Adres

Acıbadem Maslak Hospital
Darüşşafaka Büyükdere Caddesi No:40, 34457 Sarıyer, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Darüşşafaka Büyükdere Caddesi No:40, 34457 Sarıyer, İstanbul

Acıbadem Maslak HospitalDarüşşafaka Büyükdere Caddesi No:40, 34457 Sarıyer, İstanbul

Acıbadem Maslak Hospital

Özgeçmiş

Hakkımda

1976 yılında Mersin’de doğdum. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi...

Daha fazla

9 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Maslak Hospital Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Ben sayın hocama çok teşekkür ediyorum. Mütevazi ve işini çok iyi biliyor. Hasta ilişkileri üst seviyede. 8 yıldır çekindiğim için ertelediğim çapraz bağ ve menisküs yırtığı ameliyatı için öyle bir güven verdiki hemen karar verdim. Mükemmel bir insan.

B
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Maslak Hospital Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Ön çapraz bağ ve menisküs tamiri için gittim. Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında oldukça yardımcı ve ilgili bir tutumla karşılaştım. Prof. Dr. Mehmet Emin Erdil sadece kendi alanında değil aynı zamanda hasta ilişkileri ve detay takibi konularında da uzman. Ben oldukça memnun kaldım.

F
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Merhaba,
Stresli ve yoğun olarak yaşanan ağrılardan (dizlerin arasında ki sıvılar yok olmuştu ve yürüyemiyordu) dolayı yapılan onlarca araştırmalar sonrasında doktorumuzu sonunda bulduk.
28.08.2020 tarihinde Maslak Acıbadem hastanesinde eşimin diz protez ameliyatı çok iyi ve güzel geçti. 3 gün yat verdi ardından 4.gün evimize geldik. Doktorumuz olan Mehmet Emin Erdil bey'den çok memnun kaldık.
Sevgilerimle.

D
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Allah karşınıza bazen öyle birini çıkarır ki hastalığınızı bile unutursunuz annemizin diz protezi ameliyatını başarıyla gerçekleştiren hocamıza çok teşekkürler...

B
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer On capraz bag kopuklugu

Uzun ve detayli arastirmalarim sonucunda hali saha macinda dusme sonucu kopan on capraz bagimin onarimi ve meniskus yirtigimin dikimi icin ameliyat oldum. Kendisi cok ilgili ve bu konuda son derece bilgili bir doktor. Tum sureci basindan sonuna kadar detaylica anlatti. Ameliyatim cok iyi gecti. Kesinlikle tavsiye ederim. Medipol Mega Hastanesinde ulasabilirsiniz.

Doğrulanmış

2004 yılından itibaren Ön çapraz bağım kopuk vaziyette geziyordum.Değerli doktorum sayesinde eski halime geri döndüm.

Doğrulanmış

Tek kelime ile mükemmel üstü bir doktor Mehmet beye ön çapraz bağ ameliyatı oldum çok memnunum gerek ameliyat öncesi gerek se ameliyat sonrası hastasıyla müthiş ilgilenen ve gayet mütevazi cana yakın işinin ehli doktor..kendisinden allah razı olsun diorum...LEVENT ACAR

M

MEHMET BEYE ÇOK TEŞEKKÜREDERİM ÇOK İYİ BİR İNSAN BENİ SAĞIĞIMA KAVUŞTURDUĞU İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

A

ÇOK DEĞERLİ VE MÜTEVAZİ BİR İNSAN OLAN DR. MEHMET BEY'İ TAKDİR EDİYORUM. MESLEĞİNİN HAKKINI VEREN İDEALİST BİR İNSAN. KENDİSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN. BENİ AMELİYAT ETİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular