İzmir Buca 16 Nolu Şirinyer Aile Sağlığı Merkezi

(8 görüş)
Uzmanları gör

İzmir Buca 16 Nolu Şirinyer Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 7 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Buca 16 Nolu Şirinyer Aile Sağlığı Merkezi İzmir ilinde Efeler mahallesi 325 sokak No: 6... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İzmir Buca 16 Nolu Şirinyer Aile Sağlığı Merkezi

Efeler Mah. 325 Sokak No: 64 Şirinyer Buca, Buca

35380, İzmir,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

İzmir Buca 16 Nolu Şirinyer Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 7 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Buca 16 Nolu Şirinyer Aile Sağlığı Merkezi İzmir ilinde Efeler mahallesi 325 sokak No: 64 Şirinyer Buca Şirinyer adresinde bulunmaktadır. İzmir Buca 16 Nolu Şirinyer Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324871515 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Resmi Sağlık Merkezi

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Merih Kuralay Özçile

  Aile Hekimliği, Dr.

  • K

   Yillardir cektigim safra kesesi agrilarimin önce ilacla, daha sonra tavsiyeleri ile Ege Üniversitesinde oldugum ameliyatla son bulmasina ve aradan gecen 27 yili askin zamandir rahat nefes almami saglayan doktor gibi doktor, insan gibi insan.


 • Nedret Kuralay

  İç Hastalıkları, Dr.

  • M

   Ben İzmirde vergi dairesinde 2010 yılından 2013 yılının sonuna kadar çalıştım.bu süre içerisinde aile hekimimiz nedret beyidi.25 yıllık devlet memurluğum boyunda teşhisi ilgisi hastalara olan saygısı ve bilgilendirmesi konusunda nedret bey gibi bir doktor tanımadım.bütün doktorların nedret beyi örnek alması gerekir.insanlık olarak yüce gönüllü teşekkürler doktor nedret kuralay ..e.tayfur istanbul

  • N

   Ben Bursa'da yaşıyorum, annem ise İzmir'de. Bir gün annemin komşusu telefon etti ve annemin çok hasta olduğunu durumunu iyi görmediğini söyledi. İzmir'de yaşayan kardeşime ulaşamadım. Ne yapacaktım? Otobüse atlayıp İzmir'e gitmem 5-6 saat sürerdi. İnternetten annemin evinin yakınındaki ASM'nin telefonunu buldum oraya telefon ettim. Annemin kayıtlı olduğu doktorun Dr. Nedret Kuralay olduğunu öğrendim ve kendisiyle telefonda görüştüm, durumu anlattım ve annemi ziyaret edip edemeyeceğini sordum. O anda hasta baktığını ama hastaları bittikten sonra uğrayabileceğini söyledi. Kısa bir süre sonra annem telefon etti, Dr. Nedret Bey annemin evine gelmiş onu muayene etmişti. Neyse ki önemli bir şey yoktu, gripal enfeksiyon geçiriyordu. Nasıl rahatladım anlatamam. "İnsan" doktor buydu işte! Dr. Nedret Beye çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Mediha Gül Atay

  Aile Hekimliği, Dr.

  • A
   Konum: İzmir Buca 16 Nolu Şirinyer Aile Sağlığı Merkezi

   Sevgili doktorumuz her konuda bizi aydinlatan ilgisi samimiyetiyle her sorumuzu yanitlayan doktorumuza sonsuz tesekkurler..

  • N

   sevgili mediha doktorumuz sayesinde oğlum Aybars her ay antibiyotik kullanmaktan kurtuldu.Güleryüzü ve ilgiside cabası yüreğine sağlık doktorum.

  Tüm görüşlere (4) göz at