Prof. Dr.

Nuri Çakır

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları

6 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Bir an önce kontrolüm gelsinde kendisini göreyim dediğim sadece hoşgeldiniz nasılsınız görmeyeli demesi tam bir terapi olan önce eşimin sonra tüm ailemizin doktoru ,danışmanı abimiz işinin aşığı ALLAH nice yıllar işini yapmayı ailesiyle huzur ve sağlıkla yaşamasını nasip etsin.Kendisine sonsuz teşekkürler

 • çok memnunum

  Ben 22 yıllık sağlık personeliyim. Onlarca doktor tanıdım. Mesleğindeki başarısını değerlendirerek haddimi aşmış olurum. Mükemmel bir insan. İşini ticarete dökmeyen ve hala idealist kalabilmiş ender doktorlarımızdan biri. Yaklaşık 12 yıldır kontrolünde olduğum ve bana her alanda destek olan Nuri Hocama sonsuz teşekkürler.

 • çok memnunum

  Nuri bey işini gerçekten çok iyi yapan gerçekten dikkatli güler yüzlü ve insan ilişkilerinde son derece başarılı bir hekim...kesinlikle tavsiye ederim ,hala takibimi o yapıyor.

 • çok memnunum

  Muhteşem bir insan. Kendisi ile tedavi sürecim devam etmese de, hamileliğim sürecinde kafama takılan tüm sorulara "gelin muayene edeyim." demeden telefonda cevapladı. Mesleğindeki başarısından bahsetmiyorum bile.

 • çok memnunum

  çok dikkatli ve titiz bir doktor. bağlı olduğu hastane evime ters konumda olmasa başka doktora geçmezdim. kesinlikle öneririm.

 • çok memnunum

  hastasına güven veren işinin ehli mükemmel bir doktor tereddüt etmeden tavsiye ederim.