Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 360 profil ziyareti var

PROF.DR. ÖZAY ORAL Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1980 yılında mezun oldu. 1985 yılında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Özay Oral MuayenehanesiHizmet: 4 Boyutlu Ultrason

  Çok ilgili bilgili şahane bir doktor. Detayli ultrason cektirmek icin gebeligimun 22. Haftasinda gittim.cok ilgilendi ve tum sorularima cok aciklayici cevaplar verdi.cok memnun kaldım

 • Ö
  Yer: Özay Oral MuayenehanesiHizmet: Genel Jinekolojik Operasyonlar

  Kafamdaki tüm soru işaretlerini giderdiği için Özay hocam a çok teşekkür ederim. Her detayı tek tek anlatti. Eşim ve ben çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

  Özay Oral2018-06-01

  Çok naziksiniz. Bende teşekkür ederim. Sağlıkla kalın.

 • K
  Yer: Özay Oral MuayenehanesiHizmet: Normal Randevu

  Son derece pozitif,anlayışlı,bilgilendirici konuşan bir doktor.Ayrılırken kafamda hiç soru işareti kalmadı.

  Özay Oral2018-06-01

  Teşekkür ederim.

 • I
  Yer: Özay Oral MuayenehanesiHizmet: dogum

  28. haftamda kendisi ise tanistim. bu zamana kadar gittigim doktordan cok daha fazla bilgi verdi ve ilgi gosterdi. herkese tavsiye ediyorum.

  Özay Oral2018-06-01

  Teşekkürler.

 • A
  Yer: Özay Oral MuayenehanesiHizmet: Detaylı Ultrason

  Mesleğini bukadar güzel icra eden bir hekime denk geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Doktor Beyin rahatlatan, açıklayıcı derya deniz bilgilendirmeleriyle geçen muayene sürecinden memnun ayrılmamak mümkün değil. Özay Beyi çok seviyoruz .

  Özay Oral2018-06-01

  Nezaketeniz için teşekkür ederim.

 • D
  Yer: Özay Oral MuayenehanesiHizmet: Normal randevu

  Çooook çooook çookk teşekkür ederim bir kelimeyle mühteşem nadır bır ınsan ben yabancıyım ve türkiyede ilk defa bu kadar iyi bir doktorla karşılaştım gerçekten ınsanların derdine davranışları ve konuşmalarıyla derman olabilen kısacası insanlığını kaybetmeyen bir doktor minnettarım allah ailenizin başından eksik etmesin

  Özay Oral2017-09-16

  İlginize ve övgünüze teşekkür ederim. Saygılarımla.

 • Merhabalar, 23 haftalık gebeliğimde doktorum bir perinatolog ile görüşüp detaylı ultrason çektirmemi istemişti. İnternet araştırmalarımda birkaç alternatifle beraber Özay bey'i buldum. Diğerlerinin ya tarihi uymadı ya da yeterli bilgiye haklarında ulaşamadım. Bazıları da hastaneye bağlı yüksek ücretli olduğu için elendi ya da randevular doluydu. Neyse ki bir hastanın randevusu iptal olmuş ve onun yerine Özay bey ile görüşme fırsatım olmuştu.
  Kendisi son derece nazik, işinin ehli biri. Benimle her kontrol ettiği uzvu, dikkat edilen noktaları, anatomik olarak neyin ne olduğunu paylaştı ve çok keyifli bir muayene geçirmemi sağladı.
  Kendisini ihtiyacı olan her yakınıma önereceğim. Verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

  Özay Oral2017-09-16

  Bende çok teşekkür ederim. Saygılar sevgiler

 • Y

  Laporoskopik dış gebelik operasyonum Sayın Dr Özay Bey'in sayesinde başarılı, ağrısız geçti. Operasyon sonrasında ayıldığımda ilk olarak kendisini gördüm İlgisi ve hassasiyeti için çok teşekkürederim.

  Özay Oral2017-02-10

  Tekrar geçmiş olsun. İlginize teşekkr ederim.

 • Özay bey... söyleyecek o kadar cok söz varki yazmakla bitmez tek cümleyle;
  MÜKEMMEL ÖTESİ.....
  Hayata bakıs acın değişir korkularınız biter depresyona girmezsiniz TELAŞlanmazsınız çünkü özay bey vardır karsınızda gecirebileceğim en mükemmel operasyondu.
  ÖZAY bey'e ve tüm AİLESİNE
  Özlem hn bana yasattıkları mutluluk icin o sıcacık yaklasımaları icin espirileri icin bana verdiğiniz güven icin SONSUZ TESEKKURLER
  İYİKİ ÖZAY BEY GİBİ BİR DR VAR ARTIK COK MUTLUYUM

  Özay Oral2016-03-19

  Hekimlik mesleğinin en mutlu yanı hastaların sağlık sorunlarının en kısa, en az zarar ve en ekonomik şekilde giderilmesi hatta mümkünse hastalığının oluşmasını engelleyecek tedbirlerin alınmasıyla beraber onların güvenini ve sevgisini kazanmaktır. Bende ilginiz, güveniniz ve sevgi/saygınız için sizlere teşekkür ederim.

 • P

  Özay bey, her türlü konuyu konuşabileceğiniz, her sorunuza bıkmadan cevap veren, bir problem olması halinde sadece muayene esnasında değil, her zaman saat ve gün ayrımı olmadan ulaşabileceğiniz, hayatınızın unutulmaz ve tarifi anlatılmaz hamilelik döneminde, herşeyin yolunda gitmesi için ince eleyip sık dokuyan, her konuda bilgilendiren, güler yüzlü, nazik ve insanı rahat hissettiren bir doktordur.
  Kendisi ile başladığımız gebelik sürecinin sonunda,doğum esnasında, doktorum gibi değil, aileden biri gibiydi bana ve tüm yakınlarıma karşı. İyi ki böyle bir doktorum var.

  Özay Oral2016-03-20

  Hekimlik mesleğinin en mutlu yanı hastaların sağlık sorunlarının en kısa, en az zarar ve en ekonomik şekilde giderilmesi hatta mümkünse hastalığının oluşmasını engelleyecek tedbirlerin alınmasıyla beraber onların güvenini ve sevgisini kazanmaktır. Bende ilginiz, güveniniz ve sevgi/saygınız için sizlere teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • PROF.DR. ÖZAY ORAL
  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1980 yılında mezun oldu. 1985 yılında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu. 1992 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında doçentlik ünvanı aldı. 1994 yılında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Klinik Şefi ve Başhekimi oldu. Bu süreç içinde ABD – Connecticut, New Haven’da Yale Üniversitesi’nde incelemelerde bulundu. Aynı hastanede Jinekolojik Endoskopi Cerrahi Servisinin kurucu klinik şefliği ve Yardımla Üreme (IVF) Merkezi konsültan şefliği görevlerini yürüttü.
  2003 yılında Özel Kadın Hastalıkları Merkezini kurdu. Bu özel merkezde ağırlıklı olarak Minimal Invazif
  Jinekolojik Cerrahi uygulamaları, özellikle de laparoskopi ve histeroskopi konularında çalışma yürüttü.
  2011 yılı Şubat ayında emekli oldu.
  Halen İstanbul Ataşehir’de Özel Ofisinde hastalarını muayene etmekte, cerrahi işlem gerektiğinde anlaşmalı hastanelerde ameliyatlarını ve tüp bebek işlemlerini yapmaktadır.
  Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED), Minimal İnvazif Jinekolojik Cerrahi Derneği (MİJİD) ve American
  Association of Gynecologic Laparoskopists (AAGL) üyesidir. Uzmanlık alanı ile ilgili yerli ve
  yabancı SCI dergide yayınlanmış olan akademik çalışmaların sahibi olan Prof. Dr. Özay Oral, dergilerde editör olarak da görev almaktadır. 2010 yılında “Histeroskopi”, 2011 yılında ise “Jinekolojik Laparoskopi” konularında kitapları yayınlanmıştır.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Tıp Fakütesi (Ankara , 2000)

Deneyimler

 • Sakarya Üniversitesi 2006-2011
 • Zeynep Kamil Çocuk ve Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1981-2006
 • Yale Universitesi 1995
 • Artvin Devlet Hastanesi 1985-1987
daha fazla

Fotoğraflar