Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 567 profil ziyareti var

1982 TED Ankara Koleji, 1984 Hacettepe İngilizce Tıp mezunudur. Hacettepe üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde ihtisasını 1994 yılında tamamlamıştır. 1996 da Ankara Özel... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • SOL İŞARET PARMAĞINDA ŞİŞKİNLİK

  MERHABA ANNEMİN SOL İŞARET PARMAĞININ ÜST KISMANDA ŞİŞKİNLİK VARDI DOKTORA GİTİK VE MR ÇEKİLDİ SONUCU ŞU ŞEKİLDE YAZIYOR

  CORONAL PLANDA 2.5 MM KESİT KALINLIĞINDA FSE TEKNİĞİ İLE FAT SAT T1 AĞIRLIKLI

  CORONAL PLANDA 2.5 MM KESİT… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Enkondrom basit ve iyi huylu kıkırdak kaynaklı bir tümör ama ameliyat gerekir.

 • Merhaba, 2 yaşında bir kızım var. 8 gün önce koltuktan atlarken sol ayağını incitti, herhangi bir morarma veya şişme olmadı ancak üstüne basamadı. Daha sonra acile götürdük orada röntgen çekildi doktor sadece ağrı kesici verdi ve bi süre içinde düzelir dedi. Ertesi gün geçmeyince ortopedi uzmanına göründük,… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Yüksek olasılıkla röntgen e yansımayan bir incinme. Ortopedi doktoru muayene ettiğinde nerede hassasiyet buldu bilmiyorum ama her türlü incinme ve burkulma nın iyileşmesi için 3_6 hafta beklemek gerekebilir.… Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • 1982 TED Ankara Koleji, 1984 Hacettepe İngilizce Tıp mezunudur. Hacettepe üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde ihtisasını 1994 yılında tamamlamıştır. 1996 da Ankara Özel Çankaya hastanesinde çalışmaya başlayarak Çankaya Ortopedi Grubunun kurucuları arasında yer almış ve halen birlikte çalışmaktadır. Ortopedi içinde özel ilgi alanları olarak artroskopik ve açık eklem cerrahileri ( diz, omuz, kalça, ayak bileği artroskopileri, bağ yaralanmaları, diz, kalça omuz ve ayak bileği protez cerrahisi ) ayak cerrahisi ve travma öne çıkanlardır.

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Bir hastanın muayene sırasında doktorundan doktorundan beklediği ilgi,alaka,nezaket,bilgilendirme ve güven ortamı yaratması vb.Tümünü fazlasıyla oluşturan sn. Dr.Kürşat Teker'e sonsuz teşekkürler.

 • Guven veren,deneyimli,hic dusunmeden kendinizi emanet edebileceginiz bir doktor.Motor kazasi geciren; dizinden ciddi hasar goren; belki de bir daha ayaga kalkamayacak durumda olan babami titiz ve mukemmelliyetci tedavisi ile sagligina kavusturdu.
  Babam disinda daha bir cok yakinimi basarili bir sekilde ameliyat etmistir kendisi.Yillar gecmesine ragmen hicbir sikayetleri olmadi.Cevremdeki yakinlarima doktor tavsiye etmem genelde;buyuk sorumluluk olarak dusunurum ancak soz konusu Kursat Bey oldugu icin hic tereddut etmeden yazmak istedim.
  Bu vesile ile size tekrar cok tesekkur ederim Kursat Bey. Iyi calismalar dilerim...

 • D

  Dizimde patella gevşekliği sebebiyle yıllar önce ameliyat olmuştum. Geçen yıl tekrar sıkıntılarım başlamış ve gittiğim tüm doktorlar 'egzersize devam vs..' geçiştirmişlerdi. Kürşat Bey'e geldiğimde önceki ameliyatlarımın başarısız olduğunu söyledi ki yıllardır hiçbir doktordan duymadığım bir teşhisti. Kendisine güvenerek 2015 te iki ameliyat oldum. İyi ki sizi bulup ameliyat olmuşum hocam, ilk defa korkusuzca-dizlerimi düşünmeden yaşıyorum.

 • Bir bale sanatçısı olarak okul yaşantımdan beri her türlü sakatlığımda sıkıntılarımı gidermiştir.Sakin duruşu ile hastayı endişelendirmeden problemleri çözümlemesini herzaman taktir etmişimdir. Spor ve bale ile uğraşan birçok insanını sakatlıklarını çözümlemiş olmasında önemli bir detaydır. İlgisi ve yardımları için kendisine buradan da teşekkür etmek istedim.

  Op.Dr. Kürşat Teker2016-03-23

  Ekin hanım, yorumunuz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler dileğimle

 • Dr Kürşat Teker ile ilk tanışmamız kötü bir sağ kol humerus kırığı ile oldu. Kendisinin sakin ve güven veren yaklaşımı ile oprasyona razı olmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimi yıllar boyu kendime tekrarladım. Daha sonra oğlum, eşim derken annem… Hepsi birbirinden farklı sorunlar...Umarım bundan böyle iyi olaylarla karşılaşırız kendisi ile. Başarılı bir doktor olmasının yanı sıra iyi bir insan olmasının da başarısında önemli bir yer tututuğunu düşünüyorum. Ettiği yeminin tam da arkasında duran bir doktor.
  Genelde doktor önermekten çekinirim. Hasta doktor ilişkisi güvene dayanır diye düşünürüm ama bu kuralımı Kürşat Bey için bozdum, soran herkese önerdim. Hem de hiç treddütsüz. Bütün sonuçlar ve dönütlerde beni destekler oldu. Umarım gerekmesin ama çok şanslıyız tanıdığımız için. Başarılar ve sağlıklı günler diyorum.

  Op.Dr. Kürşat Teker2016-03-22

  Ekmel hanım, ben de sağlıklı ve mutlu günlerde görüşmeyi diliyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.

 • Kürşat bey eşimin teyzesini ameliyat etmişti protez takılmıştı. Kayınpederim de kendisine gidiyordu ve bende bu vesileyle gittim .Kürşat bey çok güleryüzlü,ilgili bir hekim aynı zamanda işinde de usta olduğu besbelli, Başka bir hastanede omzuma yapılan tedavi yeterli olmamıştı. Kürşat bey omzumda bir yırtık ve bir sorun olduğunu belitti . Ameliyat oldum Kürşat beyin bana vermiş olduğu hareketleri de uyguladım. Şuanda gayet iyiyim ve düzeldim. Hatta memnun kalınca ve kendisine güvendiğim için , ayağımdaki kemikten ve parmağımdaki eğrilikten dolayı Kürşat beye 2. ameliyatımı da oldum o da gayet başarılı geçti. Herkese de tavsiye ediyorum ve kendisine teşekkür ediyorum .

 • Bu güne kadar geçirdiğim her türlü ortopedik problemde ki az buz değiller her zaman ilk yaklaşımı beni sakinleştirmek ve herşeyin düzeleceğine ikna etmek oldu. Sizde yarattığı güven duygusu iyileşmeye başlamanızdaki en büyük etken. Bu nedenle bütün bilgisinin, tecrübesinin, mükemmel eğitiminin ve harika cerrahisinin yanında sizi anlayacak, empati kuracak ve normal hayatınıza geri dönmenizi sağlayacak bir doktor arıyorsanız Kürşat Hocam'a gidin derim.

  Op.Dr. Kürşat Teker2016-03-11

  Aslı Hanım, nazik yorumunuza teşekkür ederim. Her türlü sağlık sorunundan uzak yıllar dilerim.

 • 2010 yılında dizimden bir spor sakatlanması geçirdikten sonra İstanbul'da farklı iki büyük hastanede MR çektirip muayene oldum. Bana ön çapraz bağlarımın zarar gördüğü ve ameliyatla da tam biz düzelme sağlanamayabileceği ancak belki zamanla bir düzelme olabileceği söylendi. Altı ayı aşkın süre geçmesine karşın, spor yapmak bir yana yürümekte zorlanır hale gelip, dizimdeki boşluk hissi azalmayınca, bir arkadaşımın önerisiyle Ankara'ya giderek Dr.Kürşat Bey'e muayene oldum. Elle yaptığı muayene sonrasında henüz MR'a bakmadan ön çapraz bağlarımın koptuğunu, sonrasında da ameliyatsız tam bir iyileşme sağlanamayacağını söyledi. Yaşamış olabileceğim sıkıntıları benden önce teker teker sayınca kendisine güvenerek ameliyat kararı aldım. 2011 yılında Dr.Kürşat Bey tarafından artroskopi ile ön çapraz bağ tamiri yapıldı, çok başarılı bir ameliyat geçirdim. İyileşme evreleri Kürşat Bey'in söylediği şekilde oldu. Sayesinde kısa bir sürede aktif spor yaşamıma geri döndüm. Dizime fazla yük bindirmemeye dikkat ederek şu anda 70, 80 km'lik saatlik bisiklet gezileri, 7, 8 saatlik uzun yürüyüşler gibi sağlıklı kişilerin bile yapamadığı aktiviteleri problemsiz yapabiliyorum. Dizim tam anlamıyla kaza öncesindeki haline döndü. Benzer durumda kişiler varsa kesinlikle tavsiye ederim. Deneyiminin yanında son derece güleryüzlü bir hekim olmasının da hastaları açısından önemli olduğunu düşünüyorum.

  Op.Dr. Kürşat Teker2016-03-10

  Burak Bey, tekrar geçmiş olsun diyorum. Uzun ve sağlıklı, ayrıca sevdiğiniz aktivitelerle dolu bir ömür dilerim. Nazik yorumunuz için de teşekkür ederim.

 • Kalçamdaki rahatsızlıktan dolayı kendisine muayene oldum, 10 gün sonra ameliyat olacağım, sakinliği, insanlığı, Size değer vermesi, kendinizi hasta gibi hissetmiyorsunuz. Sanki arkadaşınızmış ve yıllardır tanıyormuşsunuz gibi hisse kapılıyorsunuz. Ameliyat korkumu yendim, kendisine şimdiden teşekkür ediyorum. 04 Aralık 2014 tarihinde artroskopik kalça sıkışması ameliyatımı yaptı, ertesi sabah taburcu oldum, bir yıldır çektiğim ağrılarımdan onun sayesinde kurtuldum. Allah razı olsun. Çankaya hastanesi ününe yakışan bir hastane. Kürşat beye buradan tekrar teşekkür ediyorum.

  Op.Dr. Kürşat Teker2016-03-10

  Ersöz bey, geçirdiğiniz süreçleri iyi hatırlıyorum. Sağlığınıza kavuşmanız ve mutlu olmanız hekim için en büyük ödül. Yorumunuz için teşekkür ederim.

 • Teşhis ve ameliyatta çok çok iyi.Ayrıntılı bilgi vermesi çok iyi.İşini severek yapması , el çabukluğu,güven vermesi önemli.10 üzerinden 10 diyorum.

  Op.Dr. Kürşat Teker2016-03-10

  İpek hanım, güzel yorum için teşekkür ederim. Ailenize ve size sağlıklı günler dilerim.

 • Ben kendisine 3.5 yıl önce muayene olmuştum.Yapılacak operasyon ile ilgili benim anlayacağım şekilde bilgilendirdi.Son derece ilgili samimi ve sıcakkanlı bir doktor uzun bir zaman dilimini bana ayırdı kendisinden oldukça memnun kaldım.Kendisine teşekkür ediyorum. Yakınlarıma ve arkadaşlarıma tavsiye ederim.