Adresler (2)

Çatalfırın Çeşmeci Çıkmazı No:1 Karadağ Apt. K 2 D 5, Bursa
Muhammet Güzelsoy Muayenehanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Mimarsinan Mah. Emniyet Cad., Yıldırım
Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan

Merhaba arkadaşlar ben orhangazi den Mustafa. Öncelikle Allah acil şifalar versin tüm hastalara. Muhammed bey pozitif, ilgili, samimi ve yardım sever bir hekim gerçekten. Babamın hastalığı sebebiyle tanımış oldum. Gerek tedavisi, teşhisleri gerekse yönlendirmeleriyle bize son derece yardımcı oldu Allah razı olsun.


S

Babam 04.06.2015 tarihinde prostattan ameliyat oldu.. Allah razı olsun ameliyat öncesi ve sonra çok güzel davrandı bizlere.. Tam bir doktor ruhu ile hastalarının gönlünü kırmadan, incitmeden işini profosyenelce yaptığına kanaat getirdik.Soyadı gibi güzellikler bulunan ender rastlanan doktorlardan sayın Dr. Muhammed GÜZELSOY Teşekkür ederiz ilgi ve alakanıza.
Salih ERGİN


S

ben böyle pozitif bir doktor görmedim. Allah ondan binlerce kere razı olsun... henüz ameliyatımız gerçekleşmedi mayıs ayı içinde olacak ama onun sayesinde inşallah bir bebeğimiz olacak diye umut ediyoruz.


A

ömür boyu minnettar olduğum nadir insanlardan birisidir.rabbim daima sağlık,huzur.iyilik versin bütün güzellikler güzelsoy ailesiyle olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet