Özel İzmir Hastanesi bünyesinde, Acil Sağlık Hizmetleri, Dahiliye, Diş Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Üroloji, Or... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İzmir Hastanesi

Gaziler Cad.No:155 Yenişehir

Konak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel İzmir Hastanesi bünyesinde, Acil Sağlık Hizmetleri, Dahiliye, Diş Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Üroloji, Ortopedi, Çocuk Hastalıkları, Radyoloji alanlarında sağlık hizmeti vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İsmail Börekçi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

  Hemoroid ameliyatı öncesi sonrası doktor olarak ilgisi alakası, her zaman iletişim halinde kalması ve insancıl yaklaşımı ile ismail bey beni kendisine hayran bıraktı.Hersey için teşekkür ederim hocam.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hasan Öztürk Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Öncelikle Hasan Hoca şu an İzmir Tınaztepe Galen Hastanesinde bilginiz olsun hastane bilgileri sitede eski kalmış. Ben kendisine ön çapraz bağ ameliyatı için gitmiştim 9 Aralık 2020 tarihinde ameliyatımı gerçekleştirdi. Hasan hocanın hasta ile olan ilişkisi gerçekten üst düzey hastayı hemen ameliyata almak ikna etmek için süslü kelimeler kullanmıyor iyi veya kötü gerçekleşebilecek bütün ihtimalleri açık bir şekilde ameliyattan önce hasta ile paylaşıyor. Ve ameliyat öncesi ve sonrası söylediği her şeyi harfiyen yerine getirirseniz tedaviniz gerçekten de çok iyi sonuçlanıyor. Ameliyat sonrası hastayı fizik tedavi merkezlerine yönlendirmiyor ama tabii ki bu söylediği her şeyi harfiyen yapabilmenize bağlı. Ben ameliyat oldum hemen ertesi gün diz hareketlerine başladık. Kendisinin her zaman söylediği bir söz vardır 'ağrısız, sızısız olmaz bu işler dişini sıkıp dayanacaksın' gerçekten de ben ne dediyse hangi hareketi verdiyse dişimi sıkıp yaptım ve hiç bir fizik tedavi almadan tedavimi tamamladım şu an 8 ay oldu ve tamamen eskisi gibiyim diyebilirim. Zaten Hasan hocanın ilk gün muayene gittiğimde söylediği tarih aralığı da 5-6 ay da normale dönersin 7-8 ayda tamamen eskisi gibi olursun yönündeydi. Bu arada benim iç menisküslerimde de MR görüntüleri çok net olmamakla birlikte yırtık görünüyordu ama dikiş atılacak düzeyde mi değil mi ameliyat sırasında daha net görüntü alındıktan sonra karar verilecekti. Sağolsun Hasan hoca menisküs problemimi de dikiş atmadan halletti. Hasan hoca sağolsun tamamen hastanın sağlığını düşünüyor. Çapraz bağ ve menisküs şikayetiniz varsa kendisine ameliyat olmuş birisi olarak gözüm kapalı önerebilirim.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Müjgan Ertürk Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

  Merhaba müjgan hanımın ben 11yil önceki hastasıydım ilk doğumumu onunla yaptım çok memnum olmuştum daha sonra 2cocuk ve 2ayri doktorla doğum yaptım ve hiç memnun kalmadım 4.cocuguma yine müjgan hanımı nerede gorev yaptini internetten aradım ve buldum bugün gittim muanemiz çok güzel geçti ilgili ve güler yüzlü insaallah yaklaşık 2ay sonra doğumum var yine sezaryan olarak doğumdan sonra size yorum yazıp nasıl gectini anlatacağım gerçekten güvenebileceğimiz bi doktor hanım tavsiye ederim

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hasan Öztürk Artroskopi

  Hasan Öztürk hocam öncelikle çok teşekkür ediyorum allah sizden gani gani razı olsun 7 yıl önce çapraz bağ ameliyatı olmuştum şükür dizim hala çok iyi durumda hiç bir sıkıntı yaratmıyor Allah uzun ömürler versin başarılarınızın devamını dilerim

  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hasan Öztürk diz kapağı doku yapışması ameliyatı

  Harika bir doktor,ilgisi alakası,güler yüzü kesinlikle tavsiye ediyorum.Ameliyat sonrası ilgisi, gösterdiği özen muhteşemdi.7 aydır diz kapağı ile uğraşıyoruz sağ olsun Hasan bey tek ameliyatla derdimize derman oldu.kendisinden Allah razı olsun teşekkür ediyorum.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Müjgan Ertürk Doğuma Hazırlık Eğitimleri

  ben duygu ışık 11 yıl önce Müjgan hanımla tanışmıştım kayınvalidem sayesinde. Düşük lerim oldu vede4 aylık karnım da ölü çocuğumda oldu. Sonrasında evvel Allah'ın sonrada Müjgan hanımın sayesinde. Bir oğlum oldu. Sonra ikinci oğlum ve 2019 5 ayın 8 sezeryan doğum Müjgan hanıma özel İzmir hastanesinde oldu cok çok memnunum. Gerçekten bütün anne adaylarına. Gitmesini tavsiye ederim. Gerek Hastane gerek personel. Ve Müjgan sonsuz saygılar sunarım mükemmel mükemmel mükemmel.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gültuğ Gül Sağlam Çocuk Muayene

  Uzm. Dr. Gültuğ Hanımı 2010 yılından itibaren tanıyoruz. O zaman farklı bir hastanede görev yapıyordu. Kızımın bebekliğinde sayesinde farkında olmadığımız bir sıkıntımızı buldu ve çözüme ulaştırmada yardımcı oldu. Sonrasında o bizim çocuk doktorumuz oldu. Doktor hanım hangi hastaneye giderse bizde onu takip ettik. Kendisinden çok memnun kaldık. İşini hakkı ile yapan hekimlerden. Allah kendisinden razı olsun. Herkese tavsiye ederiz.
  Elif Akkaya'nın annesi Burcu Akkaya

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hasan Öztürk

  Sevecen yapısı, insana güven veren yaklaşımı ve sihirli parmaklarıyla beni sağlığıma kavuşturan, işinin uzmanı dr Hasan Öztürk'e ve yakın ilgilerinden dolayı ortopedi servisi çalışanlarına çok teşekkür ederim. Saygılarımla, Sezer Yağcıoğlu

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İsmail Börekçi Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Merhabalar...benim rahatsızlığım safrakesemdeki taşlardan kaynaklanıyordu...uzun zamandır şiddetli sancılarla yaşadım.İsmail Bey'e geldiğimde ameliyatla safra kesesinin alınması gerektiğini söyledi bana. Çok korkuyordum ameliyattan. Ama kendisi yaptığı detaylı açıklamalarla beni çok rahatlattı.Dün sabah ameliyat olmama rağmen bugün sanki hiç ameliyat olmamışım gibi...ne bir ağrım ne bir sızım var..İlgisi,alakası ve ilmi ile beni bu sıkıntıdan ağrı çekmeden kurtardı. Ben ameliyat sonrasından çok korkuyordum. Ama çok şükür aynı gün ayağa kalktım..İsmail Bey ve ekibine çok teşekkürederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar