Prof. Dr.

Murat Törüner

Gastroenteroloji

6 görüş +ekle

Randevu takvimini isteyin

Uzmanlık alanı Gastroenteroloji olup kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzmanlık alanı Gastroenteroloji olup kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  mükemmel insan mükemmel doktor teşekkürler murat hocam, sizin sayenizde hayata tutundum.İşinin uzmanı türkiyenin sizin gibi insanlara ihtiyacı var.allah yar ve yardımcınız olsun hocam

 • çok memnunum

  PROF.DR.MURAT TÖRÜNER hastasıyla yakından ilgilenen ve zor zamanlarımızda yanımızda olan yufka yureklı dört dörtlük insan ALLAH ömrünü uzun etsin Gastroenteroloji ile ilgili gidilecek tek doktor şiddetle tavsiye edrim..

 • çok memnunum

  Murat bey ile aile büyüklerimi kendisne tetkik amaçlı götürdüğüm zaman tanışmıştık.Daha sonra kendimin ihtiyacı olacağı aklıma bile gelmezdi.Murat beyi alanında çok bilgili,yurtdışı ile entegre ve kendini yenileyen ve sonuç veren tedavileri olmasının yanı sıra,kendi alanı dışında kalan fakat hastalarında gördüğü ve uyarmakla beraber ,gittiğiniz diğer doktorlardan çıkan sonuçlarıda takip ettiği ve herzaman ulaşılabilir olması nedeni ile herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Doğru teşhisine,doğru tedavisine,yoğun ilgisine,takibine sonsuz teşekkürler.İyi ki varsınız...........

 • çok memnunum

  Annemi Murat Bey'e mide ve bağırsak problemleri nedeniyle götürdüm. Güleryüzü ve güven veren tavrıyla ilk anda içimizi rahatlattı. Teşhisleri gayet yerinde, buna bağlı olarak uyguladığı tedavi de başarılı sonuç verdi. Her an kendisine ulaşabileceğimizi söyleyerek temas yollarını da açık tuttu. Kesinlikle paragöz bir doktor değil. Hastalığınızın seyriyle ilgili telefonla bağlantı kurmanızı sağlayarak hastanın gereksiz enerji harcamasına neden olmuyor. Aile doktorumuz oldu kendisi neredeyse. Teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  branşında ve genel olarak çok başarılı ve bilgili bir hekim.