Dr. Dt.

Seçkin Süsal

Diş hekimi

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Dr. Seçkin SÜSAL 1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Pedodonti (Çocuk Dişleri ve Hastalıkları) Anabilim dalında doktora… daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Dr. Seçkin SÜSAL 1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Pedodonti (Çocuk Dişleri ve Hastalıkları) Anabilim dalında doktora eğitimini tamamlamış ve halen Akademi Lazer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Pedodontist olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Mezun Olunan Okullar

 • Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi , 1999
 • Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı, 2007

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
2 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O
  Yer: Akademi Lazer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Dr.Dt. Seçkin bey'e 20 lik dişim ile ilgili problemim için gittim. Klinik ortamına daha adımımı atar atmaz doğru yerde olduğumu anladım. Gerek girişteki banko daki arkadaş gerek Seçkin beye yardımcı olan personel, hepsinin yüzünde çalışan memnuniyetini görmek mümkün dü. Seçkin beyin Güler yüzü ve kendinden emin hali koltuğa oturmam için beni adeta güdüledi. Herkesin abarta abarta anlattığı 20 lik diş çekimimi büyük sabırla hiç beni ürkütmeden gerçekleştirdi. Ne diyeyim Allah razı olsun. Sakın başka yerlere gidip ağzınızda kazı yaptırmayın.

 • Küçük kızım için genel diş bakımı ve çürük sorunu için kendisine gittik. Çocuklara için özel hazırlanmış muayenesinde, farklı zamanlarda 3 dolgu yaptırdık. Kızım gitmeden önce korkuyordu. Artık kızım her fırsatta bahaneler uydurarak tekrar gitmek istiyor. Hergün mutlaka dişlerini fırçalıyor. Seçkin Bey sayesinde kızımız dişçi korkusu olmadan yaşamına devam edecek. Teşekkürler Seçkin Bey!