gerekli tahlilleri istedi ve sonucunda kansızlığım sebebi ile ilaç tedavisine başladım, yeterli açıklamayı yapıp beni bilgilendirdi kendisinden gayet memnun kaldım.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Serkan Selvi Diğer

  Serkan Bey babama idiopatik pulmoner fibrozis tanısı koydu ve göğüs hastalıkları hastanesine sevketti . Göğüs hastalıkları doktorlarımız bu tanıyı yakalayıp sizi gönderen doktor büyük iş başarmış dediler .
  Devletin kısıtlı imkanlarıyla en iyisini yapıyorsunuz hocam çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Gökhan Ünalan Diğer

  Annemin bacakları çok ağrıyordu iki kalçasınada platin takıldı gökhan bey gerçekten çok iyi bir hekim şimdi ağrıları yok çok rahat yürüyor gökhan ameliyat süresinde ve de sonrasında çok ilgilendi her şey için kendisine çok teşekkür ederiz.

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Faruk Kaya Diğer

  Bacak yan bağlarımda hasar için mr sonucumla gittim. Prp tedavisi uyguladı ve inanılmaz iyi son aldım. Çok deneyimli hekim. Herkese şiddetle öneriyorum. Devlette olması ayrıca güzel

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Gökhan Ünalan Diğer

  Çok nazik, kibar, işinin ehli, güler yüzlü bir doktor.Annemin uzun zamandan beri dizleri ağrıyordu.Çoğu hekimlere gidildi ancak çok fazla bir faydasını görememişti.Burda okuduğum yorumlara göre randevu aldık.Annem menüsküs yırtılması ameliyatı oldu.Çok şükür ağrıları geçti.insallah tum hastalarimiza şifalar versin. böyle hekimlerimizin kıymeti bilelim.Allah devletimize zeval vermesin

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Serkan Selvi Diğer

  Ben uzun zamandır şeker ve Tansiyon hastasıyım yıllardır ilaç. kullanmaktayım çok doktorlara gittim söylenenleri çok iyi takip ettim ama bu tansiyon ve şekerden kurtulamadım çok büyük rahatsızlıklarım vardı Hocamız Uzm.Dr.Serkan Selvi'ye muayene olduktan sonra Şekerimde ve Tansiyonumda büyük oranda düzelmiş durumda bu nedenle güler yüzlü açıklamaları ile gayet tatmin edici iyi bir doktor herkese Tavsiye ederim.Tedavi şekli çok iyi ben çok fayda buldum.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Abidin Karagöz Diğer

  Kendi şikayetlerim için gitmiştim memnun kalınca bugün kayınvalidemi de kalça ve bacak ağrısı için götürdüm ilgisi,alakası, saygısı ve bilgisinden yine çok memnun kaldık.İşini severek yaptığı çıkardığı işlerden çok belli oluyor.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Gökhan Ünalan Diğer

  Benim ayağıma platin takıldı ve çok memnun kaldım Allah başarısını daim etsin ómrú gúzel uzun sağlıklı olsun Ínşallah.
  çok ilgili ve başarılı bir doktor gókhan únalan ben húsna selam ve dua ile kalın

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Gökhan Ünalan Diğer

  Doktor Gökhan beye kibarlığı,samimiyeti ve içtenliği için teşekkür ederek başlamak istiyorum.Devlet hastanesinde özel hastane doktoru gibi hizmet veren bir hekim.Tavsiye üzerine gitmiştik.Babaannemin diz protezini başarı ile gerçekleştirdi.Ameliyat sonrası hep yanımızda oldu ne zaman arasak telefona cevap verdi.Herşey için çok teşekkür ederiz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar