Adres

Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üstü Symbol AVM (Koçtaş) Yanı, Başiskele
Uzm. Kl. Psk. Sena Çilingir Erdil

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

Ak Sigorta

Allianz Sigorta + 8 daha fazla


Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Psk. Sena Çilingir 2013 yılında Okan Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Üskudar Üniversitesin...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Tümünü göster

Hizmetler

Randevu


Ovacık Mahallesi D-100 Karayolu Üstü Symbol AVM (Koçtaş) Yanı, Başiskele

Uzm. Kl. Psk. Sena Çilingir Erdil

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
24 görüş

M

Gayet dikkatli şekilde beni dinleyip, çözüme odaklamasından çok memnun kalmıştım. Araştırarak gitmiştim ve 1 ay süreyle danışanıydım. Danışanını dinlerken notlar alması ve sonraki seanslarda bunları takip etmesi, incelemesi en sevdiğim yanı. Takibinden çok memnun kaldım. Herkese de tavsiye ederim.


D

Ben çok memnun kaldım Sena Hanım'dan, daha sürecimiz devam ediyor ama gerçekten herkese tavsiye ederim. 2-3 aydır danışanıyım ve araştırarak gitmiştim kendisine. Sena Hanım çok iyi eğitim almış, çok iyi dinliyor danışanını. Size çok net teşhis koyabiliyor. Ben yurtdışında yaşadığım için orada bir psikoloğa gidiyordum ve Türkiye'de gideceğim psikoloğu çok iyi seçmemi, beni anlayabilecek birini bulmamı tavsiye etmişti. İstediğim zaman gidiyorum kendisine.İhtiyaç duydukça, her sorunumda seanslar dışında da arayıp görüşebiliyorum. Çok sıkıntılı zamanlarımda ya da sıkıştığım zamanda telefonda da yardımcı ve destek oluyor.


M

Sena Hanım'dan memnunum. Kendimi rahat hissediyorum yanındayken, ayrıca önem verdiğini gösteren, dinlediğini gösteren biri. Notlarını alıyor. Her seferinde gittiğimde önceki notlardan faydalanarak çıkarımlarda, yönlendirmelerde bulunuyor. Güleryüzlü bir bayan. Kendimi çok rahat bir şekilde açıkça ifade edebilmemi sağlıyor. Görüşmelerden sonra faydasını görüyorum.Seanslarda üstüne düşeni yapıyor.Başka danışanlara da tavsiye ederim.


F

Sena Hanım'dan çok memnun kaldım. Çok kısa sürede sonuç aldık.Sıkıntılı dönemlerde her zaman danışabileceğim biri kendisi.Zorlandığım, karar verme sürecinde olduğum sıkıntılı bir konuyla alakalı görüşme sağladık.Sayesinde bu durumu atlattım sağolsun.Etkileyici bir stili var. Direk ister istemez yönleniyorsunuz söylediklerine.Bir kararsızlık olmuyor. Söylediğiyle tereddüt hissetmiyorum. Ayak uydurma hissi oluşuyor.Kendisi sıcak ve samimi, yakın davranıyor sağolsun. Her zaman herkese tavsiye ediyorum kendisini.


F

Ben memnunum kendisinden. İlk defa bir psikolog deneyimim oluyor ve iyi gidiyoruz. Memnun kaldım kendisinden. Dördüncü seansımız ve şu an baya iyi ilerliyoruz.Sorunlarımın üstüne gidiyorum,kaçmak yerine sorunlarımı çözüyorum.O konuda çok yardımcı oluyor. Bazı sorular hazırlıyor, ödevler veriyor. Ben de yapmaya çalışıyorum.İletişimi çok iyi.Her zaman sürekli belirtiyor,kendisini arayabileceğimizi söylüyor. Arkadaş gibi yaklaşıyor bana.Sanki yıllardır tanıdığım bir arkadaşımmış gibi rahatlıkla herşeyi anlatabiliyorum. O izlenimi yaratıyor. Memnun olduğum için devam etmeye çalışıyorum.Herkese de tavsiye ederim.


K

Kendisinden çok çok memnunum.Bana çok çok faydalı olduğunu düşünüyorum.Problemim ile alakalı kendisinin uzmanlık alanı olduğu için gitmiştim.Hala devam ediyoruz görüşmelerimize.Çok ilgili danışanıyla. Danışanını çok yakından takip ediyor ve elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor. Saat kaç olursa olsun iletişime geçiyoruz kendisiyle.Herkese de tavsiye ederiz.


S

Sena Hanım araştırarak buldum.Kendi meslektaşlarına da sordum bana önerdiler kendisini.Yaklaşımı güzeldi.Eğitimi tatmin edici.İyiye doğru gittiğimi gözlemliyorum. Kendi adıma memnunum. İyi ki de gitmişim. Devam etmeyi düşünüyorum. Seanslar dışında da iletişime geçebiliyorum. Başka danışanlara da tavsiye ederim.


S

Sena Hanım'dan aşırı derecede memnunum.İyileşmemde baya bir katkısı oldu. Bir şeyleri atlatmamdaki süreçte her şeyime yardımcı oldu. Önerebileceğim danışmanlardan birisidir.Kendisini ilk gördüğümde de güzel bir elektrik almıştım.Aşırı derecede memnunum.Beni anlaması, her konuda daha cana yakın, sıcak olması, sıcaklığını hissettirmesi, yabancı gibi hissettirmemesi güzeldi.Kendimde baya farklılıklar gördüm. Eski halimden eser yok gerçekten. Çok çok iyiyim.Çok faydasını gördüm ve herkese de öneriyorum.


D

Sena Hanım'ı doktortakvimi.com sitesinde buldum. Yorumları olumlu geldi. Yüz yüze görüşmede mimikleri de sevecen geldi. Derdimi anlatabileceğim biri olarak düşündüm .Çok sevecen ve anlayışlı. İçeri girdiğimizde kendi ailemizden biriymiş gibi hissedip kolaylıkla herşeyi anlatabiliyorum.Kendisi işinin uzmanı. Hiç düşünmediğim şeyleri düşündürüp farklı bakış açıları sunuyor. Hala da devam ediyorum.Kesinlikle çok memnunum kendisinden. Mutlaka herkese tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Psk. Sena Çilingir 2013 yılında Okan Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Üskudar Üniversitesin...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (8)

Röportaj

İlgili aramalar