Fransız Akliye Lape Hastanesi kadrosunda 3 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Fransız Akliye Lape Hastanesi İstanbul ilinde Büyükdere Cad.no:22/24 adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Fransız Lape Hastanesi

19 Mayıs Mahallesi Büyükdere Cad. No:22/24

34360 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Fransız Akliye Lape Hastanesi kadrosunda 3 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Fransız Akliye Lape Hastanesi İstanbul ilinde Büyükdere Cad.no:22/24 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Davut Ocak Diğer

  Alkol bağımlılığı tedavisi için muayeneye gittik. Muayenesinden ve yaklaşımından memnun kalmadım. Sebeplerine gelince
  1. Görüşmemizde aramızda bir bilgisayar bariyeri vardı. Bizim yüzümüze bakmaktan çok sanki bilgisayarda yetiştirmesi, tamamlaması gereken bir işi var gibiydi.
  2. Alkol bağımlılığı için önerdiği tedavi renkli reçete order etmek oldu.
  3. Alkol perhizi önerdi. Belli bir süre alkol kullanmadım. Sadece muayeneden önceki gün alkol kullandım. Bunu muayenede kendisine de söyledim. Ben uzman görüşü almak ve bundan kurtulmak istediğim için dürüstçe olan biteni söyledim. Ancak kendisinin kullandığı dil beni fazlasıyla üzdü.
  4. En önemlisi ise bu madde. Yukarıda saydığım maddelerden ötürü kendisine devam etmedim. Başka bir psikiyatriste başvurdum ve yine yukarıda ki sıkıntıların hiçbirini orada yaşamadım. Hekim beni dinledikten sonra bana hiperaktivite tanısı koydu. Renkli reçeteli hiç ilaç kullanmıyorum. Bu ilacın ve hekimin olumlu yönlendirmesinin çok faydasını gördüm.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar