Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

3 Boyutlu Skolyoz Fizyoterapisi

Akupunktur Tedavisi +36 daha fazla

Ameliyatsız Bel Ağrısı Tedavisi

Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

Ameliyatsız Boyun Ağrısı Tedavisi

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında ve sonrasında çeşitli manu...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Omuz Ağrısı
  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Ankara

Diğer Hizmetler


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara

5 hasta yorumu

Genel skor

M

Ben devamlı bilgisayar başında olmaktan boynumla alakalı kendisinden tedavi aldım.Çok faydasını gördüm.Çok sıkıntı yaşadığım zamanlarda hala iletişime geçiyorum.Baya faydalı oldu benim için.Egzersizlerle ilerledik, aynı zamanda takip etti ve devamlı iletişim halindeydik.Yaklaşımları çok iyi, bekleme odasında çocuk danışanıyla da denk gelmiştim,çok severek yaklaşmıştı.Benimle de öyle, çok kibar ve yardımcı olmaya çalışıyor.Neyi neden yaptığını da çok güzel açıklıyor.


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Manuel Terapi

Boyun Fıtığı şikayeti ile geldiğim kliniğinizden çok memnun ayrılıyorum. Çok güler yüzlü birisiniz başarılar diliyorum


C

Kendisinden gayet memnunum. Kübra Hanım'a danışanlarının vesilesiyle ulaşmıştık. Boyun ağrılarımla ilgili gelmiştim. Ağrılarımla alakalı olumlu yönde iyileşme görüyoruz. İhtiyaç duyduğumda kendisine geleceğim. Kişilik olarak canayakın, sevecen, arkadaşınız gibi yaklaşıyor. Hiçbir problem yaşamadık. Diğer insanlara da tavsiye ederim.


S

Kübra Hanım çok iyi bir fizyoterapist. Boynumda fıtık ve düzleşme vardı, kollarımı oynatamıyordum, ağrılarım vardı. Kübra Hanım kupa tedavisi, akupunktur, masaj ve bantlarla tedavi yaptı. Ağrılarım geçti, kollarımı hareket ettirmeye başladım. Önerdiği egzersizleri hala yapıyorum. Çok sevecen ve canayakın, baya ilgilendi benimle. Gayet memnunum kendisinden.


N

Ben voleybol oynuyordum,o dönem omzumdan bir sakatlık yaşamıştım. Ben çok memnun kaldım.Destekleyici,herhangi bir sorunum olduğunda yardımcı oldu. Sadece gittiğim sorunla alakalı değil daha sonrasında egzersizleri yapabilmem anlamında destekleyiciydi benim için. Gitmek isteyen herkese tavsiye ederim. Yine bir sıkıntım olursa kendisiyle iritbata geçerim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında ve sonrasında çeşitli manu...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Omuz Ağrısı
  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
Tümünü göster

İlgili aramalar