Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 13 adet acil tıp uzmanı, 9 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 38 adet anesteziyoloji ve reanimasyo... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi

Şemsidenizer Cad.E-5 Karayolu Kartal

34865 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 13 adet acil tıp uzmanı, 9 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 38 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 45 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 13 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 38 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 13 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 26 adet göz hastalıkları uzmanı, 39 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 31 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 10 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 23 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 13 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 17 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Şemsidenizer Cad.e-5 Karayolu Kartal Cevizli adresinde bulunmaktadır. İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164413900 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Güven Yılmaz Diğer

  24 yaşında bir hastası olarak, tüm zorlu uzun tedavi sürecimde iyi ki yanımda Güven hocam olmuş. İlgisi, sevecenliği, başarısı, saygısı, yol göstericiliği, eli öpülesi canım doktorum benim. Her konuda birebir aydınlattı, kendi zamanından vakit ayırdı, sohbetiyle gülümsetti hep. Çok minnettarım emeği karşısında. Sonsuz güvene saygıya sahip benim gönlümde. Hakkı ödenmez


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Oklar Diğer

  Gözümde oluşan üveit rahatsızlığı sebebiyle özel.bir hastanenin tedaviyi 10 günde sonuclandiramamasi, devamında benim eğitim ve araştırma hastanesine gitmemi soylemesiyle kartal eğitim ve araştırmada Dr murat Bey'e randevu aldım.
  Doktor beyin her soruma cevap verişi, sonuca gidebilmek adına uyguladığı yöntemler, tetkik ve araştırmaları, hiç bir ayrıntıyı atlamaması, bunlar takdir edilecek konular.
  Severek bu mesleği yaptığı o kadar belli ki , başarıları daim olsun
  Genç yaşına rağmen göstermiş olduğu alaka için kendisine de teşekkürlerimi bir de buradan iletmek istedim.
  Sevgi ve Saygılarimla


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Utku Can Diğer

  Doktorumuza çürüyen böbreğim için başvurdum. Çok doğru ve yerinde tedavi planlamasıyla ameliyatıma karar verildi. Kısa süre içinde ameliyatımı oldum. Benim için çok rahat bir süreçti. İletişimi de çok anlayışlı ve netti. Kendisine çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını dilerim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erman Yanık Diğer

  Erman yanık hekımımız Eşimin saf kol dırsegınde kıkırdak kırılması amelıyatını yaptı .bu tur amelıyatlarda bazı sorunlar kalabılıyor ama Erman hoca işini okadar severek ve basarıyla yapan bir doktor ki Allah ondan razı olsun rabbim uzun omurler versın ona ki hastalara derman olmaya devam etsın. 4 bucuk ayda esımi hızlı bı sekulde ıylestrdı once rabbımn ıznıyke sonra doktor beyın basarılıgı hekimliği ssayesınde.rısklı ameliyatlarda cok uzman vır doktor tercih etmekte önceliğiniz Erman bey olsun..HERSEY İÇİN tesekkurler DR ERMAN YANIK .


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Safiye Güneş Sağer Diğer

  Kızım epilepsi hastası olduğu için gittik kendisine. Keşke tedavimizin en başında tanışabilseydik. Muhteşem ilgisi, güler yüzü, her sorumuzu sabırla anlayabileceğim şekilde cevaplaması... Hiç bir mecburiyeti olmadığı halde güzel haberleri vermek için telefon etmesi. Ne kadar teşekkür etsem azdır


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Necati Tatarlı Diğer

  merhabalar, annemin 15 cm damar büzülmesi ve 1 adet anevrizması(baloncuk) olduğu ve tam kanamadığı hafif sızma olduğunu tespit ettiler, özelde çok ciddi rakamlar istiyip , 3 gün içinde amelyat etmek istediler ölüm riski %50 sakatkalma olasılığı %75 denildi, Necati hocaya götürdüğümde ise, kesinlikle ilaçla tedavi edilip , damar amaelyatlık seviyeye gelince , amelyata alınması gerektiğini iletti ve acilden girdik , 1 hafta ilaç tedavisi sonrası , sıfır hata ve hiç kusur kalmadan 4,5 saatte ameliyat ederek ,nazarlardan sakınsın , Allahın izniyle Annemizi bize bağışladı , Necati Tatarlının stajer hocalarıda onun yolunda özellikle mert bey , sizlere tavsiyem , beyin ameliyatında size ölüm riski var deniyorsa, Necati Tatarlıya Sormadan ameliyat ettirmeyin, başta Necati Hocam ve kartal lütfikırdar daki tüm sağlık çalışanlarından Allah razı olsun , Allah ne muratları varsa versin
  saygılarımla


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Engin Tezcan Diğer

  Mehmet hoca tek kelimeyle mükemmel bir doktor fmf hastayım ve hastalarıyla bu kadar detaylı naif ilgilenen bir doktor görmedim.
  Doktor - hasta iletişimi çok önemlidir yanında çok rahat hissedip kolayca bütün sorunlarınızı paylaşabilsiniz


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Gökçeimam Diğer

  Mehmet Hocaya ercp işlemi için yönlendirilmistik. Zor ve sonrasinda sorun yaşanan bir islemmis. Çok şükür kendisi çok rahat bir şekilde atlatmamizi sağladı. Buradan teşekkür etmek istedim. Elleri dert görmesin hocamızın.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Utku Can Diğer

  Utku Can hocamız ile tanışmamız babamın prostat kanseri olduğunu öğrenmemiz üzerine oldu. Utku hoca ilgisi ve özverili yaklaşımı ile babam için tedavi planını yaptı. Mayıs ayında yapılan operasyonunda oldukça büyümüş olan tümörü büyük bir ustalıkla alarak babamın sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürmesi için elinden gelenin en iyisini yaptı. Sonrasında kontrol esnasında da hastalığın takibi konusunda tüm gerekenleri yaparak bizleri rahatlatan Utku Can hocaya teşekkürü bir borç biliriz. Özverisi, donanımı ve ilgi dolu yaklaşımı ile babamı tedavi eden Utku Can hoca iyi ki varsınız. Meslek hayatınızda başarılarınızın daim olmasını diliyorum.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Utku Can Diğer

  Babamın Psa değeri çok yüksek çıkmıştı. Hocamız biyopsi yaptı, çıkan sonuç prostat kanseriydi. Değerli hocamız Açık ameliyat yaparak bütün bölgeyi temizledi. Ameliyattan sonra biyopside temiz çıktı. Yüreğimiz rahatladı. Bütün bu süreçte bizimle ilgilenmesi canı gönüldendi. Güler yüzlülüğü ve saygılı davranışı çok hoşumuza gitti. Ellerine sağlık.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar