Özel Fatih Hastanesi Ve Doğumevi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet k... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Fatih Hastanesi

İskenderpaşa Mahallesi Kıztaşı Cad. No: 6

34080 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Fatih Hastanesi Ve Doğumevi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, 1 adet Cildiye uzmanı ,1 adet Diş hekimi , 1 adet göz hastalıkları uzmanı , 1 adet Plastik cerrahi uzmanı , 1 adet Anestezi uzmanı bulunmaktadır. Özel Fatih Hastanesi Ve Doğumevi İstanbul ilinde Kıztaşı Cad.no:6 adresinde bulunmaktadır.

İşlemler

 • gastroskopi, kolonoskopi,

Muayeneler

 • göz kapağı estetiği,yanık tedavisi,göğüs estetiği,burun estetiği,

Hastalıklar

 • sedef,

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Meltem Gelincik Doğum Kontrol

  8 aylık hamileyim meltem hanıma ilk defa kontrole gittim çok güzel ilgilendi. Sormayı unuttuğunuz şeyleri bile hatırlatıp her detayı güzel bir şekilde söyleyip anlatıyor.

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Meltem Gelincik Gebelik takibi ve doğum

  Merhaba doktorumun sürekli dolu olması ve randevu almakta zorluk yaşadığım için Meltem hanıma gittim iyi ki gitmişim güler yüzülü ve samimi, işinde de son derece başarılı

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar