Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Şeker Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:77, Kocasinan
Kayseri Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Baş Ağrıları
  • Tükürük Bezi Kanserleri
  • Otoskleroz
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

19 hasta yorumu

Genel skor

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

Nefes alma konusu olarak gittim şekli konusunda fazla umudum yoktu lakin kaburgam dan kemik alınarak hem burnumun şekli hem kaburgamdan alınan kemik dikişi vs herşey muazzam çok bilinçli bir şekilde geçti emeğinize sağlık

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

Öncelikle Mehmet Yaşar hocama çok teşekkür etmek istiyorum. Burnumda kıkırdak eğriliğine bağlı solunum problemi vardı ayrıca şekil itibariyle de rahatsızlığım da vardı ameliyat' tan önce tedirgindim korkularım vardı herkes gibi. Ama hiç korkulacak birşey olmadığını gördüm. şükürler olsun ameliyatım ve sonrası bir sıkıntı yaşanmadı. Çok rahatlıkla atlattım şu an 22 gün oldu kendimi çok iyi hissediyorum solunum rahatlığı ve şekil itibariyle.. Hiç tereddüt etmeden hocamın ellerine kendinizi emanet edebilirsiniz.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

20 eylül 2022 tarihinde septoplasti, rinoplasti ameliyatı oldum ameliyatımı sevgili Mehmet hocam yaptı. Kendisi güler yüzlü samimi işini özverili yapan bir doktor. Ameliyat öncesi sorularımı incelikle yanıtladı ameliyat sonrası oluşan kaygılarımı ve endişelerimi gideren rahatlatıcı konuşmalar yaparak endişelerimi giderdi.Mehmet hocam özel hattından benimle iletişime geçerek ameliyat sonrası sürecimle yakından ilgilendi. Ameliyat sonrası ağrım kanamam olmadı. Ameliyat sonrası 16.günümde olmama rağmen hem nefes alışımdan hem de burnumun estetik görüntüsünden çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederimm

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

24 Temmuz 2022 yılında 17 yaşında ki kızımın kepçe kulak ameliyat isteği için Mehmet hocama başvurduk.Bize bir ay sonrası konsey gününe sıra verdiler.Her anne gibi kızımın bu istediğinde çok tedirgindim.Gerekli bir ameliyat mı yoksa sadece biz istediğimiz için mi olacak?Nasıl bir süreç takip etmemiz gerekecek?bir çok sorularla hocamın karşısına çıktık.Malum her anne gibi çocuğumuzu hiç kepçe olarak görmüyorduk.Birbirinden güzel,heyecanlı,işini hakkıyla yapmak isteyen harika bir ekip bizi karşıladı.Otoplasti için verilen ameliyat tarihinden bir gün önce 14 eylül 2022 tarihinde tüm tetkiklerimiz için hastaneye giriş yaptık.Kan,İdrar, kalp grafisi..tüm sonuçlar kalabalık bir ekip tarafından tam anlamıyla ince elenerek sık dokunarak değerlendirildi.Mehmet YAŞAR hocam ameliyata girmeden tüm kaygı ve endişelerimiz yerini sükunete bıraktı.öncesi,sonrası ve takibi çok güzel yapıldı.Daha önce böyle bir ameliyat geçirenlerin anlattığı morarma şişme vakaları bizde hiç olmadı.Şu an 22 gün gibi bir zaman geçti ve çok şükür yeni yüzü ile kızım çok mutlu.Otoplasti ameliyatı bizim için bir gün öncesi tetkik,ameliyat günü hastane yatış ve ertesi gün saat 10 gibi tüm kontrollerin yapılıp taburcu edilme şeklinde cereyan etti.Cuma günü taburcu olduk,Pazar günü tamponlar çıkarıldı.çarşamba kontrol,perşembe günü sütur alma şeklinde devam etti.Ve ikinci haftasına hocam son kontroller için yeniden muayene etti ve süreci rahatlıkla atlattık.Kızım şuan üniversite sınavına hazırlanıyor ve çok mutlu.İyi ki Mehmet Yaşar Hocam...ELLERİNİZE,EMEĞİNİZE SAĞLIK.Dokunduğunuz her hasta şifa bulsun duacınız olsun..Gencecik yürek size minnettar.

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

Yaklaşık 3 ay önce Kayseri şehir hastanesinde burnumdan kemik eğriliği,nefes problemi ve estetik görüntü ile ilgili ameliyat oldum.Yorum yapabilmek için belli bir süre geçmesini bekledim, burnun en az 3-6 ay bazen 1 yıl içinde oturduğu ve tam halini aldığı bilgisini almıştım.Benim iyileşme sürem kısa ve sorunsuz oldu.Başka bir uzmana gözükmüştüm fakat ameliyatım Mehmet hoca tarafından yapıldı.Ameliyat öncesinde ve sonrasında hiçbir problem yaşamadım morluk ve şişliklerim oldu fakat bunlar ameliyat esnasında yapılan işlemler,cilt yapısı vesaire ile ilgili olduğu için hiç sorun etmedim, zaten bir hafta sonra onlar da kalmadı.Kontroller sırasında Mehmet hocayı daha yakından tanıdım kendisinin ilgili, işini severek yapan ayrıca başarılı bir hekim olduğunu düşünüyorum.Burnumun bir kaç ay sonra şimdikinden de iyi olacağına eminim.Kendisine burdan sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

Yaklaşık 10 ay önce Mehmet hoca septorinoplasti ameliyatımı yaptı.Burnumdan hiç nefes alamıyordum ve görüntüsünden de şikayetçiydim.Ameliyat öncesi isteklerimi konuşup ameliyat hakkında bilgilendirdi.Ameliyattan sonra da her sorumu sabırla yanıtladı.Ameliyatımdan aylar geçmesine rağmen aklıma takılan her şeyi rahatça sorabildiğim çok ilgili bir doktor.Nefes alma problemim tamamen düzeldi görüntüsü de istediğim gibi oldu.Burdan kendisine teşekkür ediyorum

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

Mehmet Hocama çok teşekkür ederim 1 hafta önce kepçe kulak ameliyatı oldum gerçekten çok başarılı inanılmaz bir doktor yeni kulaklarımdan çok memnunum tavsiye ediyorum Mehmet hocamı ameliyat öncesi ve sonrası aşırı ilgi samimiyeti vardı hocamın eline emeğine sağlık başarılarının devamını diliyorum asla şüphe edilmeden gidebileceğimiz bir Doktor ilerde Mehmet hocam gibi olmayı çok isterim herşey için teşekkürler Hocam

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

Mehmet hocama septorinoplasti , konka küçültme işlemi ve uvulaplasti ameliyatını aynı anda oldum burnumun dış görünüşünde eğrilik vardı aynı zamanda sağ taraftan hiç nefes alamıyordum ameliyat öncesinde muayenelerde net davranışı etkileyiciydi beklentilerimi sorarak yaklaşımda bulundu ben önceliğin sağlıklı nefes almak olduğunu belirttim buna rağmen ameliyat sonrasında burun dış görünüşününde sağlıklı nefes almak kadar güzel sonuçlandığını görmek ziyadesiyle mutluluk verdi. Hastaya yaklaşımı, tedavi öncesi ve sonrası ilgisi, mesleğini severek yaptığını, insanlara faydalı olmak gayesi güttüğünü her zaman hissettirdi. Tedavi sürecinden memnun kaldığımı belirtirken TEŞEKKÜR etmeyi borç biliyorum.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

Doktor Mehmet hocada 22 gün rinoplasti ameliyatioldum gayet başarılı bi ameliyat geçirdim sonuçtan memnun kaldım burnumun gerek şekli nefes almam gayet güzel doğal bi burnum oldu hiç tereddüt etmeden ameliyat olabilirsiniz ..

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kayseri Şehir Hastanesi Diğer

Açık teknik septorinoplasti ameliyatı oldum öncesinde gece horlama ve nefes alamama şikayetlerim vardı ek olarak burnumda şekil bozukluğu da bulunmaktaydı. Ameliyattan sonra horlama ve nefes alamama problemim tamamen çözüldü. Şekil olarakta çok doğal bir görüntü oluştu. Sonrasında ağrı morluk ödem hapşırık ve tampon kullanımında hiçbir problem yaşamadım çok rahat geçen bir süreç oldu. Ameliyattan önce ve sonrasında ki ilginiz takibiniz ve yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Baş Ağrıları
  • Tükürük Bezi Kanserleri
  • Otoskleroz
Tümünü göster

İlgili aramalar