Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü

İç hastalıkları uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı

(49 görüş)
Uzmanları gör

Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü İstanbul ilinde Tıbbıye Cad. No:49 Haydarpaşa Kampüsü... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

 • Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü

  Tıbbıye Cad. No:49 Haydarpaşa Kampüsü

  İstanbul,

  İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü İstanbul ilinde Tıbbıye Cad. No:49 Haydarpaşa Kampüsü adresinde bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2163453451 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Resmi Tabiplik

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Adnan Dağçınar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç. Dr.

  • Konum: başka bir yer

   Adnan hocamla kasım ayında 7 yaşındali oğlu Enver Eren’in 1 günde koyulan kitle teşhisi ve ambulans ile Maltepe’ye sevkimiz sonucu tanıştık oğlum nöbet geçirmeye başlamıştı. Onu şöyle hatırlıyorum oğlumun ameliyat olması gerektiğini söylerken gözlerini kaçırıyordu tıpkı bir suçlu gibi çünkü insandı o hemde en vicdanlısından gözleri dolu dolu Allah’ın izniyle giricez alıcaz ve çıkıcaz” dedi. O an anlamıştım oğlum emin ellerde. Bir özelliğide hastasını asla unutmaz. Rabbim ondan razı olsun oğlumun süper kahramanı

  • Konum: başka bir yer

   Adnan hoca ile 1999 yılında marmara üniversitesi başıbüyükte ki yerinde karşılaştık babam beyin tümörü teşhisi ile acilen ameliyat olmasi gerekiyordu. 09.09.1999 günü 3-4 saat sürmesi planlanan ameliyat komplikasyon nedeni ile 9-10 saate çıkmıştı o gece hayatımda yaşadığım en zor ve sıkıntılı geceydi o gece sabaha kadar tekrar müdehale etmek gerekebilir diyerek odasındaki masasına kapaklanarak uyuyan adnan hoca mi bugüne kadar hiç unutmadım. O gece ve hastanede bulundugumuz zaman iceresinde verdiği manevi destek ve gösterdiği yakınlık için Ne desem en azdır.
   Ben o olaydan sonra adnan hocam için kanatsız melek tabirini kullanmıştık yakınlarıma anlatırken, gunumuzdede adnan hoca mi anlatanlar aynı tabiri kullanıyorlar, bir insan hem iyi hem vicdanlı hemde doktor olacak bu kadar vasıfları üzerinde bulunduruyorsa melekten başka birşey değildir.
   Murat Aydın
   Zonguldak

  Tüm görüşlere (49) göz at