İstanbul Kurtköy Sağlık Ocağı

İç hastalıkları uzmanı, Aile hekimi

Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

İstanbul Kurtköy Sağlık Ocağı kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Kurtköy Sağlık Ocağı İstanbul ilinde Eski Ankara Cad.kurtköy adresinde bulunmaktadır. İstanbul Kurtköy ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Kurtköy Sağlık Ocağı kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Kurtköy Sağlık Ocağı İstanbul ilinde Eski Ankara Cad.kurtköy adresinde bulunmaktadır. İstanbul Kurtköy Sağlık Ocağı bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2163781040 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Resmi Sağlık Ocağı

Adres bilgisi

 • İstanbul Kurtköy Sağlık Ocağı

  Eski Ankara Cad. Kurtköy, Pendik

  34000, İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kenan Tekbaş

  İç Hastalıkları, Dr.

  • Teşhislerinde yanılmaz,doğru yerlere yönlendirir,onun yapabileceği şeyler varsa mutlaka yardım eder,gereksiz yere antibiyotik ve ilaç kullanımına karşıdır.


 • Cihan Oktay Ekeme

  İç Hastalıkları, Dr.

  • Yer: başka bir yer

   Öncelikle herkese selamlar şunu şahsım adına söylüyorum hani bazen devlet hastahanelerine gidersin ilgilenmezler bir iki ilaç yazıp gönderirler daha sonra da özle hastahanelere gideriz gene bir sonuç almadan bir iki ilaç yazıp başından salarlar içte Oktay beyin farkı da bu gerçekten çok mükemmel bir hekim ben şahsım olar çok beğeniyorum ve kendisini burdan tebrik ediyorum başarıların devamını diliyorum asla muayene etmeden ilaç yazmaz ve gereken hastalıklar ve şikayetler üzerine teşisi koyar ona göre müdahaleyi yerinde yapar bu güne kadar böyle bir ayle hekimi ne gördüm nede duydum

  • Doktorumdan çok memnunum .Yaklaşık 13 yıldır sağlık ocağında kendisinden hizmet aldım.Oktay Bey in hastalığın teşhisi konusunda çok iyi olduğunu düşünüyorum.Kesinlikle antibiyotik karşıtı bir doktor.Gerekmedikce antibiyotik vermez,hastanın isteğine bağlı veya muayene etmeden kesinlikle ilaç yazmaz.Dr.Oktay Bey`den ailece çok memnunuz,çocuklarımda doktor beyi seviyorlar.Şu ana kadar uygulanan tedavilerden ,iş ahlakı ve iş disiplininden ,samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.Dr .Oktay Beyi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.